LimeSurvey 4.x.x - en to uk_UA translation catalogue (4462 entries)

en:  Please select a file to import!
uk_UA: Будь ласка, виберіть файл для імпорту!

en:  global level
uk_UA: глобальний рівень

en: %d file deleted.|%d files deleted.
uk_UA: %d файл видалено. | %d файлів видалено.

en: %s KB
uk_UA: %s КБ

en: %s attribute deleted|%s attributes deleted
uk_UA: Видалено %s атрибут | Видалено %s атрибутів

en: %s cannot be left empty
uk_UA: %s не може бути пустим

en: %s cannot be left empty.
uk_UA: %s не може бути порожнім.

en: %s duplicate records removed
uk_UA: %s дублікатів записів вилучено

en: %s entries were not copied because they already existed
uk_UA: %s записів не було скопійовано, оскільки вони вже є

en: %s entries were skipped because they are blacklisted
uk_UA: %s записів пропущено, оскільки вони у чорному списку

en: %s field(s) were successfully added.
uk_UA: %s поле(-я) було(-и) успішно додані.

en: %s invalid attributes
uk_UA: %s недійсних атрибутів

en: %s is an invalid value for this question
uk_UA: %s — це недійсне значення для цього питання

en: %s lines had a mismatching number of fields.
uk_UA: %s рядків не відповідає кількості полів.

en: %s lines with invalid access codes skipped (access codes may only contain 0-9,a-z,A-Z,_).
uk_UA: Пропущено %s рядків з недійсними кодами доступу (коди доступу можуть містити лише 0—9, a—z, A—Z, _).

en: %s min. %s sec.
uk_UA: %s хв. %s сек.

en: %s missing attributes
uk_UA: %s відсутніх атрибутів

en: %s new participants were created
uk_UA: %s нових учасників створено

en: %s not found!
uk_UA: %s не знайдено!

en: %s of %s columns selected
uk_UA: %s з %s стовпчиків обрано

en: %s old response(s) and according timings were successfully imported.
uk_UA: %s стара(-их) відповідь(-дей) і відповідні їм таймінги були успішно імпортовані.

en: %s old response(s) were successfully imported.
uk_UA: %s стара(-их) відповідь(-дей) були успішно імпортовані.

en: %s participant share was deleted|%s participant shares were deleted
uk_UA: %s учасника було видалено | %s учасників було видалено

en: %s participants have been copied to the central participants table
uk_UA: %s учасників було скопійовано у таблицю центральних учасників

en: %s participants have been copied to the survey survey participants table
uk_UA: %s учасників скопійовано до таблиці учасників опитування

en: %s participants have been shared
uk_UA: %s учасників стали спільного користування

en: %s records found in CSV file
uk_UA: %s записів знайдено у CSV файлі

en: %s records have empty mandatory fields
uk_UA: %s записів мають пусті обов'язкові поля

en: %s records have incomplete or wrong attribute values
uk_UA: %s записів мають неповні або невірні значення атрибутів

en: %s records imported
uk_UA: %s записів імпортовано

en: %s records in CSV
uk_UA: %s записів у CSV

en: %s records met minimum requirements
uk_UA: %s записів задовільняють мінімальні вимоги

en: %s records were duplicate but had attributes updated
uk_UA: %s записів було дубльовано з оновленням атрибутів

en: %s records where the number of fields does not match
uk_UA: %s записів, де кількість полів не збігається

en: %s records with allowed invalid email
uk_UA: %s записів з дозволеними недійсними адресами електронної пошти

en: %s records with invalid email address removed
uk_UA: %s записів з невірною електронною адресою видалено

en: %s records with other invalid information
uk_UA: %s записів з іншою недійсною інформацією

en: %s response lines in your file.
uk_UA: %s рядків відповідей у Вашому файлі.

en: %s responses already exist.
uk_UA: %s відповідей вже є.

en: %s responses cannot be inserted or updated.
uk_UA: %s відповідей неможливо вставити або оновити.

en: %s responses were inserted.
uk_UA: %s відповідей було вставлено.

en: %s responses were updated.
uk_UA: %s відповідей було оновлено.

en: %s rows per page
uk_UA: %s рядків на сторінці

en: %s were found to be duplicate entries and did not need a new participant to be created.
uk_UA: %s дублікатів записів було виявлено і не потрібно створювати нового учасника.

en: %s%% completed
uk_UA: %s%% завершено

en: '%s' can not be used if the 'Other' option for this question is activated.
uk_UA: '%s' неможливо використовувати, якщо опція "Інше" активована для цього питання.

en: 'Other:' comment mandatory
uk_UA: 'Інше:' обов'язково коментувати

en: 'time' is a reserved word and can not be used for a subquestion.
uk_UA: «time» — це зарезервоване слово, і його не можна використовувати для підзапитання.

en: (Any group)
uk_UA: (Будь-яка група)

en: (Any)
uk_UA: (Будь-який)

en: (Autodetect)
uk_UA: (Автовизначення)

en: (Automatic)
uk_UA: (Автоматично)

en: (Iconv Library not installed)
uk_UA: (Iconv Library не встановлений)

en: (Label sets were not imported since you do not have the permission to create label sets.)
uk_UA: (Набори міток не були імпортовані, оскільки ви не маєте дозволу створювати набори міток.)

en: (Maximum file size: %01.2f MB)
uk_UA: (Максимальний розмір файлу: %01.2f МБ)

en: (No target question)
uk_UA: (Немає цільового питання)

en: (None)
uk_UA: (Жоден)

en: (Reason: Administrator email address empty)
uk_UA: (Причина: електронна адреса адміністратора порожня)

en: (Select multiple label sets by using the Ctrl key)
uk_UA: (Вибрати кілька наборів міток за допомогою клавіші Ctrl)

en: (Sub-)question width
uk_UA: Ширина (під)запитання

en: (This question is mandatory)
uk_UA: (Це питання є обов'язковим)

en: (none)
uk_UA: (нічого)

en: 16 or up
uk_UA: 16 або більше

en: 1st quartile (Q1)
uk_UA: 1 квартиль (Q1)

en: 1st time limit warning CSS style
uk_UA: Перше попередження про обмеження часу, стиль CSS

en: 1st time limit warning message
uk_UA: Перше попередження про обмеження часу

en: 1st time limit warning message display time
uk_UA: Перше попередження відображення часу про обмеження часу

en: 1st time limit warning message timer
uk_UA: Перше попередження таймеру про обмеження часу

en: 2nd quartile (Median)
uk_UA: 2 квартиль (медіана)

en: 2nd time limit warning CSS style
uk_UA: CSS-стиль 2-го попередження про ліміт часу

en: 2nd time limit warning message
uk_UA: 2-ге повідомлення, що попереджує про ліміт часу

en: 2nd time limit warning message display time
uk_UA: Друге попередження таймеру про обмеження часу

en: 2nd time limit warning message timer
uk_UA: Друге попередження таймеру про обмеження часу

en: 3rd quartile (Q3)
uk_UA: 3 квартиль (Q3)

en: 400: Bad Request
uk_UA: 400: Неправильний запит

en: 401: Unauthorized
uk_UA: 401: Помилка авторизації

en: 403: Forbidden
uk_UA: 403: Заборонено

en: 404: Not Found
uk_UA: 404: Не знайдено

en: 500: Internal Server Error
uk_UA: 500: Внутрішня помилка сервера

en: 7bit Swedish
uk_UA: 7bit Шведська

en: <No default value>
uk_UA: <Немає значення за умовчанням>

en: A backup of this table has been made and can be accessed by your system administrator.
uk_UA: Резервне копіювання цієї таблиці вже було зроблено і може бути доступне Вашому системному адміністратору.

en: A backup of this table will be made if you proceed. Your system administrator will be able to access this table.
uk_UA: Резервне копіювання цій таблиці буде зроблено, якщо ви продовжите. Ваш системний адміністратор матиме доступ до цієї таблиці.

en: A child group can't be set as parent group
uk_UA: Дочірню групу неможливо встановити як батьківську групу

en: A code has been updated to %s.
uk_UA: Код оновлено до %s.

en: A database named "%s" already exists.
uk_UA: База даних під назвою "%s" вже існує.

en: A deactivated survey is not accessible to participants (only a message appears that they are not permitted to see this survey).
uk_UA: Деактивоване опитування не доступне для учасників (відображається тільки повідомлення, що вони не мають дозволу побачити це опитування).

en: A description for your question group
uk_UA: Опис для вашої групи питань

en: A first example question. Please answer this question:
uk_UA: Перший приклад питання. Будь ласка, дайте відповідь на це запитання:

en: A fruity theme for a flexible use. This theme offers monochromes variations and many options for easy customizations.
uk_UA: Фруктова тема для гнучкого використання. Ця тема пропонує монохромні варіанти та безліч варіантів легких налаштувань.

en: A full question index will be shown; participants will be able to jump between relevant questions.
uk_UA: Повний індекс питання буде показано; учасники зможуть перемикатися між відповідними питаннями.

en: A password must meet the following requirements:
uk_UA: Пароль повинен відповідати наступним вимогам:

en: A question code cannot be longer than 20 characters.
uk_UA: Код питання не може перевищувати 20 символів.

en: A question index will be shown; participants will be able to jump between viewed questions.
uk_UA: Індекс питання буде показано; учасники зможуть переміщатися між питаннями, що відображаються.

en: A response was not deleted.|{n} responses were not deleted.
uk_UA: Відповідь не було видалено. | {n} відповідей не було видалено.

en: A security update is available.
uk_UA: Доступне оновлення безпеки.

en: A survey participant entry for the saved survey has been created too.
uk_UA: Також створено запис учасника опитування для збереженого опитування.

en: A survey which uses a custom theme will import fine, but the template it refers to will not exist on the new server. In that case the system will use the global default theme.
uk_UA: Опитування, яке використовує власну тему, буде імпортоване, але шаблон, на який воно посилається, не буде існувати на новому сервері. У цьому випадку система використовуватиме глобальну тему за замовчуванням.

en: A table of subquestions on each cell. The subquestion texts are in the colum header and concern the row header.
uk_UA: Таблиця підпитань на кожну клітинку. Тексти підпитань містяться в заголовку стовпця і стосуються заголовка рядків.

en: A table of subquestions on each cell. The subquestion texts are in the column header and relate the particular row header.
uk_UA: Таблиця підпитань на кожну клітинку. Тексти підпитань містяться у заголовку стовпця і стосуються конкретного заголовка рядка.

en: A table with a subquestion on each row. The answer options are contained in the table header.
uk_UA: Таблиця з підпитанням на кожному рядку. Варіанти відповідей містяться в заголовку таблиці.

en: A template with that name already exists.
uk_UA: Шаблон з такою назвою вже існує.

en: A user with this username already exists.
uk_UA: Користувач з цим ім'ям користувача вже існує.

en: A username was not supplied or the username is invalid.
uk_UA: Не було надано ім'я користувача або воно є недійсним.

en: A3
uk_UA: А3

en: AND/OR Date is
uk_UA: І/АБО Дата є

en: ARMSCII-8 Armenian
uk_UA: ARMSCII-8 Вірменська

en: Abbreviated question text
uk_UA: Скорочений текст запитання

en: Ability to change of questions, groups and parameters is still limited.
uk_UA: Можливість зміни питань, груп і параметрів все ще обмежена.

en: Abort
uk_UA: Перервати

en: Absolute value
uk_UA: Абсолютна величина

en: Accelerator keys for list items
uk_UA: Клавіші швидкого доступу до пунктів списку

en: Accept
uk_UA: Прийняти

en: Access
uk_UA: Доступ

en: Access code
uk_UA: Код доступу

en: Access code ID
uk_UA: Ідентифікатор коду доступу

en: Access code length
uk_UA: Довжина коду доступу

en: Access code mismatch
uk_UA: Невідповідність коду доступу

en: Access code:
uk_UA: Код доступу:

en: Access denied
uk_UA: Доступ заборонено

en: Access denied!
uk_UA: Доступ заборонено!

en: Access denied. You have no permission to view this survey
uk_UA: Доступ заборонено. У вас немає дозволу на перегляд цього опитування

en: Action
uk_UA: Дія

en: Action to perform when time limit is up
uk_UA: Дія після вичерпання часового ліміту

en: Actions
uk_UA: Дії

en: Actions:
uk_UA: Дії:

en: Activate
uk_UA: Активувати

en: Activate Survey
uk_UA: Активувати опитування

en: Activate assessements
uk_UA: Активувати оцінювання

en: Activate plugin
uk_UA: Активувати плагін

en: Activate quotas
uk_UA: Активувати квоти

en: Activate survey participants table
uk_UA: Активувати таблицю учасників опитування

en: Activate the "other" option for your question
uk_UA: Активуйте опцію «інше» для свого питання

en: Activate this survey
uk_UA: Активувати це опитування

en: Activate this to show a map above the input field where the user can select a location
uk_UA: Активуйте це, щоб показати карту над полем вводу, де користувач може вибрати місце розташування

en: Activated
uk_UA: Активовано

en: Activation settings
uk_UA: Налаштування активації

en: Active
uk_UA: Активний

en: Active and running
uk_UA: Активне і проводиться

en: Active but expired
uk_UA: Активне, але завершене

en: Active but not yet started
uk_UA: Активне, але ще не розпочате

en: Active filters:
uk_UA: Активні фільтри:

en: Active survey ID
uk_UA: Ідентифікатор активного опитування

en: Active survey participants tables
uk_UA: Активні таблиці учасників опитування

en: Active surveys
uk_UA: Активні опитування

en: Active:
uk_UA: Активний:

en: Adaptive
uk_UA: Адаптивний

en: Add
uk_UA: Додати

en: Add DATESTAMP variable
uk_UA: Додати змінну DATESTAMP

en: Add IPADDR variable
uk_UA: Додати змінну IPADDR

en: Add LASTPAGE variable
uk_UA: Додати змінну LASTPAGE

en: Add REFURL variable
uk_UA: Додати змінну REFURL

en: Add SEED variable
uk_UA: Додати змінну SEED

en: Add STARTDATE variable
uk_UA: Додати змінну STARTDATE

en: Add STARTLANGUAGE variable
uk_UA: Додати змінну STARTLANGUAGE

en: Add SUBMITDATE variable
uk_UA: Додати змінну SUBMITDATE

en: Add SurveyId to link
uk_UA: Додати ідентифікатор опитування до посилання

en: Add URL parameter
uk_UA: Додати параметр URL

en: Add a button to reset the slider. If you choose an start value, it reset at start value, else empty the answer.
uk_UA: Додати кнопку, щоб скинути слайдер. Якщо Ви обираєте початкове значення, воно скидається у початкове значення, інакше робить відповідь порожньою.

en: Add a group
uk_UA: Додати групу

en: Add a language:
uk_UA: Додати мову:

en: Add a new language
uk_UA: Додати нову мову

en: Add a new permission role
uk_UA: Додати нову роль дозволу

en: Add a new question
uk_UA: Додати нове питання

en: Add a new survey administrator
uk_UA: Додати нового адміністратора опитування

en: Add a new survey administrator with random values
uk_UA: Додати нового адміністратора опитування з випадковими значеннями

en: Add a prefix to the answer field
uk_UA: Додати префікс у поле відповіді

en: Add a question to this group
uk_UA: Додати питання до цієї групи

en: Add a suffix to the answer field
uk_UA: Додати суфікс до поля відповіді

en: Add additional CSS class(es) for this question. Use a space between multiple CSS class names. You may use expressions - remember this part is static.
uk_UA: Додайте додаткові класи CSS для цього питання. Використовуйте пробіл між кількома іменами класів CSS. Ви можете використовувати вирази — пам’ятайте, що ця частина є статичною.

en: Add and edit conditions
uk_UA: Додати та змінити умови

en: Add another participant
uk_UA: Додати іншого учасника

en: Add another record
uk_UA: Додати інший запис

en: Add answer
uk_UA: Додати питання

en: Add attachment to template
uk_UA: Додати вкладення до шаблону

en: Add attribute
uk_UA: Додати атрибут (символ)

en: Add condition
uk_UA: Додати умову

en: Add condition to this scenario
uk_UA: Додати умову до цього сценарію

en: Add dropdown field
uk_UA: Додати випадаюче поле

en: Add dummy user
uk_UA: Додати фіктивного користувача

en: Add fields
uk_UA: Додати поля

en: Add file
uk_UA: Додати файл

en: Add gray background to questions in PDF:
uk_UA: Додати сірий фон до питань у форматі PDF:

en: Add group
uk_UA: Додати групу

en: Add group users
uk_UA: Додати користувачів групи

en: Add language
uk_UA: Додати мову

en: Add multiple conditions without a page reload
uk_UA: Додати кілька умов без перезавантаження сторінки

en: Add new assessment rule
uk_UA: Додати нове правило оцінювання

en: Add new attribute
uk_UA: Додати новий атрибут

en: Add new group
uk_UA: Додати нову групу

en: Add new participant
uk_UA: Додати нового учасника

en: Add new question
uk_UA: Додати нове питання

en: Add new question to group
uk_UA: Додати нове питання до групи

en: Add new survey participant
uk_UA: Додати нового учасника опитування

en: Add new user group
uk_UA: Додати нового користувача групи

en: Add or delete groups
uk_UA: Додати або видалити групи

en: Add or delete questions
uk_UA: Додати або видалити питання

en: Add or delete subquestions or change their codes
uk_UA: Додати або видалити підпитання або змінити їх коди

en: Add participant
uk_UA: Додати учасника

en: Add participant entry
uk_UA: Додати запис учасника

en: Add participant to survey
uk_UA: Додати учасника до опитування

en: Add participant to survey|Add participants to survey
uk_UA: Додати учасника до опитування | Додати учасників до опитування

en: Add participants to central database
uk_UA: Додати учасників до центральної бази даних

en: Add participants to survey
uk_UA: Додати учасників до опитування

en: Add question
uk_UA: Додати питання

en: Add question ID to link
uk_UA: Додати ідентифікатор питання для посилання

en: Add question group
uk_UA: Додати групу питань

en: Add question group ID to link
uk_UA: Додати ідентифікатор групи питань до посилання

en: Add role
uk_UA: Додати роль

en: Add scenario
uk_UA: Додати сценарій

en: Add some answer options to your question
uk_UA: Додайте кілька варіантів відповідей до свого питання

en: Add some subquestions to your question
uk_UA: Додайте кілька підпитань до питання

en: Add subquestion
uk_UA: Додати підзапитання

en: Add subquestion row
uk_UA: Додати рядок підпитань

en: Add survey group ID to link
uk_UA: Додати ідентифікатор групи опитування до посилання

en: Add survey participant
uk_UA: Додати учасника опитування

en: Add the selected participant to survey.|Add the {n} selected participants to survey.
uk_UA: Додати вибраного учасника до опитування. | Додати {n} вибраних учасників до опитування.

en: Add to blacklist?
uk_UA: Додати до чорного списку?

en: Add to usergroup
uk_UA: Додати до групи користувачів

en: Add user
uk_UA: Додати користувача

en: Add user group
uk_UA: Додати групу користувача

en: Add value
uk_UA: Додати значення

en: Add/delete survey participant attributes
uk_UA: Додати/видалити атрибути учасника опитування

en: Add/edit resources (files/images) for this survey
uk_UA: Додати/редагувати ресурси (файли/зображення) для цього опитування

en: Adding anonymous users
uk_UA: Додавання анонімних користувачів

en: Adding survey participant entry...
uk_UA: Додаємо запис учасника опитування…

en: Additional Languages
uk_UA: Додаткові мови

en: Additional attributes
uk_UA: Додаткові атрибути

en: Additionally the following settings cannot be changed when the survey is active.
uk_UA: Крім того наступні налаштування неможливо змінити, коли опитування активне.

en: Admin login name
uk_UA: Ім'я адміна для входу у систему

en: Admin login password
uk_UA: Пароль для входу у систему адміна

en: Admin themes
uk_UA: Теми адміністратора

en: Administration
uk_UA: Адміністрація

en: Administration theme:
uk_UA: Тема адміністрації:

en: Administrator credentials
uk_UA: Повноваження адміністратора

en: Administrator email
uk_UA: Електронна адреса адміністратора

en: Administrator email address:
uk_UA: Адреса електронної пошти адміністратора:

en: Administrator name
uk_UA: Ім'я адміністратора

en: Administrator name:
uk_UA: Ім'я адміністратора:

en: Administrator settings
uk_UA: Налаштування адміністратора

en: Administrator:
uk_UA: Адміністратор:

en: Advanced
uk_UA: Розширений

en: Advanced options
uk_UA: Розширені параметри

en: Advanced settings
uk_UA: Розширені налаштування

en: Afrikaans
uk_UA: Африкаанс

en: After
uk_UA: Наступне

en: After confirmation you won't receive any invitations or reminders for this survey anymore.
uk_UA: Після підтвердження ви більше не отримаєте жодних запрошень чи нагадувань для цього опитування.

en: After having clicked the save button you can either close this browser window or continue filling out the survey.
uk_UA: Після натиснення кнопки Зберегти, Ви можете закрити це вікно браузера або продовжити заповнення анкети.

en: After the answer options a cell does give some information.
uk_UA: Після варіантів відповіді клітина дає деяку інформацію.

en: Agree
uk_UA: Погоджуюсь

en: Albanian
uk_UA: Албанська

en: Alert animation
uk_UA: Анімація сповіщення

en: All
uk_UA: Усі

en: All answers are already selected in this quota.
uk_UA: Усі відповіді вже обрано в цій квоті.

en: All answers meet consistency standards.
uk_UA: Усі відповіді відповідають стандартам узгодженості.

en: All assessments meet consistency standards.
uk_UA: Усі оцінки відповідають стандартам узгодженості.

en: All attribute values for this question type will be saved as default
uk_UA: Усі значення атрибутів для цього типу запитання будуть збережені як стандартні

en: All changes of global survey settings will immediately affect all related survey groups and surveys that use inherited values.
uk_UA: Всі зміни глобальних налаштувань опитування негайно вплинуть на всі пов'язані групи опитування та опитування, які використовують успадковані значення.

en: All changes of survey group settings will have immediate effect on all related surveys that use inherited values.
uk_UA: Всі зміни налаштувань групи опитувань негайно вплинуть на всі пов'язані з ними опитування, які використовують успадковані значення.

en: All conditions for this question have been deleted.
uk_UA: Усі умови для цього питання видалено.

en: All conditions in this survey have been deleted.
uk_UA: Усі умови в цьому опитуванні були видалені.

en: All conditions meet consistency standards.
uk_UA: Усі умови відповідають стандартам узгодженості.

en: All conditions scenarios were renumbered.
uk_UA: Усі умови сценаріїв були перенумеровані.

en: All custom menu entries will be lost.
uk_UA: Усі користувацькі записи меню будуть втрачені.

en: All custom menus will be lost.
uk_UA: Усі користувацькі меню будуть втрачені.

en: All default values meet consistency standards.
uk_UA: Усі значення за умовчанням відповідають стандартам узгодженості.

en: All emails were sent.
uk_UA: Усі листи були надіслані.

en: All files in local directories are writable.
uk_UA: Усі файли в локальних каталогах підлягають запису.

en: All groups meet consistency standards.
uk_UA: Всі групи відповідають стандартам узгодженості.

en: All important settings can be reached in this sidebar.
uk_UA: Усі важливі налаштування можна отримати на цій бічній панелі.

en: All in one
uk_UA: Усі в одному

en: All menu entries of this menu will also be deleted.
uk_UA: Усі записи цього меню також будуть видалені.

en: All necessary styles will be loaded, to print it just press Ctrl/Cmd+p or select print from your browser menu.
uk_UA: Будуть завантажені всі необхідні стилі, для друку просто натисніть Ctrl / Cmd + p або виберіть «Друк» у меню браузера.

en: All of the user's surveys were transferred to %s.
uk_UA: Всі опитування користувача були передані до %s.

en: All old survey participants tables meet consistency standards.
uk_UA: Усі старі таблиці учасників опитування відповідають стандартам узгодженості.

en: All old survey tables meet consistency standards.
uk_UA: Всі старі таблиці опитувань відповідають стандартам узгодженості.

en: All participant information is lost.
uk_UA: Вся інформація учасника втрачена.

en: All participants
uk_UA: Усі учасники

en: All question attributes meet consistency standards.
uk_UA: Усі атрибути питань відповідають стандартам узгодженості.

en: All questions meet consistency standards.
uk_UA: Усі питання відповідають стандартам узгодженості.

en: All questions, answers, etc for removed languages will be lost. Are you sure?
uk_UA: Усі питання, відповіді тощо для видалених мов будуть втрачені. Ви впевнені?

en: All questions, groups and parameters are editable again.
uk_UA: Усі питання, групи та параметри можна знову змінювати.

en: All quota language settings meet consistency standards.
uk_UA: Усі налаштування квоти мови відповідають стандартам узгодженості.

en: All quota quota members meet consistency standards.
uk_UA: Усі члени квоти відповідають стандартам узгодженості.

en: All quotas meet consistency standards.
uk_UA: Усі квоти відповідають стандартам узгодженості.

en: All responses
uk_UA: Усі відповіді

en: All responses are not accessible anymore with LimeSurvey.
uk_UA: Усі відповіді більше недоступні з LimeSurvey.

en: All survey language settings meet consistency standards.
uk_UA: Усі налаштування мови опитування відповідають стандартам узгодженості.

en: All surveys
uk_UA: Всі опитування

en: All surveys meet consistency standards.
uk_UA: Усі опитування відповідають стандартам узгодженості.

en: All the attributes are automatically mapped
uk_UA: Усі атрибути відображаються автоматично

en: All themes
uk_UA: Усі теми

en: All users
uk_UA: Усі користувачі

en: Allow
uk_UA: Дозволити

en: Allow blacklisted participants to be added to a survey:
uk_UA: Дозволити учасників з чорного списку додати до опитування:

en: Allow invalid email addresses:
uk_UA: Дозволити недійсні адреси електронної пошти:

en: Allow multiple responses or update responses with one access code:
uk_UA: Дозволити кілька відповідей або оновлення відповідей одним кодом доступу:

en: Allow only numerical input
uk_UA: Дозволити лише чисельний ввід

en: Allow only numerical input for 'Other' text
uk_UA: Дозволити лише чисельний ввід для варіанті відповіді 'Інше'

en: Allow participant to unblacklist himself/herself:
uk_UA: Дозволити учаснику вийти самому з чорного списку:

en: Allow public registration:
uk_UA: Дозволити публічну реєстрацію:

en: Allow reset the slider
uk_UA: Дозволити скинути слайдер.

en: Allow slider questions to be split over multiple pages
uk_UA: Дозволити розбивати питання з повзунком на кілька сторінок

en: Allow unstable extension updates:
uk_UA: Дозволити нестабільні оновлення розширень:

en: Allow user to modify his last answers before terminate survey.
uk_UA: Дозволити користувачеві змінювати свої останні відповіді перед припиненням опитування.

en: Allowed file extensions
uk_UA: Дозволені розширення файлів

en: Allowed file types
uk_UA: Дозволені типи файлів

en: Allowed file types in comma separated format. e.g. pdf,doc,odt
uk_UA: Дозволені формати файлів (у CSF, наприклад: pdf,doc,odt)

en: Always
uk_UA: Завжди

en: Always closed
uk_UA: Завжди закритий

en: Always hide this question
uk_UA: Завжди ховати це запитання

en: Always on
uk_UA: Завжди ввімкнений

en: Always open
uk_UA: Завжди відкритий

en: Amharic
uk_UA: Амхарська

en: An account has been created for you
uk_UA: Для вас створено обліковий запис

en: An additional help text for your question
uk_UA: Додатковий текст довідки щодо вашого питання

en: An email has been sent to the address you provided with access details for this survey. Please follow the link in that email to proceed.
uk_UA: Лист з деталями доступу до цього опитування був надісланий на визначену адресу. Будь ласка, пройдіть за посиланням у тому листі, щоб продовжити.

en: An email has been sent with details about your saved survey
uk_UA: Повідомлення було відправлено з докладною інформацією про Ваше збережене опитування

en: An email with a generated password was sent to the user.
uk_UA: Лист зі згенерованим паролем було надіслано користувачу.

en: An error happen when save this survey participant email sent date (id:%s)
uk_UA: Під час збереження дати надсилання електронною поштою учаснику опитування сталася помилка (id:%s)

en: An error happened when trying to submit your response.
uk_UA: Під час надсилання відповіді сталася помилка.

en: An error has happened and no files could be located
uk_UA: Виникла помилка, і жоден файл не вдалося знайти

en: An error has occured and the file list could not be loaded:
uk_UA: Виникла помилка, і список файлів не вдалося завантажити:

en: An error has occured and the folders could not be loaded:
uk_UA: Виникла помилка, і папки не вдалося завантажити:

en: An error has occured and the selected files could not be downloaded.
uk_UA: Виникла помилка, і вибрані файли не вдалося завантажити.

en: An error occured while creating a backup of your files. Check your local system (permission, available space, etc.)
uk_UA: Під час створення резервної копії файлів сталася помилка. Перевірте свою локальну систему (дозвіл, доступне місце тощо)

en: An error occured while creating your update package file.
uk_UA: Під час створення файлу пакета оновлення сталася помилка.

en: An error occured while generating the Question theme
uk_UA: Під час створення теми запитання сталася помилка

en: An error occured while getting checksums.
uk_UA: Під час отримання контрольних сум сталася помилка.

en: An error occured while getting the changeset.
uk_UA: Під час отримання набору змін сталася помилка.

en: An error occurred saving a response to survey id
uk_UA: Сталася помилка при збереженні відповіді для ID опитування

en: An error occurred uploading your file.
                         This may be caused by incorrect permissions for the application /tmp folder.
uk_UA: Під час завантаження файлу сталася помилка. 
     Це може бути викликано неправильними дозволами для папки application/tmp.

en: An error occurred uploading your file. The folder (%s) is not writable for the webserver.
uk_UA: Під час завантаження вашого файлу сталася помилка. Папка ( %s) недоступна для запису для вебсервера.

en: An error occurred uploading your file. This may be caused by incorrect permissions for the target folder. (%s)
uk_UA: Під час завантаження вашого файлу сталася помилка. Це може бути викликано неправильними дозволами для цільової папки. ( %s)

en: An error occurred.
uk_UA: Сталася помилка.

en: An expired survey is not accessible to participants (they only see a message that the survey has expired).
uk_UA: Закінчене опитування не доступне для учасників (вони бачать тільки повідомлення, що опитування закінчено).

en: An internal error occured during the database upgrade. Please go back to the %smain menu%s. Contact support if the error persists.
uk_UA: Під час оновлення бази даних сталася внутрішня помилка. Будь ласка, поверніться у %s главне меню %s. Якщо помилка не зникне, зверніться до служби підтримки.

en: An internal error occurred while the Web server was processing your request.
uk_UA: Сталася внутрішня помилка, коли вебсервер обробляв ваш запит.

en: An non-recoverable error happened during the update. Error details:
uk_UA: Під час оновлення трапилася невиправна помилка. Подробиці помилки:

en: An unexpected error has occurred and your responses cannot be saved.
uk_UA: Сталася неочікувана помилка і ваші відповіді не можуть бути збережені.

en: An unknown error happened when moving file %s to %s.
uk_UA: Під час переміщення файлу %s до %s сталася невідома помилка.

en: An unknown error occured
uk_UA: Сталася невідома помилка

en: An unknown error occured.
uk_UA: Сталася невідома помилка.

en: An unknown error occurred
uk_UA: Сталася невідома помилка

en: Animate alert
uk_UA: Анімувати сповіщення

en: Animate body
uk_UA: Анімувати тіло

en: Animate checkbox
uk_UA: Анімувати прапорець

en: Animate question
uk_UA: Анімувати питання

en: Animate radio buttons
uk_UA: Анімувати перемикачі

en: Anonymize IP address:
uk_UA: Анонімізувати IP-адресу:

en: Anonymize IP address?
uk_UA: Анонімізувати IP-адресу?

en: Anonymized responses
uk_UA: Анонімні відповіді

en: Anonymized responses:
uk_UA: Анонімізовані відповіді:

en: Anonymized responses?
uk_UA: Анонімні відповіді?

en: Answer
uk_UA: Відповідь

en: Answer codes
uk_UA: Коди відповідей

en: Answer codes must be unique by question.
uk_UA: Коди відповідей повинні бути унікальними в межах питання.

en: Answer label font size (normal)
uk_UA: Розмір шрифту мітки відповіді (звичайний)

en: Answer label font size (small)
uk_UA: Розмір шрифту мітки відповіді (маленький)

en: Answer matched (regexp)
uk_UA: Відповідь задовольняє виразу (regexp)

en: Answer must be %s
uk_UA: Відповідь має бути %s

en: Answer must be between %s and %s
uk_UA: Відповідь має бути між %s та %s

en: Answer must be greater or equal to %s
uk_UA: Відповідь має бути більшою або дорівнювати %s

en: Answer must be less or equal to %s
uk_UA: Відповідь має бути меншою або дорівнювати %s

en: Answer option / subquestion font size
uk_UA: Варіант відповіді / розмір шрифту підпитання

en: Answer options
uk_UA: Варіанти відповідей

en: Answer options were successfully saved.
uk_UA: Варіанти відповідей були успішно збережені.

en: Answer prefix
uk_UA: Префікс відповіді

en: Answer question
uk_UA: Відповісти на питання

en: Answer scale %s
uk_UA: Шкала відповіді %s

en: Answer suffix
uk_UA: Суфікс відповідей

en: Answer was
uk_UA: Відповідь була

en: Answer was NOT
uk_UA: Відповідь була НЕ

en: Answer was greater than
uk_UA: Відповідь була більшою ніж

en: Answer was greater than or equal to
uk_UA: Відповідь дорівнювала або була більша ніж

en: Answer was less than
uk_UA: Відповідь була менша ніж

en: Answer was less than or equal to
uk_UA: Відповідь дорівнювала або була менша ніж

en: Answers
uk_UA: Відповіді

en: Answers cleared
uk_UA: Відповіді очищено

en: Answers column width
uk_UA: Ширина стовпця відповідей

en: Answers with a code of 0 (zero) or blank code are not allowed, and will not be saved
uk_UA: Не дозволені відповіді з кодом 0 (нуль) або з порожнім кодом, вони не будуть збережені

en: Answer|Left-slider-text|Right-slider-text separator character
uk_UA: Відображати символ роздільника тексту вліво-вправо (Answer|Left-slider-text|Right-slider-text)

en: Applied role
uk_UA: Застосована роль

en: Apply
uk_UA: Застосувати

en: Apply and go to survey
uk_UA: Застосувати та перейти до опитування

en: Apply role to user
uk_UA: Застосувати роль до користувача

en: Apr
uk_UA: Квітень

en: April
uk_UA: Квітень

en: Arabic
uk_UA: Арабська

en: Arc cosine
uk_UA: Арккосинус

en: Arc sine
uk_UA: Арксинус

en: Arc tangent
uk_UA: Арктангенс

en: Arc tangent of two variables
uk_UA: Арктангенс двох змінних

en: Are you sure you want to activate all selected quotas?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете активувати всі вибрані квоти?

en: Are you sure you want to deactivate all selected quotas?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете деактивувати всі вибрані квоти?

en: Are you sure you want to deactivate this plugin?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете вимкнути цей плагін?

en: Are you sure you want to delete all conditions for this question?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити всі умови цього питання?

en: Are you sure you want to delete all conditions set in this scenario?
uk_UA: Ви впевнені, що бажаєте видалити усі налаштування умов у цьому сценарії?

en: Are you sure you want to delete all selected quotas?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити всі вибрані квоти?

en: Are you sure you want to delete all those surveys?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити всі ці опитування?

en: Are you sure you want to delete all uploaded files from the selected responses?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити всі завантажені файли з вибраних відповідей?

en: Are you sure you want to delete the selected entries?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити виділені записи?

en: Are you sure you want to delete the selected menu entries?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити вибрані записи меню?

en: Are you sure you want to delete the selected menus and all related submenus and entries?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити вибрані меню та всі відповідні підменю та записи?

en: Are you sure you want to delete the selected participants?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити вибраних учасників?

en: Are you sure you want to delete the selected responses?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити вибрані відповіді?

en: Are you sure you want to delete the selected role(s)?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити вибрані ролі?

en: Are you sure you want to delete the selected user?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити вибраного користувача?

en: Are you sure you want to delete this URL parameter?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цей параметр URL?

en: Are you sure you want to delete this box ?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити це поле?

en: Are you sure you want to delete this condition?
uk_UA: Ви впевнені, що Ви хочете видалити цю умову?

en: Are you sure you want to delete this entry?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цей запис?

en: Are you sure you want to delete this label set?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цей набір міток?

en: Are you sure you want to delete this question?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити це питання?

en: Are you sure you want to delete this theme?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цю тему?

en: Are you sure you want to delete this user group?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цю групу користувачів?

en: Are you sure you want to reset and resend selected users login data?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете скинути та повторно надіслати дані для входу вибраних користувачів?

en: Are you sure you want to reset the selected themes?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете скинути вибрані теми?

en: Are you sure you want to uninstall the selected themes?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити вибрані теми?

en: Are you sure you want to uninstall this plugin?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цей плагін?

en: Are you sure?
uk_UA: Ви впевнені?

en: Arithmetic mean
uk_UA: Середнє арифметичне

en: Armenian
uk_UA: Вірменська

en: Array
uk_UA: Табличне запитання

en: Array (Increase/Same/Decrease)
uk_UA: Табличне запитання (Підвищення/Той самий рівень/Зниження)

en: Array (Numbers)
uk_UA: Масив (числа)

en: Array (Texts)
uk_UA: Масив (тексти)

en: Array (Yes/No/Uncertain)
uk_UA: Табличне запитання (Так/Ні/Важко відповісти)

en: Array by column
uk_UA: Масив по стовпчику

en: Array dual scale
uk_UA: Табличне запитання з подвійною шкалою

en: Array filter
uk_UA: Фільтр масиву

en: Array filter exclusion
uk_UA: Виключення фільтру масиву

en: Array filter style
uk_UA: Стиль фільтру масиву

en: Arrays
uk_UA: Масиви

en: As a last step you should clear your browser cache now.
uk_UA: Як останній крок Ви маєте зараз очистити кеш Вашого браузера.

en: As defined in question settings
uk_UA: Як визначено в налаштуваннях запитань

en: As you can see, editing answer options is quite similar to editing subquestions.
uk_UA: Як бачите, редагування варіантів відповідей досить схоже на редагування підпитань.

en: As you can see, the preselected question type is the 'Long free text' one. We will use in this example the 'Array' question type.
uk_UA: Як бачите, обраним типом запитання є «Довгий вільний текст». Ми будемо використовувати в цьому прикладі тип запитання «Масив».

en: Assessment details
uk_UA: Деталі оцінки

en: Assessment heading
uk_UA: Заголовок оцінки

en: Assessment mode for this survey is not activated.
uk_UA: Режим оцінювання для цього опитування не активований.

en: Assessment rules
uk_UA: Правила оцінки

en: Assessment value
uk_UA: Значення оцінки

en: Assessment:
uk_UA: Оцінка:

en: Assessments
uk_UA: Оцінки

en: Assessments mode not activated
uk_UA: Режим оцінювання не активовано

en: Assigning a new value to a variable.
uk_UA: Призначення нового значення змінній.

en: At beginning
uk_UA: На початку

en: At end
uk_UA: В кінці

en: At least %d character long.|At least %d characters long.
uk_UA: Принаймні %d символ. | Принаймні %d символів.

en: At least %d lower case letter.|At least %d lower case letters.
uk_UA: Принаймні %d мала літера. | Принаймні %d малі літери.

en: At least %d number.|At least %d numbers.
uk_UA: Принаймні %d число. | Принаймні %d чисел.

en: At least %d special character.|At least %d special characters.
uk_UA: Принаймні %d спеціальний символ. | Принаймні %d спеціальних символів.

en: At least %d upper case letter.|At least %d upper case letters.
uk_UA: Принаймні %d велика літера. | Принаймні %d великі літери.

en: At least one installed
uk_UA: Щонайменше одне встановлено

en: At most %d character long.|At most %d characters long.
uk_UA: Не більше %d символа. | Не більше %d символів.

en: At the end of the process the database will be updated.
uk_UA: Після закінчення процесу база даних буде оновлена.

en: At the end of the process we'll proceed to the LimeSurvey update.
uk_UA: В кінці процесу ми перейдемо до оновлення LimeSurvey.

en: Attempt plugin reload
uk_UA: Спробувати перезавантажити плагін

en: Attention: Several question codes were updated. Please check these carefully as the update  may not be perfect with customized expressions.
uk_UA: Увага: Декілька кодів питань були оновлені. Будь ласка, перевірте їх ретельно, так як оновлення може бути недосконалим з налаштованими виразами.

en: Attribute
uk_UA: Атрибут

en: Attribute %s (%s)
uk_UA: Атрибут %s (%s)

en: Attribute %s was deleted.
uk_UA: Атрибут %s був видалений.

en: Attribute display setting updated
uk_UA: Налаштування вигляду значень (символів) було оновлено

en: Attribute field
uk_UA: Поле атрибутів

en: Attribute management
uk_UA: Управління атрибутами

en: Attribute name:
uk_UA: Ім'я атрибуту:

en: Attribute settings
uk_UA: Налаштування значень (символів)

en: Attribute successfully deleted
uk_UA: Атрибут успішно видалено

en: Attribute successfully updated
uk_UA: Атрибут успішно оновлено

en: Attribute type
uk_UA: Тип атрибуту

en: Attribute type:
uk_UA: Тип атрибуту:

en: Attribute values for central participants have been updated from the survey participants
uk_UA: Значення атрибутів для центральних учасників оновлено від учасників опитування

en: Attribute values for existing participants have been updated from the participants records
uk_UA: Значення атрибутів для існуючих учасників були оновлені із записів учасників

en: Attribute visible:
uk_UA: Видимі атрибути:

en: Attribute was saved.
uk_UA: Атрибут збережено

en: Attributes
uk_UA: Атрибути

en: Attributes to be created
uk_UA: Атбрибути будуть створені

en: Attributes to export:
uk_UA: Атрибути для експорту:

en: Aug
uk_UA: Серпень

en: August
uk_UA: Серпень

en: Authentication method
uk_UA: Метод перевірки автентичності

en: Author:
uk_UA: Автор:

en: Auto
uk_UA: Автоматично

en: Auto Translate
uk_UA: Автоматичний переклад

en: Auto-check exclusive option if all others are checked
uk_UA: Авто-перевірка варіанту виключення, якщо перевіряються усі інші

en: Autoload URL
uk_UA: Автозавантаження URL

en: Autoload URL:
uk_UA: Автоматичне завантаження URL:

en: Automatic
uk_UA: Автоматично

en: Automatic (UTF-8)
uk_UA: Автоматично (UTF-8)

en: Automatically load end URL when survey complete:
uk_UA: Автоматично завантажувати кінцеву URL-адресу після завершення опитування:

en: Automatically rename question code if already exists?
uk_UA: Автоматично перейменувати код питання, якщо він вже існує?

en: Available admin themes:
uk_UA: Доступні теми адміністратора:

en: Available functions
uk_UA: Доступні функції

en: Available label sets:
uk_UA: Доступні набори міток:

en: Available languages:
uk_UA: Доступні мови:

en: Available question themes:
uk_UA: Доступні теми питань:

en: Available space in directory:
uk_UA: Доступне місце в каталозі:

en: Available survey themes:
uk_UA: Доступні теми опитування:

en: Average
uk_UA: Середній

en: Average file size
uk_UA: Середній розмір файлу

en: Average interview time:
uk_UA: Середній час інтерв'ю:

en: Average no. of files per respondent
uk_UA: Середня кількість файлів для одного респондента

en: Average size per respondent
uk_UA: Середній розмір для одного респондента

en: Back
uk_UA: Назад

en: Back to Response Import
uk_UA: Повернутися до Response Import

en: Back to main menu
uk_UA: Назад до головного меню

en: Back to survey home
uk_UA: Назад до сторінки опитування

en: Background color
uk_UA: Колір фону

en: Background colour for questions (0 black - 255 white)
uk_UA: Колір фону для питань (0 чорний — 255 білий)

en: Background colour for sections (0 black - 255 white)
uk_UA: Колір фону для секцій (0 чорний — 255 білий)

en: Background image
uk_UA: Фонове зображення

en: Background image file
uk_UA: Файл фонового зображення

en: Backup
uk_UA: Резервне копіювання

en: Backup entire database
uk_UA: Резервне копіювання всієї бази даних

en: Bar chart
uk_UA: Гістограма

en: Base language
uk_UA: Основна мова

en: Base language:
uk_UA: Основна мова:

en: Basic admin notification
uk_UA: Базове повідомлення адміністратора

en: Basic admin notification could not be sent because of error: %s
uk_UA: Просте сповіщення адміністратора не вдалося надіслати через помилку: %s

en: Basic admin notification email body:
uk_UA: Тіло детального повідомлення адміністратора:

en: Basic admin notification subject:
uk_UA: Тема базового повідомлення адміністратора:

en: Basic attributes
uk_UA: Основні атрибути

en: Basic email notification is sent to:
uk_UA: Основне повідомлення по електронній пошті відправляється до:

en: Basic notification attachments:
uk_UA: Вкладення базового повідомлення:

en: Basic settings
uk_UA: Основні налаштування

en: Basque
uk_UA: Баскська

en: Batch deletion
uk_UA: Пакетне видалення

en: Batch edit
uk_UA: Пакетне редагування

en: Batch edit the menus
uk_UA: Пакетне редагування меню

en: Batch edit the participants
uk_UA: Пакетне редагування учасників

en: Batch-edit participants
uk_UA: Пакетне редагування учасників

en: Before
uk_UA: Попереднє

en: Before proceeding please back up your database using a backup tool!
uk_UA: Перш ніж продовжувати, будь ласка, створіть резервну копію вашої бази даних за допомогою інструмента резервного копіювання!

en: Before you can add questions you must add a question group first.
uk_UA: Перш ніж ви зможете додати питання, спочатку ви повинні додати групу питань.

en: Before you start, please prove you are human.
uk_UA: Перш ніж почати, будь ласка, доведіть, що ви людина.

en: Beginner tour
uk_UA: Тур для початківців

en: Belarusian
uk_UA: Білоруська

en: Bengali
uk_UA: бенгальська

en: Between %d and %d characters long.
uk_UA: Довжина від %d до %d символів.

en: Big5 Traditional Chinese
uk_UA: Big5 Традиційна Китайська

en: Binary pseudo charset
uk_UA: Бінарне псевдо-кодування

en: Binary safe case-insensitive string comparison
uk_UA: Бінарне безпечне порівняння рядків без урахування регістру

en: Binary safe string comparison
uk_UA: Бінарне безпечне порівняння рядків

en: Blacklist all current surveys for participant once the global field is set:
uk_UA: Чорний список всіх поточних опитувань для учасника налаштовано:

en: Blacklist participant for any new added survey once the global field is set:
uk_UA: Чорний список для будь-якого нового доданого опитування налаштовано:

en: Blacklist settings
uk_UA: Налаштування чорного списку

en: Blacklist settings were saved.
uk_UA: Налаштування чорного списку збережено.

en: Blacklisted
uk_UA: Чорний список

en: Blacklisted participants
uk_UA: Чорний список учасників

en: Blacklisted?
uk_UA: Занесено до чорного списку?

en: Body animation
uk_UA: Анімація тіла

en: Bootstrap theme
uk_UA: Тема Bootstrap

en: Bootswatch theme
uk_UA: Тема Bootswatch

en: Borders around questions in PDF:
uk_UA: Межі навколо питань у форматі PDF:

en: Borders around responses in PDF:
uk_UA: Межі навколо відповідей у форматі PDF:

en: Bosnian
uk_UA: Боснійська

en: Both
uk_UA: Обидва

en: Bottom
uk_UA: Низ

en: Bottom bar
uk_UA: Нижня панель

en: Bounce processing is deactivated either application-wide or for this survey in particular.
uk_UA: Обробка баунсу (bounce) деактивована або для широкого використання, або для даного опитування, зокрема.

en: Bounce settings
uk_UA: Налаштування баунсів (bounce)

en: Bounce settings have been saved.
uk_UA: Налаштування баунсів (bounce) були збережені.

en: Box deleted
uk_UA: Поле видалено

en: Box orientation:
uk_UA: Орієнтація поля:

en: Box updated
uk_UA: Поле оновлено

en: Brandlogo
uk_UA: Логотип

en: Brandlogo file
uk_UA: Файл логотипу

en: Browse
uk_UA: Переглянути

en: Browse participants
uk_UA: Перегляд учасників

en: Browse responses
uk_UA: Проглянути відповіді

en: Browse saved responses
uk_UA: Переглянути збережені відповіді

en: Browse survey participants
uk_UA: Переглянути учасників опитування

en: Buildnumber was successfully updated to %s.
uk_UA: Buildnumber був успішно оновлений до %s.

en: Bulgarian
uk_UA: Болгарська

en: Bulk export roles
uk_UA: Масовий експорт ролей

en: But this one isn't.
uk_UA: Але цей ні.

en: Buy a new key
uk_UA: Купити новий ключ

en: By continuing this survey you approve the data protection policy of the service provider.
uk_UA: Продовжуючи це опитування, ви погоджуєтесь із політикою захисту даних постачальника послуг.

en: By question group
uk_UA: За групою питань

en: Bypass date control before sending email:
uk_UA: Обійти контроль дати перед надсиланням електронної пошти:

en: CPDB mapping
uk_UA: Відображення CPDB

en: CSS Style for the message that displays in the countdown timer during the countdown
uk_UA: Стиль CSS для повідомлення, яке відображається в таймері зворотнього відліку під час відліку

en: CSS class(es):
uk_UA: Класи CSS:

en: CSS style for the 'time limit expiry message'
uk_UA: Стиль CSS для "Повідомлення про закінчення часового обмеження"

en: CSS style used when the 'time limit warning' message is displayed
uk_UA: Застосування стилю CSS, коли відображається повідомлення про "попередження про обмеження часу"

en: CSS style used when the 2nd 'time limit warning' message is displayed
uk_UA: CSS стиль, що використовується при відображенні 2-го попередження про ліміт часу

en: CSV field names
uk_UA: Імена CSV поля

en: CSV field separator:
uk_UA: Роздільник поля CSV:

en: CSV file
uk_UA: CSV-файл

en: CSV input format
uk_UA: Формат вводу CSV

en: Calculate the Sample Standard Deviation for the list of numbers
uk_UA: Розрахувати стандартне відхилення вибірки для списку чисел

en: Calculate the sum of values in an array
uk_UA: Обчислити суму значень масиву

en: Calculates the exponent of e
uk_UA: Розрахувати експоненту e

en: Calculation
uk_UA: Розрахунок

en: Can edit?
uk_UA: Можна редагувати?

en: Can not import a theme that already exists!
uk_UA: Не можна імпортувати тему, яка вже існує!

en: Can't bind to the LDAP directory. Error message: %s
uk_UA: Неможливо прив’язати до каталогу LDAP. Повідомлення про помилку: %s

en: Can't connect to the LDAP directory
uk_UA: Неможливо з'єднатися з каталогом LDAP

en: Can't find user group!
uk_UA: Неможливо знайти групу користувачів!

en: Can't render layout %s for template %s. Please try to re-install the template.
uk_UA: Неможливо відобразити макет %s для шаблону %s. Спробуйте повторно встановити шаблон.

en: Can't render layout %s for template %s. Template version in database is %s, but in config.xml it's %s. Please re-install the template.
uk_UA: Неможливо відобразити макет %s для шаблону %s. Версія шаблону в базі даних %s, але в config.xml це %s. Будь ласка, повторно встановіть шаблон.

en: Can't render layout %s. Please check that the view exists or contact your admin.
uk_UA: Неможливо відобразити макет %s. Будь ласка, перевірте, чи існує перегляд або зв’яжіться зі своїм адміністратором.

en: Can't update labels because you are using duplicated codes
uk_UA: Не вдається оновити мітки, тому що Ви використовуєте коди, що дублюються

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Cancel automatic sending
uk_UA: Скасувати автоматичне надсилання

en: Cancel copy
uk_UA: Скасувати копіювання

en: Cancel editing
uk_UA: Відмінити редагування

en: Cancel move
uk_UA: Скасувати переміщення

en: Cannot be changed
uk_UA: Не може бути збережено

en: Cannot import the VVExport file.
uk_UA: Неможливо імпортувати файл VVexport.

en: Cannot move files due to permission problem.
uk_UA: Неможливо перемістити файли через проблему дозволу.

en: Careful: Applying a role to the user will overwrite any individual permissions given to the user!
uk_UA: Обережно: Застосування ролі для користувача замінить усі індивідуальні дозволи, надані користувачеві!

en: Case-insensitive strstr
uk_UA: Без урахування регістру strstr (Case-insensitive strstr)

en: Catalan
uk_UA: Каталонська

en: Category separator
uk_UA: Категорійний роздільник

en: Centered
uk_UA: По центру

en: Central database
uk_UA: Центральна база даних

en: Central participant database
uk_UA: Центральна база даних учасників

en: Central participant management
uk_UA: Центральне управління учасниками

en: Central participants database summary
uk_UA: Підсумок центральної панелі учасників

en: Change language
uk_UA: Змінити мову

en: Change password
uk_UA: Змінити пароль

en: Change password?
uk_UA: Змінити пароль?

en: Change scenario number
uk_UA: Змінити номер сценарію

en: Change settings
uk_UA: Змінити налаштування

en: Change survey group
uk_UA: Змінити групу опитування

en: Change texts
uk_UA: Змінити тексти

en: Change the display style of the month when using select boxes
uk_UA: Змініть стиль відображення місяця при використанні полів вибору

en: Change the language
uk_UA: Змінити мову

en: Changed by
uk_UA: Змінено

en: Changed on
uk_UA: Змінено

en: Character set for file import/export:
uk_UA: Набір символів для імпорту/експорту файлів:

en: Character set of file:
uk_UA: Набір символів з файлу:

en: Character set of the file:
uk_UA: Набір символів з файлу:

en: Chart type
uk_UA: Тип діаграми

en: Check again
uk_UA: Перевірити знову

en: Check all extensions for available updates.
uk_UA: Перевірити всі розширення на наявність оновлень.

en: Check any that apply
uk_UA: Позначте будь-що, що використовується

en: Check data
uk_UA: Перевірте дані

en: Check icon
uk_UA: Перевірити значок

en: Check if the content of a variable is a valid integer value
uk_UA: Перевірити, чи вміст змінної є дійсним цілим значенням

en: Check logic
uk_UA: Перевірити логіку

en: Check logic for current group
uk_UA: Перевірте логіку для поточної групи

en: Check out the dedicated documentation for this format.
uk_UA: Перегляньте спеціальну документацію для цього формату.

en: Check survey logic for current question group
uk_UA: Перевірте логіку опитування для поточної групи питань

en: Checkbox is checked
uk_UA: Альтернативу обрано

en: Checkbox is unchecked
uk_UA: Альтернативу не обрано

en: Checkbox layout
uk_UA: Схема Прапорець (Checkbox layout)

en: Checked
uk_UA: Перевірено

en: Checking basic requirements...
uk_UA: Перевірка основних вимог ...

en: Checking existing LimeSurvey files...
uk_UA: Перевірка існуючих файлів Limesurvey ...

en: Chinese (Simplified)
uk_UA: Китайська (спрощена)

en: Chinese (Traditional - Hong Kong)
uk_UA: Китайська (Традиційна - Гонконг)

en: Chinese (Traditional - Taiwan)
uk_UA: Китайська (традиційна - Тайвань)

en: Choice column width
uk_UA: Вибір ширини стовпця

en: Choice header
uk_UA: Обрати заголовок

en: Choice of rank %s
uk_UA: Вибір рангу %s

en: Choose file
uk_UA: Вибрати файл

en: Choose one of the following answers
uk_UA: Виберіть одну з наступних відповідей

en: Choose participant fields:
uk_UA: Виберапи поля учасника:

en: Choose the CSV file to upload:
uk_UA: Вибрати CSV файл, щоб завантажити:

en: Choose the file to upload:
uk_UA: Оберіть файл, щоб завантажити:

en: Choose when user can add a comment
uk_UA: Вибирати, коли користувач може додати коментар

en: Choose your language
uk_UA: Оберіть Вашу мову

en: Chosen icon:
uk_UA: Вибраний значок:

en: Classes
uk_UA: Класи

en: Clear
uk_UA: Очистити

en: Clear all
uk_UA: Очистити все

en: Clear default values
uk_UA: Очистити значення за замовчуванням

en: Clear now
uk_UA: Очистити зараз

en: Clear selection
uk_UA: Очистити вибір

en: Click here to change maintenance mode setting.
uk_UA: Клацніть тут, щоб змінити налаштування режиму обслуговування.

en: Click here to log in.
uk_UA: Натисніть тут, щоб увійти.

en: Click here to start the survey.
uk_UA: Натисніть тут, щоб розпочати опитування.

en: Click on 'Activate this survey'
uk_UA: Клацніть на «Активувати це опитування»

en: Click on 'No, thanks'
uk_UA: Натисніть «Ні, дякую»

en: Click on 'Preview survey' and return to this window when you are done testing.
uk_UA: Натисніть «Попередній перегляд» і поверніться до цього вікна, коли закінчите тестування.

en: Click on 'Save and close' or 'Next' to proceed.
uk_UA: Натисніть «Зберегти та закрити» або «Далі», щоб продовжити.

en: Click on the 'Add group' button
uk_UA: Натисніть кнопку «Додати групу»

en: Click on the 'Create survey' box - or 'Next' in this tutorial
uk_UA: Клацніть на поле «Створити опитування» або «Далі» у цьому підручнику

en: Click on the 'Edit answer options' button.
uk_UA: Натисніть кнопку «Редагувати параметри відповіді».

en: Click on the 'Edit subquestions' button.
uk_UA: Натисніть кнопку «Редагувати підпитання».

en: Click on the following button if you want to
uk_UA: Натисніть на наступну кнопку якщо ви бажаєте

en: Click on the name of your survey to get back to the survey settings overview.
uk_UA: Клацніть назву опитування, щоб повернутися до огляду налаштувань опитування.

en: Click on the plus sign %s to add another subquestion to your question.
uk_UA: Клацніть знак плюс %s, щоб додати ще одне підпитання до свого питання.

en: Click this button to log out.
uk_UA: Натисніть цю кнопку, щоб вийти.

en: Click to adjust.
uk_UA: Клацніть, щоб пристосовувати.

en: Click to expand
uk_UA: Натисніть, щоб розгорнути

en: Click to set the location or drag and drop the pin. You may may also enter coordinates
uk_UA: Натисніть, щоб задати місце розташування або перетягнути шпильку. Ви можете також ввести координати

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Close editor
uk_UA: Закрити редактор

en: Closed group
uk_UA: Закрита група

en: Code
uk_UA: Код

en: Code filter
uk_UA: Фільтр коду

en: Code:
uk_UA: Код:

en: Code: '%s' is a reserved word.
uk_UA: Код: '%s' — це зарезервоване слово.

en: Collapse all
uk_UA: Згорнути все

en: Collapse all question groups
uk_UA: Згорнути всі групи питань

en: Collapsed menu
uk_UA: Згорнене меню

en: Collapsible text
uk_UA: Текст, який можна згорнути

en: Columns
uk_UA: Стовпчики

en: ComfortUpdate step %s
uk_UA: ComfortUpdate крок %s

en: Comma
uk_UA: Кома

en: Comma (,)
uk_UA: Кома (,)

en: Comment
uk_UA: Коментар

en: Comment only when
uk_UA: Коментуйте,тільки якщо

en: Comment only when you choose an answer.
uk_UA: Коментуйте,тільки коли Ви обрали відповідь.

en: Comment only when you don't choose an answer.
uk_UA: Коментуйте,тільки якщо не обрали відповідь.

en: Comment your answers.
uk_UA: Прокоментуйте Ваші відповіді.

en: Comments
uk_UA: Коментарі

en: Compact
uk_UA: Компактний

en: Compare a string to a regular expression pattern
uk_UA: Порівняти рядок до шаблону регулярного виразу

en: Comparison operator
uk_UA: Оператор порівняння

en: Compatible
uk_UA: Сумісність

en: Compatible with type coercion
uk_UA: Сумісність з типом примусу (coercion)

en: Complete only
uk_UA: Лише завершені

en: Completed
uk_UA: Завершено

en: Completed responses only
uk_UA: Тільки завершені відповіді

en: Completed?
uk_UA: Завершено?

en: Condition
uk_UA: Умова

en: Condition [Validation] (Default value)
uk_UA: Умова [Перевірка] (Значення за замовчуванням)

en: Condition added.
uk_UA: Умову додано.

en: Condition designer
uk_UA: Дизайнер умов

en: Condition replacement text for printable survey
uk_UA: Текст заміни умови для друкованого опитування

en: Condition successfully copied
uk_UA: Умова успішно скопійована

en: Condition successfully copied (some were skipped because they were duplicates)
uk_UA: Умова успішно скопійована (деякі були пропущені, так як вони є дублікатами)

en: Condition updated.
uk_UA: Умову оновлено.

en: Condition:
uk_UA: Умова:

en: Conditional processing
uk_UA: Умовна обробка

en: Conditions
uk_UA: Умови

en: Conditions designer
uk_UA: Конструктор умов

en: Config file is malformed or null.
uk_UA: Файл конфігурації неправильно сформований або недійсний.

en: Configuration
uk_UA: Налаштування

en: Configuration directory is not writable
uk_UA: Директорія конфігурації закрита для запису

en: Configuration file %s could not be found or read.
uk_UA: Файл конфігурації %s не вдалося знайти чи прочитати.

en: Configuration file already exist
uk_UA: Файл конфігурації вже існує

en: Configuration file config.xml does not exist.
uk_UA: Файл конфігурації config.xml не існує.

en: Confirm
uk_UA: Підтвердити

en: Confirm uploaded plugin
uk_UA: Підтвердити завантажений плагін

en: Confirm your admin password
uk_UA: Підтвердіть Ваш пароль адміна

en: Confirmation
uk_UA: Підтвердження

en: Confirmation attachments:
uk_UA: Вкладення пітдвердження:

en: Confirmation email
uk_UA: Підтвердження

en: Confirmation email body:
uk_UA: Тіло підтвердження:

en: Confirmation email subject
uk_UA: Підтвердження теми листа

en: Confirmation email subject:
uk_UA: Тема листа-підтвердження:

en: Confirmation of your participation in our survey
uk_UA: Підтвердження Вашої участі у нашому опитуванні

en: Connected users
uk_UA: Підключені користувачі

en: Constant
uk_UA: Постійне

en: Content
uk_UA: Зміст

en: Continue
uk_UA: Продовжити

en: Continue without answering
uk_UA: Продовжити, не відповідаючи

en: Continue?
uk_UA: Продовжити?

en: Convert a 8 bit string to a quoted-printable string
uk_UA: Перетворити 8-бітовий рядок у рядок з лапками для друку

en: Convert a date/time string to unix timestamp
uk_UA: Перетворити мітку дати/часу на мітку часу UNIX

en: Convert a numerical value using a inputTable and outputTable of numerical values
uk_UA: Перетворити числове значення за допомою вхідної та вихідної таблиці числових значень

en: Convert a quoted-printable string to an 8 bit string
uk_UA: Перетворити рядок з лапками для друку у 8-бітовий рядок

en: Convert all HTML entities to their applicable characters (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
uk_UA: Конвертувати усі HTML дані у їх придатні символи у (завжди використовувати ENT_QUOTES та UTF-8)

en: Convert all applicable characters to HTML entities (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
uk_UA: Конвертувати усі придатні символи у HTML дані (завжди використовувати ENT_QUOTES та UTF-8)

en: Convert resource links and expression fields?
uk_UA: Конвертувати посилання на ресурси та поля вираження?

en: Convert resource links?
uk_UA: Перетворити посилання у ресурсах?

en: Convert special HTML entities back to characters (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
uk_UA: Перетворити спеціальні HTML дані назад у символи (завжди використовувати ENT_QUOTES та UTF-8)

en: Convert special characters to HTML entities (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
uk_UA: Конвертувати спеціальні символи у HTML дані (завжди використовувати ENT_QUOTES та UTF-8)

en: Copy
uk_UA: Копіювати

en: Copy advanced options
uk_UA: Копіювати розширені параметри

en: Copy advanced settings?
uk_UA: Копіювати розширені налаштування

en: Copy answer options
uk_UA: Копіювати варіанти відповідей

en: Copy answer options?
uk_UA: Копіювати варінти відповідей?

en: Copy conditions
uk_UA: Копіювати умови

en: Copy default answers
uk_UA: Копіювати  відповіді за замовчуванням

en: Copy default answers?
uk_UA: Скопіювати відповіді за замовчуванням?

en: Copy failed
uk_UA: Не вдалося скопіювати

en: Copy file
uk_UA: Скопіювати файл

en: Copy of survey is completed.
uk_UA: Копіювання опитування закінчено.

en: Copy question
uk_UA: Копіювати питання

en: Copy subquestions
uk_UA: Копіювати підпитання

en: Copy subquestions?
uk_UA: Копіювати підпитання?

en: Copy survey
uk_UA: Копіювати опитування

en: Copy to local theme and save changes
uk_UA: Скопіювати до локальної теми та зберегти зміни

en: Core Theme
uk_UA: Основна тема

en: Core admin theme
uk_UA: Основна тема адміністратора

en: Core attribute
uk_UA: Основний атрибут

en: Core plugin can not be disabled.
uk_UA: Неможливо відобразити Core plugin.

en: Core theme
uk_UA: Основна тема

en: Corrected time:
uk_UA: Виправлений час:

en: Cosine
uk_UA: Косинус

en: Could not connect to LDAP server.
uk_UA: Неможливо з'єднатися з сервером LDAP.

en: Could not create new box
uk_UA: Не вдалося створити нове поле

en: Could not delete Box
uk_UA: Не вдалося видалити поле

en: Could not delete user group.
uk_UA: Неможливо видалити групу користувачів.

en: Could not delete user. User was not supplied.
uk_UA: Неможиво видалити користувача. Користувач не був доданий.

en: Could not fetch files.
uk_UA: Не вдалося отримати файли.

en: Could not insert all conditions.
uk_UA: Не вдалося вставити всі умови.

en: Could not load plugin
uk_UA: Не вдалося завантажити плагін

en: Could not modify user data.
uk_UA: Не вдалося змінити дані користувача.

en: Could not open file
uk_UA: Не вдалося відкрити файл

en: Could not parse config.xml file.
uk_UA: Не вдалося розібрати файл config.xml.

en: Could not read plugin configuration file.
uk_UA: Не вдалося прочитати файл конфігурації плагіна.

en: Could not remove deleted files
uk_UA: Не вдалося видалити видалені файли

en: Could not remove the deleted directories
uk_UA: Не вдалося видалити видалені каталоги

en: Could not retrieve update info data
uk_UA: Не вдалося отримати дані інформації про оновлення

en: Could not save theme %s: %s
uk_UA: Не вдалося зберегти тему %s: %s

en: Could not store advanced options
uk_UA: Не вдалося зберегти розширені параметри

en: Could not store general options
uk_UA: Неможливо зберегти загальні параметри

en: Could not store translation
uk_UA: Не вдалося зберегти переклад

en: Could not store translation for answer option
uk_UA: Не вдалося зберегти переклад для параметра відповіді

en: Could not store translation for subquestion
uk_UA: Не вдалося зберегти переклад підпитання

en: Could not uninstall plugin.
uk_UA: Не вдалося видалити плагін.

en: Could not update box
uk_UA: Не вдалося оновити поле

en: Could not update condition.
uk_UA: Не вдалося оновити умову.

en: Could not update plugin %d
uk_UA: Не вдалося оновити плагін %d

en: Could not write file
uk_UA: Не вдалося записати файл

en: Count
uk_UA: Рахувати

en: Count stats for each question based only on the total number of responses for which the question was displayed
uk_UA: Підрахувати статистику для кожного питання тільки на підставі загального числа відповідей, для яких була відображене питання

en: Count the number of answered questions in the list
uk_UA: Підрахувати кількість запитань з відповідями у списку

en: Count the number of answered questions in the list equal the first argument
uk_UA: Підрахувати кількість питань з відповідями у списку, що дорівнюють першому аргументу

en: Count the number of answered questions in the list which pass the critiera (arg op value)
uk_UA: Підрахувати кількість питань з відповідями у списку, які проходять по критерію (arg op value)

en: Count the number of complete responses  with a value equal to a specific value
uk_UA: Порахувати кількість повних відповідей зі значенням, рівним конкретній величині

en: Count the number of complete responses which are not empty
uk_UA: Порахувати кількість повних відповідей, які не є порожніми

en: Create
uk_UA: Створити

en: Create Tutorial
uk_UA: Створити підручник

en: Create a new question group inside your survey.
uk_UA: Створити нове питання всередині нової групи питань.

en: Create a new survey
uk_UA: Створити нове опитування

en: Create a new survey clicking on the %s icon.
uk_UA: Створити нове опитування, натиснувши на значок %s.

en: Create a new survey group
uk_UA: Створити нову групу опитування

en: Create a sample question and question group
uk_UA: Створити зразок запитання та групу запитань

en: Create access codes
uk_UA: Створити коди доступу

en: Create database
uk_UA: Створити базу даних

en: Create example question group and question?
uk_UA: Створити приклад групи питань та питання?

en: Create new question group
uk_UA: Створити нову групу питань

en: Create new survey menu
uk_UA: Створити нове меню опитування

en: Create new survey menu entry
uk_UA: Створити новий запис меню опитування

en: Create one or more questions inside the new question group.
uk_UA: Створити одне або більше питань всередині нової групи питань.

en: Create or import new label set(s)
uk_UA: Створити або імпортувати новий(-і) набір(-ори) міток

en: Create permission role
uk_UA: Створити роль дозволу

en: Create permission roles
uk_UA: Створити ролі дозволу

en: Create question
uk_UA: Створити питання

en: Create survey
uk_UA: Створити опитування

en: Create survey groups:
uk_UA: Створіть групи опитування:

en: Create survey menu entries
uk_UA: Створити записи меню опитування

en: Create, import, or copy survey
uk_UA: Створити, імпортувати або копіювати опитування

en: Create...
uk_UA: Створити…

en: Create/edit user groups
uk_UA: Створити/редагувати групи користувачів

en: Create/edit user roles
uk_UA: Створити/редагувати ролі користувача

en: Created
uk_UA: Створено

en: Created by
uk_UA: Створено

en: Created random users
uk_UA: Створено випадкових користувачів

en: Croatian
uk_UA: Хорватська

en: Current
uk_UA: Поточне

en: Current database version:
uk_UA: Версія поточної бази даних:

en: Current group is disabled
uk_UA: Поточна група вимкнена

en: Current password:
uk_UA: Поточний пароль:

en: Current theme options are applied for this survey.
uk_UA: Для цього опитування застосовуються поточні параметри теми.

en: Current value
uk_UA: Поточне значення

en: Currently there are no additional languages configured for this survey.
uk_UA: В даний час відсутня додаткові мова, налаштована для цього опитування.

en: Currently there are no conditions configured for this survey.
uk_UA: В даний час відсутні умови, налаштовані для даного опитування.

en: Currently we detect and handle the following changes:
uk_UA: В даний час ми виявили і обробляємо такі зміни:

en: Custom attributes
uk_UA: Користувацькі атрибути

en: Custom token
uk_UA: Користувацький токен

en: Czech
uk_UA: Чеська

en: Czech (informal)
uk_UA: Чеська (неформальна)

en: DATA TO BE ENTERED
uk_UA: ДАНІ МАЮТЬ БУЬТ ВВЕДЕНІ

en: DB backup created:
uk_UA: Створено резервну копію БД:

en: DEC West European
uk_UA: DEC Західноєвропейська

en: DOS Central European (cp852)
uk_UA: DOS Центральноєвропейська (cp852)

en: DOS Cyrillic (cp866)
uk_UA: DOS Кирилиця (cp866)

en: DOS Kamenicky Czech-Slovak (cp895)
uk_UA: DOS Kamenicky Чехо-словацька (cp895)

en: DOS West European (cp850)
uk_UA: DOS Західноєвропейська (cp850)

en: Danish
uk_UA: Датська

en: Dari
uk_UA: Дарі

en: Data
uk_UA: Дані

en: Data consistency check
uk_UA: Перевірка узгодженості даних

en: Data entry
uk_UA: Ввід данних

en: Data entry screen
uk_UA: Екран даних

en: Data policy settings
uk_UA: Налаштування політики даних

en: Data redundancy check
uk_UA: Превірка надлишку даних

en: Data selection
uk_UA: Вибір даних

en: Data selection:
uk_UA: Вибір даних:

en: Data view control
uk_UA: Контроль показу даних

en: Database
uk_UA: База даних

en: Database %s has been successfully populated.
uk_UA: Базу даних %s успішно заповнено.

en: Database configuration
uk_UA: Налаштування бази даних

en: Database creation
uk_UA: Створення бази даних

en: Database doesn't exist!
uk_UA: База даних не існує!

en: Database driver
uk_UA: Драйвер бази даних

en: Database driver version
uk_UA: Версія драйвера бази даних

en: Database error!
uk_UA: Помилка бази даних!

en: Database exists
uk_UA: База даних існує

en: Database has been created.
uk_UA: База даних була створена.

en: Database has been successfully upgraded to version %s
uk_UA: Базу даних успішно оновлено до версії %s

en: Database location
uk_UA: Місцеположення бази даних

en: Database name
uk_UA: Ім'я бази даних

en: Database name:
uk_UA: Назва бази даних:

en: Database password
uk_UA: Пароль бази даних

en: Database server info
uk_UA: Інформація про сервер бази даних

en: Database server version
uk_UA: Версія сервера баз даних

en: Database settings
uk_UA: Налаштування бази даних

en: Database type
uk_UA: Тип бази даних

en: Database type:
uk_UA: Тип бази даних:

en: Database update
uk_UA: Оновлення бази даних

en: Database upgrade
uk_UA: Оновлення бази даних

en: Database usage
uk_UA: Використання бази даних

en: Database user
uk_UA: Користувач бази даних

en: Date
uk_UA: Дата

en: Date %s is invalid, please review your answer.
uk_UA: Дата %s недійсна. Будь ласка, перегляньте свою відповідь.

en: Date (YYYY-MM-DD) equals
uk_UA: Дата (рррр/мм/дд) дорівнює

en: Date added
uk_UA: Дату додано

en: Date entered is invalid!
uk_UA: Введена дата є невірною.

en: Date format
uk_UA: Формат дати

en: Date format:
uk_UA: Формат дати:

en: Date format: %s
uk_UA: Формат дати: %s

en: Date in the format: %s
uk_UA: Дата у форматі: %s

en: Date is
uk_UA: Дата є

en: Date last action
uk_UA: Дата останньої дії

en: Date stamp:
uk_UA: Мітка дати:

en: Date stamp?
uk_UA: Позначити дату?

en: Date started
uk_UA: Дата початку

en: Date submitted
uk_UA: Дата подання

en: Date/Time
uk_UA: Дата/Час

en: Date/Time format
uk_UA: Формат дати/часу

en: Datestamp
uk_UA: Промаркувати датою

en: Day
uk_UA: День

en: Deactivate
uk_UA: Деактивувати

en: Deactivate Survey
uk_UA: Деактивувати Опитування

en: Deactivate plugin
uk_UA: Деактивувати плагін

en: Deactivate quotas
uk_UA: Деактивувати квоти

en: Deactivate survey
uk_UA: Деактивувати опитування

en: Deactivated
uk_UA: Деактивовано

en: Deactivated result tables
uk_UA: Деактивовані таблиці результатів

en: Deactivated survey participants tables
uk_UA: Деактивовані таблиці учасників опитування

en: Deactivation
uk_UA: Деактивація

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    Recently we invited you to participate in a survey.
    
    We note that you have not yet completed the survey, and wish to remind you that the survey is still available should you wish to take part.
    
    The survey is titled:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    To participate, please click on the link below.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Click here to do the survey:
    {SURVEYURL}
uk_UA: Шановний  {FIRSTNAME},
    
    Нещодавно ми запросили Вас взяти участь в опитуванні.
    
    Відзначимо, що ви ще не завершили опитування, і хочемо нагадати Вам, що опитування є все ще доступним, якщо ви хочете взяти участь.
    
    Назва опитування:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    Щоб взяти участь, перейдіть, будь ласка, за посиланням нижче.
    
    З повагою,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Натисність тут для проходження опитування:
    {SURVEYURL}

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    You, or someone using your email address, have registered to participate in an online survey titled {SURVEYNAME}.
    
    To complete this survey, click on the following URL:
    
    {SURVEYURL}
    
    If you have any questions about this survey, or if you did not register to participate and believe this email is in error, please contact {ADMINNAME} at {ADMINEMAIL}.
uk_UA: Шановний {FIRSTNAME},
    
    Ви, або хтось інший, використовує Вашу електронну адресу, зареєструвавшись, щоб взяти участь в онлайн-опитуванні під назвою {SURVEYNAME}.
    
    Щоб пройти це опитування, натисність на цей URL:
    
    {SURVEYURL}
    
    Якщо у Вас виникли запитання щодо цього опитування або Ви не реєструвалися для участі в ньому і впевнені, що даний електронний лист надійшов до Вас помилково, зв'яжіться, будь ласка з {ADMINNAME} at {ADMINEMAIL}.

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    this email is to confirm that you have completed the survey titled {SURVEYNAME} and your response has been saved. Thank you for participating.
    
    If you have any further questions about this email, please contact {ADMINNAME} on {ADMINEMAIL}.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME}
uk_UA: Шановний {FIRSTNAME},
    
    цей лист, щоб підтвердити, що Ви завершили опитування під назвою {SURVEYNAME} і Ваші відповіді булт збережені. Дякуємо за участь.
    
    Якщо у вас виникли деякі запитання щодо цього листа, зв'яжіться, будь ласка, з {ADMINNAME} через елекронну пошту {ADMINEMAIL}.
    
    З повагою,
    
    {ADMINNAME}

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    you have been invited to participate in a survey.
    
    The survey is titled:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    To participate, please click on the link below.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Click here to do the survey:
    {SURVEYURL}
uk_UA: Шановний {FIRSTNAME},
    
    Ви були запрошені до участі в опитуванні.
    
    Опитування має назву:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    Для участі натисніть, будь ласка, на посилання нижче.
    
    З повагою,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Натисніть тут для участі в опитуванні:
    {SURVEYURL}

en: Dec
uk_UA: Грудень

en: December
uk_UA: Грудень

en: Decimal mark
uk_UA: Десятковий знак

en: Decimal mark:
uk_UA: Десяткова відмітка:

en: Decrease
uk_UA: Спадання

en: Default
uk_UA: За умовчанням

en: Default HTML editor mode:
uk_UA: Режим редактора HTML за замовчуванням:

en: Default answer
uk_UA: Відповідь за замовчуванням

en: Default answer for scale %s:
uk_UA: Відповідь за умовчанням для шкали %s:

en: Default answer value:
uk_UA: Значення відповіді за умовчанням:

en: Default answers
uk_UA: Відповіді за умовчанням

en: Default attribute name:
uk_UA: Ім'я атрибуту за умовчанням:

en: Default attribute values for this question type will be cleared
uk_UA: Значення атрибутів за замовчуванням для цього типу запитань будуть очищені

en: Default coordinates of the map when the page first loads. Format: latitude [space] longtitude
uk_UA: Координати карти за умовчанням при першому завантаженні сторінки. Формат: широта [пробіл] довгота (latitude [space] longtitude)

en: Default language
uk_UA: Мова за умовчанням

en: Default position
uk_UA: Положення за умовчанням

en: Default scenario
uk_UA: Сценарій за умовчанням

en: Default site admin email:
uk_UA: Електронна адреса адміністратора сайту за замовчуванням:

en: Default site language:
uk_UA: Мова сайту за замовчуванням:

en: Default survey menu entries restored.
uk_UA: Записи меню опитування за замовчуванням відновлені.

en: Default survey menus restored.
uk_UA: Меню опитування за замовчуванням відновлені.

en: Default survey theme %s is not installed. Now %s is the new default survey theme
uk_UA: Тема опитування за замовчуванням %s не встановлена. Тепер %s — нова тема опитування за замовчуванням

en: Default theme:
uk_UA: Тема за замовчуванням:

en: Default value for option 'Other':
uk_UA: Значення за умовчанням для варіанту 'Інше':

en: Default value settings were successfully saved.
uk_UA: Налаштування значень за умовчанням були успішно збережені.

en: Default value:
uk_UA: Стандартне значення:

en: Default:
uk_UA: За умовчанням:

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Delete User
uk_UA: Видалити Користувача

en: Delete all conditions
uk_UA: Видалити усі умови

en: Delete all conditions in this scenario
uk_UA: Видалити всі умови в цьому сценарії

en: Delete all files of this response
uk_UA: Видалити усі файли цієї відповіді

en: Delete all notifications
uk_UA: Видалити всі сповіщення

en: Delete attachments
uk_UA: Видалити вкладення

en: Delete attribute
uk_UA: Видалити атрибут

en: Delete box
uk_UA: Видалити поле

en: Delete checked items!
uk_UA: Видалити вибрані елементи!

en: Delete condition
uk_UA: Видалити умову

en: Delete current group
uk_UA: Видалити поточну групу

en: Delete current question group
uk_UA: Видалити цю групу запитань

en: Delete current user group
uk_UA: Видалити поточну групу користувача

en: Delete exported participants:
uk_UA: Видалити експортованих учасників:

en: Delete file
uk_UA: Видалити файл

en: Delete from central panel, associated surveys and all associated responses
uk_UA: Видалити з центральної панелі, пов'язаних опитувань та всі пов'язаних відповідей

en: Delete from the central panel and associated surveys
uk_UA: Видалити з центральної панелі та пов'язаних опитувань

en: Delete globally blacklisted participant from the database:
uk_UA: Видалити загальний чорний список учасників з бази даних:

en: Delete label set
uk_UA: Видалити набір міток

en: Delete marked responses
uk_UA: Видалити відмічені відповіді

en: Delete menu entries
uk_UA: Видалити записи меню

en: Delete menus
uk_UA: Видалити меню

en: Delete now
uk_UA: Видалити зараз

en: Delete one or more participants...
uk_UA: Видаліть одного чи більше учасників ...

en: Delete only from the central panel
uk_UA: Видалити лише з центральної панелі

en: Delete participant
uk_UA: Видалити учасника

en: Delete participant attribute %s
uk_UA: Видалити атрибут учасника %s

en: Delete participants table
uk_UA: Видалити таблицю учасників

en: Delete question(s)
uk_UA: Видалити питання

en: Delete quotas
uk_UA: Видалити квоти

en: Delete responses
uk_UA: Видалити відповіді

en: Delete roles
uk_UA: Видалити ролі

en: Delete survey
uk_UA: Видалити опитування

en: Delete survey files
uk_UA: Видалити файли опитування

en: Delete survey group
uk_UA: Видалити групу опитування

en: Delete survey group not possible
uk_UA: Видалити групу опитування неможливо

en: Delete survey participant
uk_UA: Видалити учасника опитування

en: Delete survey participants
uk_UA: Видалити учасників опитування

en: Delete survey participants table
uk_UA: Видалити таблицю учасників опитування

en: Delete surveys
uk_UA: Видалити опитування

en: Delete table
uk_UA: Видалити таблицю

en: Delete the selected entries
uk_UA: Видалити виділені записи

en: Delete this assessment rule
uk_UA: Видалити це правило оцінювання

en: Delete this attribute
uk_UA: Видалити цей атрибут

en: Delete this attribute:
uk_UA: Видалити цей атрибут:

en: Delete this entry
uk_UA: Видалити цей запис

en: Delete this entry and related response
uk_UA: Видалити цей запис та пов'язану відповідь

en: Delete this participant
uk_UA: Видалити цього учасника

en: Delete this plugin from the file system
uk_UA: Видалити цей плагін з файлової системи

en: Delete this response
uk_UA: Видалити цю відповідь

en: Delete this subquestion
uk_UA: Видалити це підпитання

en: Delete this user
uk_UA: Видалити цього користувача

en: Delete this user group
uk_UA: Видалити цю групу користувачів

en: Delete user
uk_UA: Видалити користувача

en: Delete user group
uk_UA: Видалити групу користувачів

en: Delete value
uk_UA: Видалити значення

en: Deleted
uk_UA: Видалено

en: Deleting User
uk_UA: Видалення користувача

en: Deleting answers: %u answers deleted
uk_UA: Видалення відповідей: %u відповідей видалено

en: Deleting assessments: %u assessment entries deleted
uk_UA: Видалення оцінок: %u записів оцінок видалено

en: Deleting conditions: %u conditions deleted
uk_UA: Видалення умов: %u умов видалено

en: Deleting groups: %u groups deleted
uk_UA: Видалення груп: %u груп видалено

en: Deleting orphaned default values: %u default values deleted.
uk_UA: Видалення осиротілих значень за замовчуванням: %u значень за замовчуванням видалено.

en: Deleting orphaned quotas: %u quotas deleted
uk_UA: Видалення осиротілих квот: %u квот видалено

en: Deleting orphaned user group assignments: %u assignments deleted
uk_UA: Видалення завдань групи осиротілих користувачів: %u завдань видалено

en: Deleting question attributes: %u attributes deleted
uk_UA: Видалення атрибутів питання: %u атрибутів видалено

en: Deleting questions: %u questions deleted
uk_UA: Видалення запитань: %u запитань видалено

en: Deleting survey languagesettings: %u survey languagesettings deleted
uk_UA: Видалення мовних налаштувань опитування: %u мовних налаштувань видалено

en: Deleting survey participants table: %s
uk_UA: Видалення таблиці учасників опитування: %s

en: Deleting survey table: %s
uk_UA: Видалення таблиці опитування: %s

en: Deleting surveys: %u surveys deleted
uk_UA: Видалення опитувань: %u опитувань видалено

en: Deleting these questions will also delete their corresponding answer options and subquestions. Are you sure you want to continue??
uk_UA: Видалення цих запитань також видалить відповідні варіанти відповідей та підпитання. Ви впевнені, що хочете продовжити?

en: Deleting this group will also delete any questions and answers it contains. Are you sure you want to continue?
uk_UA: Якшо Ви видалите цю групу, то усі питання та відповіді, які вона містить, будуть також видалені. Ви впевнені, що хочете продовжити?

en: Deleting this question will also delete any answer options and subquestions it includes. Are you sure you want to continue?
uk_UA: Видалення цього питання також видалить будь-які варіанти відповідей і підпитання, які він включає. Ви впевнені, що хочете продовжити?

en: Demo mode only: Uploading files is disabled in this system.
uk_UA: Лише Демо-режим: Завантаження файлів відключено у цій системі.

en: Demo mode: Login credentials are prefilled - just click the Login button.
uk_UA: Демо-режим: Дані щодо Входу заповнені - просто натисніть на кнопку Увійти.

en: Demo mode: Uploading plugins is disabled.
uk_UA: Деморежим: завантаження плагінів вимкнено.

en: Demo mode: Uploading template files is disabled.
uk_UA: Демо-режим: Завантаження файлів шаблонів відключено.

en: Demo mode: Uploading templates is disabled.
uk_UA: Демо-режим: Завантаження шаблонів заблоковано.

en: Depending on the number of uploaded files, this might take some time.
uk_UA: Залежно від кількості завантажених файлів, це може зайняти деякий час.

en: Deprecated survey themes:
uk_UA: Застарілі теми опитування:

en: Describe your survey, but do not ask any question yet.
uk_UA: Опишіть своє опитування, але поки не задавайте жодного питання.

en: Description
uk_UA: Опис

en: Description of the survey
uk_UA: Опис опитування

en: Description:
uk_UA: Опис:

en: Descriptive statistics
uk_UA: Описова статистика

en: Destination URL:
uk_UA: Цільова URL-адреса:

en: Destination question group:
uk_UA: Група питань призначення:

en: Detailed Error
uk_UA: Деталі про помилку

en: Detailed admin notification
uk_UA: Детальне повідомлення адміністратора

en: Detailed admin notification could not be sent because of error: %s
uk_UA: Детальне сповіщення адміністратора не вдалося надіслати через помилку: %s

en: Detailed admin notification email body:
uk_UA: Тіло детального повідомлення а

en: Detailed admin notification subject:
uk_UA: Тема детального повідомлення адміністратора:

en: Detailed email notification with response data is sent to:
uk_UA: Детальне повідомлення по електронній пошті з даними відповідей відправляється до:

en: Detailed notification attachments:
uk_UA: Вкладення детального повідомлення адміністратора:

en: Determine whether a variable is considered to be empty
uk_UA: Визначити чи змінна вважається порожньою

en: Did Not Save
uk_UA: Не збереглось

en: Dim answered array rows
uk_UA: Затемнювати рядки масиву, на які надані відповіді

en: Directly show edit mode:
uk_UA: Безпосередньо показати режим редагування:

en: Directory with the name `%s` already exists - choose another name
uk_UA: Каталог з іменем `%s` вже існує - оберіть інше ім'я

en: Disable chart
uk_UA: Вимкнути діаграму

en: Disable map display
uk_UA: Вимкнути відображення карти

en: Disable only
uk_UA: Лише заборонити

en: Disable question script for XSS restricted user:
uk_UA: Вимкнути сценарій запитання для користувача з обмеженими можливостями XSS:

en: Disable the next button until time limit expires
uk_UA: Відключити кнопку Далі до вичерпання ліміту часу

en: Disable the prev button until the time limit expires
uk_UA: Відключити кнопку Назад до вичерпання ліміту часу

en: Disabled
uk_UA: Відключено

en: Disabled by configuration. Set 'showpopups' option in config.php file to enable this option.
uk_UA: Відключено за конфігурацією. Увімкніть параметр «showpopups» у файлі config.php, щоб увімкнути цю опцію.

en: Disagree
uk_UA: Не погоджуюсь

en: Display
uk_UA: Показати

en: Display a 'time limit warning' when there are this many seconds remaining in the countdown (warning will not display if left blank)
uk_UA: Відобразити "попередження про часове обмеження", коли залишається стільки-то секунд за зворотнім відліком часу (попередження не відображатиметься, якщо буде залишене незаповненим)

en: Display a chart in the statistics?
uk_UA: Відобразити діаграму у статистиці?

en: Display as bar chart
uk_UA: Відобразити як гістограму

en: Display as pie chart
uk_UA: Відобразити як кругову діаграму

en: Display attribute warnings:
uk_UA: Показати попередження атрибутів:

en: Display chart
uk_UA: Відобразити графік (діаграму)

en: Display chart:
uk_UA: Відображення діаграми:

en: Display columns
uk_UA: Показувати у вигляді стовпчиків

en: Display dropdown boxes
uk_UA: Відобразити випадаючі списки (dropdown boxes)

en: Display logo:
uk_UA: Відображати логотип:

en: Display map
uk_UA: Відобразити карту

en: Display min and max value under the slider
uk_UA: Відображати мінімальне та максимальне значення під слайдером

en: Display mode:
uk_UA: Режим відображення:

en: Display numbers with comma as decimal separator, if needed
uk_UA: Показати номери з комою в якості десяткового роздільника, при необхідності

en: Display participants
uk_UA: Відобразити учасників

en: Display rows
uk_UA: Показати рядки

en: Display slider min and max value
uk_UA: Відображати слайдер мінімального та максимального значення

en: Display survey participants after adding?
uk_UA: Показати учасників опитування після додавання?

en: Display the 'time limit expiry message' for this many seconds before performing the 'time limit action' (defaults to 1 second if left blank)
uk_UA: Відобразити "повідомлення про закінчення часового обмеження" для цього за стільки-то секунд до виконання "дії з приводу часового обмеження" (за замовчанням 1 секунда якщо незаповнено)

en: Display the 2nd 'time limit warning' when there are this many seconds remaining in the countdown (warning will not display if left blank)
uk_UA: Відобразити друге "попередження про часове обмеження", коли залишається стільки-то секунд за зворотнім відліком часу (попередження не відображатиметься, якщо буде залишене незаповненим)

en: Display:
uk_UA: Відобразити:

en: Displaying {count} survey(s).
uk_UA: Відображуються {count} опитувань.

en: Displaying {start}-{end} of {count} result(s).
uk_UA: Відображаються результати {start}—{end} з {{count} результатів.

en: Do you really want to continue?
uk_UA: Ви дійсно бажаєте продовжити?

en: Do you really want to delete all marked responses?
uk_UA: Ви дійсно бажаєте видалити усі відмічені відповіді?

en: Do you really want to delete this asessment rule?
uk_UA: Ви дійсно хочете видалити це правило оцінювання?

en: Do you really want to delete this label set?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цей набір міток?

en: Do you really want to delete this response?
uk_UA: Ви дійсно бажаєте видалити цю відповідь?

en: Do you want to continue?
uk_UA: Ви хочете продовжити?

en: Do you want to create a survey participant table for this survey?
uk_UA: Ви хочете створити таблицю учасників опитування для цього опитування?

en: Do you want to delete this response?
uk_UA: Ви хочете видалити цю відповідь?

en: Do you want to delete this role?
uk_UA: Ви хочете видалити цю роль?

en: Do you want to delete this user?
uk_UA: Ви хочете видалити цього користувача?

en: Do you want to populate that database now by creating the necessary tables?
uk_UA: Чи бажаєте Ви заповнити базу даних зараз, створивши необхідні таблиці?

en: Don't import if label set already exists:
uk_UA: Не імпортувати, якщо набір міток вже існує:

en: Don't show
uk_UA: Не показувати

en: Don't touch the values below unless you know what you're doing.
uk_UA: Не чіпайте значення нижче, якщо ви не знаєте, що робите.

en: Done. Test your survey using the %s icon.
uk_UA: Виконано. Протестуйте Ваше опитування, використовуючи значок %s.

en: Dot (.)
uk_UA: Крапка (.)

en: Double-click or drag-and-drop items in the left list to move them to the right - your highest ranking item should be on the top right, moving through to your lowest ranking item.
uk_UA: Двічі клацніть або перетягніть елементи у списку зліва, щоб перемістити їх вправо - Ваш найвищий елемент рейтингу має бути у правому верхньому куті, рухаючись до найнижчого елементу рангу.

en: Download
uk_UA: Завантажити

en: Download all files in this response as a zip file
uk_UA: Завантажити усі файли у цю відповідь як ZIP файл

en: Download archive
uk_UA: Завантажити архів

en: Download error!
uk_UA: Помилка завантаження!

en: Download files
uk_UA: Завантажити файли

en: Download marked files
uk_UA: Завантажити відмічені файли

en: Download the data and the syntax file.
uk_UA: Завантажити дані та синтаксис.

en: Download this file
uk_UA: Завантажити цей файл

en: Drag and drop here, or click once to start uploading
uk_UA: Перетягніть сюди або клацніть один раз, щоб розпочати завантаження

en: Drag and drop the pin to the desired location. You may also right click on the map to move the pin.
uk_UA: Перетягніть значок у потрібне місце. Ви також можете натиснути правою кнопкою на карті, щоб перемістити значок.

en: Drag this attribute to another column to map it to the central participants database
uk_UA: Перетягніть цей атрибут до іншої колонки, щоб відобразити його у центральній базі даних

en: Drop a CSV field into an existing participant attribute listed below to import your data into it.
uk_UA: Залиште поле CSV в існуючому атрибуті учасника, перерахованих нижче, щоб імпортувати дані в нього.

en: Drop a CSV field into this area to create a new participant attribute and import your data into it.
uk_UA: Залиште поле CSV в цій області, щоб створити новий атрибут учасника та імпортувати Ваші дані в нього.

en: Drop-down list
uk_UA: Список, що розкривається

en: Dropdown fields
uk_UA: Випадаючі поля

en: Dropdown prefix/suffix
uk_UA: Випадаючий префікс/суфікс

en: Dropdown separator
uk_UA: Випадаючий роздільник

en: Duplicate
uk_UA: Дублікат

en: Duplicate codes found, these entries won't be updated
uk_UA: Знайдені коди, що дублюються, ці записи неможливо оновити

en: Duplicate label set name
uk_UA: Дублювати назву набору міток

en: Duplicate records removed
uk_UA: Повторювані записи виделані

en: Duplicates are determined by:
uk_UA: Дублікати визначаються:

en: Duplicates will be detected by a combination of firstname, lastname and email addresses.
uk_UA: Дублікати будуть виявлені за допомогою комбінації Ім'я, Прізвище та Адреса електронної пошти.

en: Duplicates will be detected using the participant_id field in this CSV file.
uk_UA: Дублікати будуть виявлені за допомогою ID учасника у цьому файлі CSV.

en: Duration
uk_UA: Тривалість

en: Dutch
uk_UA: Голландська

en: Dutch (informal)
uk_UA: Голландська (неформальна)

en: E-mail:
uk_UA: Електронна пошта:

en: ERROR MESSAGE
uk_UA: ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОМИЛКУ

en: EUC-JP Japanese
uk_UA: EUC-JP Японська

en: EUC-KR Korean
uk_UA: EUC-KR Корейська

en: Each answer may only be a number.
uk_UA: Кожна відповідь може бути лише числом.

en: Each answer must be %s
uk_UA: Кожна відповідь має бути %s

en: Each answer must be at least %s
uk_UA: Кожна відповідь має бути щонайменше %s

en: Each answer must be at most %s
uk_UA: Сума має бути щонайбільше %s

en: Each answer must be between %s and %s
uk_UA: Кожна відповідь має бути між %s та %s

en: Earlier than:
uk_UA: Раніше, ніж:

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Edit Group
uk_UA: Змінити Групу

en: Edit URL parameter
uk_UA: Змінити параметр URL

en: Edit and look at the assessements for this survey.
uk_UA: Відредагувати та переглянути оцінки цього опитування.

en: Edit answer options
uk_UA: Змінити варіанти відповідей

en: Edit answer options for this question
uk_UA: Змінити варіанти відповідей цього питання

en: Edit attribute
uk_UA: Редагувати символи

en: Edit condition
uk_UA: Змінити умову

en: Edit current user group
uk_UA: Змінити поточну групу користувача

en: Edit data policy settings
uk_UA: Редагувати параметри політики даних

en: Edit default answer values
uk_UA: Змінити значення відповіді за умовчанням

en: Edit default answers
uk_UA: Редагувати відповіді за замовчуванням

en: Edit default anwers
uk_UA: Редагування типові відповіді

en: Edit email templates
uk_UA: Змінити шаблони повідомлень

en: Edit global settings
uk_UA: Редагувати глобальні налаштування

en: Edit label set
uk_UA: Змінити набір міток

en: Edit label sets
uk_UA: Змінити набори міток

en: Edit participant
uk_UA: Редагувати учасника

en: Edit permissions
uk_UA: Змінити дозволи

en: Edit permissions for this survey
uk_UA: Редагувати дозволи для цього опитування

en: Edit presentation and navigation settings
uk_UA: Редагувати параметри презентації та навігації

en: Edit publication and access settings
uk_UA: Редагувати налаштування публікації та доступу

en: Edit question
uk_UA: Змінити питання

en: Edit quota
uk_UA: Редагувати квоту

en: Edit quotas
uk_UA: Редагувати квоти

en: Edit quotas for this survey.
uk_UA: Редагувати квоти для цього опитування.

en: Edit response
uk_UA: Редагувати відповідь

en: Edit response URL
uk_UA: Змінити URL відповіді

en: Edit settings for notification and data management
uk_UA: Редагувати налаштування для сповіщень та управління даними

en: Edit settings for publication and access control
uk_UA: Редагувати налаштування для публікації та контролю доступу

en: Edit simple plugin settings
uk_UA: Редагувати налаштування простого плагіна

en: Edit subquestions
uk_UA: Змінити підпитання

en: Edit subquestions for this question
uk_UA: Змінити підпитання цього питання

en: Edit survey menu
uk_UA: Редагувати меню опитування

en: Edit survey menu entry
uk_UA: Редагувати запис меню опитування

en: Edit survey participant
uk_UA: Редагувати учасника опитування

en: Edit survey permissions
uk_UA: Змінити дозволи опитування

en: Edit survey permissions for group %s
uk_UA: Змінити дозволи опитування для групи %s

en: Edit survey permissions for user %s
uk_UA: Змінити дозволи опитування для користувача %s

en: Edit survey settings
uk_UA: Змінити налаштування опитування

en: Edit text elements and general settings
uk_UA: Редагувати текстові елементи та загальні налаштування

en: Edit the templates for invitation, reminder and registration emails
uk_UA: Редагувати шаблони для електронних листів із запрошеннями, нагадуваннями та реєстрацією

en: Edit theme options
uk_UA: Редагувати параметри теми

en: Edit theme options for this survey
uk_UA: Редагувати параметри теми для цього опитування

en: Edit theme permissions for user %s
uk_UA: Редагувати дозволи теми для користувача %s

en: Edit this assessment rule
uk_UA: Редагувати це правило оцінювання

en: Edit this attribute
uk_UA: Редагувати цей атрибут

en: Edit this entry
uk_UA: Змінити цей вхід

en: Edit this participant
uk_UA: Редагувати цього учасника

en: Edit this response
uk_UA: Змінити цю відповідь

en: Edit this survey participant
uk_UA: Редагувати цього учасника опитування

en: Edit this user
uk_UA: Змінити цього користувача

en: Edit user
uk_UA: Редагувати користувача

en: Edit user group
uk_UA: Редагування групу користувачів

en: Edit user permissions for user %s
uk_UA: Змінити дозволи користувача для користувача %s

en: Edit user roles
uk_UA: Редагувати ролі користувача

en: Edit value
uk_UA: Редагувати значення

en: Editing
uk_UA: Зміна

en: Editing %s
uk_UA: Зміна %s

en: Editing response (ID %s)
uk_UA: Зміна відповіді (ID %s)

en: Editing user
uk_UA: Редагування користувача

en: Editing user group (Owner: %s)
uk_UA: Зміна групи користувача (Власник: %s)

en: Editor
uk_UA: Редактор

en: Editor mode
uk_UA: Режим редактора

en: Either admin login name, password or email is empty
uk_UA: Ім’я для входу, або пароль, або електронна адреса адміністратора порожні

en: Either you have been inactive for too long, you have cookies disabled for your browser, or there were problems with your connection.
uk_UA: Так як Ви були неактивні протягом тривалого часу, Ви маєте сookies, що відключені для вашого браузера, або сталися проблеми з підключенням.

en: Email
uk_UA: Електронна адреса

en: Email address
uk_UA: Email адреса

en: Email address is not valid.
uk_UA: Електронна адреса недійсна.

en: Email address of the participant
uk_UA: Електронна адреса учасника

en: Email address of the survey administrator
uk_UA: Електронна адреса адміністратора опитування

en: Email address to use
uk_UA: Електронна адреса для використання

en: Email address:
uk_UA: Адреса електронної пошти:

en: Email error message %s
uk_UA: Повідомлення про помилку електронної пошти %s

en: Email failed
uk_UA: Не вдалося відпривити листа

en: Email settings
uk_UA: Налаштування повідомлень

en: Email status
uk_UA: Статус листа

en: Email successfully sent.
uk_UA: Електронний лист успішно надіслано.

en: Email templates
uk_UA: Шаблони листів

en: Email templates successfully saved.
uk_UA: Шаблони електронних листів успішно збережені.

en: Email to %s (%s) failed.
uk_UA: Помилка надсилання електронного листа до %s ( %s).

en: Email was not sent because demo-mode is activated.
uk_UA: Email  не було відправлено, тому що активовано демо-режим.

en: Enable
uk_UA: Увімкнути

en: Enable assessment mode:
uk_UA: Увімкнути режим оцінювання:

en: Enable chart
uk_UA: Відобразити діаграму

en: Enable map display
uk_UA: Відобразити карту

en: Enable participant-based response persistence:
uk_UA: Увімкнути стійкість відповіді на основі учасника:

en: Enabling unstable updates will allow you to try alpha and beta versions of extensions. Talk to the extension author for more information.
uk_UA: Увімкнення нестабільних оновлень дозволить вам спробувати альфа- та бета-версії розширень. Зверніться до автора розширення для отримання додаткової інформації.

en: Encrypted
uk_UA: Зашифровано

en: Encrypted:
uk_UA: Зашифровано:

en: Encrypted?
uk_UA: Зашифровано?

en: Encryption is disabled because Sodium library isn't installed
uk_UA: Шифрування вимкнено, оскільки бібліотека Sodium не встановлена

en: Encryption type:
uk_UA: Тип шифрування:

en: End
uk_UA: Завершити

en: End URL:
uk_UA: Кіінцевий URL:

en: End message
uk_UA: Кінцеве повідомлення

en: End message:
uk_UA: Завершити повідомлення:

en: End tour
uk_UA: Закінчити тур

en: End url
uk_UA: Кінцева URL-адреса

en: End: %s
uk_UA: Кінець: %s

en: English
uk_UA: Англійська

en: Ensure a minimum number of possible answers (0=No limit)
uk_UA: Забезпечити мінімальну кількість можливих відповідей (0 = без обмежень)

en: Enter a boolean equation to validate the whole question.
uk_UA: Введіть логічне рівняння для перевірки цілого питання.

en: Enter a header text for the first scale
uk_UA: Введіть заголовок для першої шкали

en: Enter a header text for the second scale
uk_UA: Введіть заголовок для другої шкали

en: Enter a list of response IDs that are to be deleted, separated by comma.
uk_UA: Введіть список розділених комою ідентифікаторів відповідей, які потрібно видалити.

en: Enter a name and password for this survey and click save below.
uk_UA: Введіть ім’я та пароль для цього опитування та натисніть зберегти нижче

en: Enter a new key
uk_UA: Введіть новий ключ

en: Enter a title for your first question group
uk_UA: Введіть назву для своєї першої групи питань

en: Enter question ID to get subquestion order from a previous question
uk_UA: Введіть ID питання, щоб отримати порядок підпитань з попереднього питання

en: Enter the code(s) of Multiple choice question(s) (separated by semicolons) to exclude the matching answer options in this question.
uk_UA: Введіть код (коди) запитання (запитань) із сумісними альтернативами (розділених крапкою з комою) для того, щоб виключити відповідні варіанти відповідей на це запитання

en: Enter the code(s) of Multiple choice question(s) (separated by semicolons) to only show the matching answer options in this question.
uk_UA: Введіть код (коди) запитання (запитань) із сумісними альтернативами (розділених крапкою з комою) для того, щоб показати тільки відповідні варіанти відповідей на це запитання

en: Enter your answers:
uk_UA: Введіть Ваші відповіді:

en: Enter your details below, and an email containing the link to participate in this survey will be sent immediately.
uk_UA: Введіть свої дані нижче, і лист, що містить посилання на участь у цьому опитуванні, буде відправлено негайно.

en: Enter your hostname and port, e.g.: %s
uk_UA: Введіть ім'я хоста та порт, наприклад: %s

en: Enter your hostname and port, e.g.: imap.gmail.com:995
uk_UA: Введіть ім'я хоста та порт, наприклад: imap.gmail.com:995

en: Enter your labels:
uk_UA: Введіть Ваші мітки

en: Enter your update key:
uk_UA: Введіть ваш ключ оновлення:

en: Equals
uk_UA: Дорівнює

en: Equals sum value
uk_UA: Дорівнює значенню суми

en: Equals:
uk_UA: Дорівнює:

en: Equation
uk_UA: Рівняння

en: Error
uk_UA: Помилка

en: Error %s
uk_UA: Помилка %s

en: Error : %s
uk_UA: Помилка: %s

en: Error Files List
uk_UA: Список помилкових файлів

en: Error code:
uk_UA: Код помилки:

en: Error creating LDAP connection
uk_UA: Виникла помилка при створенні зв'язку LDAP

en: Error creating role
uk_UA: Помилка створення ролі

en: Error files list
uk_UA: Список помилкових файлів

en: Error in default value : %s
uk_UA: Помилка в значенні за замовчуванням: %s

en: Error message
uk_UA: Повідомлення про помилку

en: Error message returned by IMAP:
uk_UA: Повідомлення про помилку, повернене IMAP:

en: Error message: %s
uk_UA: Повідомлення про помилку: %s

en: Error on %s for subquestion %s: %s
uk_UA: Помилка на %s для підпитання %s: %s

en: Error on response update
uk_UA: Помилка під час оновлення відповіді

en: Error saving privacy policy text
uk_UA: Помилка збереження тексту політики конфіденційності

en: Error saving results
uk_UA: Помилка збереження результатів

en: Error saving survey texts
uk_UA: Помилка збереження текстів опитування

en: Error when saving %s for plugin %s
uk_UA: Помилка під час збереження %s для плагіна %s

en: Error while creating zip file
uk_UA: Помилка під час створення ZIP-файлу

en: Error while saving group:
uk_UA: Помилка під час збереження групи:

en: Error while saving:
uk_UA: Помилка під час збереження:

en: Error while updating template permissions.
uk_UA: Виникла помилка при оновленні дозволів шаблонів.

en: Error!
uk_UA: Помилка!

en: Error! Please change your password from your profile settings.
uk_UA: Помилка! Будь ласка, змініть свій пароль у налаштуваннях профілю.

en: Error! Some theme(s) inherit from this theme
uk_UA: Помилка! Деякі теми успадковуються з цієї теми

en: Error! You cannot uninstall the default template.
uk_UA: Помилка! Ви не можете видалити шаблон за замовчуванням.

en: Error! You do not have the permission to edit this user.
uk_UA: Помилка! Ви не маєте дозволу редагувати цього користувача.

en: Error. Deleted %s attribute(s). Error message: %s
uk_UA: Помилка. Видалено %s атрибутів. Повідомлення про помилку: %s

en: Error:
uk_UA: Помилка:

en: Error:
uk_UA: Помилка:

en: Error: 'other' is a reserved keyword.
uk_UA: Помилка: 'інше' є зарезервоване ключове слово.

en: Error: Cannot purge files for a survey that is not deleted. Please delete the survey normally in the survey view.
uk_UA: Помилка: неможливо очистити файли для опитування, яке не видалено. Будь ласка, видаліть опитування у вікні опитування.

en: Error: Could not delete some files:
uk_UA: Помилка: не вдалося видалити деякі файли:

en: Error: Could not delete survey files.
uk_UA: Помилка: не вдалося видалити файли опитування.

en: Error: Email failed, this may indicate a PHP Mail Setup problem on the server. Your survey details have still been saved, however you will not get an email with the details. You should note the "name" and "password" you just used for future reference.
uk_UA: Помилка: Не вдалося надіслати листа, це може вказувати на проблеми установки PHP пошти на сервері. Ваші дані опитування досі були збережені, однак Ви не отримаєте лист з деталями. Ви повинні звернути увагу на "ім'я" і "пароль", яке Ви тільки що використовували для подальшого використання.

en: Error: Found no configuration for plugin. Please contact the plugin author.
uk_UA: Помилка: не знайдено конфігурації для плагіна. Будь ласка, зверніться до автора плагіна.

en: Error: Response table does not exist. Survey cannot be deactivated.
uk_UA: Помилка: Таблиця відповідей не існує. Неможливо деактивувати опитування.

en: Error: Theme "%s" is not installed.
uk_UA: Помилка: Тема "%s" не встановлена.

en: Error: There are no answer options for this question and/or they don't exist in this language.
uk_UA: Помилка: Немає варіантів відповідей на це питання і/або вони не існують для цієї мови.

en: Error: There are no answers defined for this question.
uk_UA: Помилка: Немає відповідей, визначених для цього питання.

en: Error: This question has no answers.
uk_UA: Помилка: Немає відповідей на це питання.

en: Error: You are trying to use duplicate answer codes.
uk_UA: Помилка: Ви намагаєтеся використовувати коди відповідей, що дублюються.

en: Error: You are trying to use duplicate label codes.
uk_UA: Помилка: Ви намагаєтеся використовувати коди міток, що дублюються.

en: Error: You are trying to use duplicate subquestion codes.
uk_UA: Помилка: Ви намагаєтеся використовувати коди підпитань, що дублюються.

en: Error: You have to enter a group title for each language.
uk_UA: Помилка: Ви повинні ввести заголовок групи для кожної мови.

en: Error: You have to enter a name for this label set.
uk_UA: Помилка: Ви повинні ввести ім'я для даного набору міток.

en: Error: no email has been send.
uk_UA: Помилка: електронний лист не надіслано.

en: Errors happened during the update check. Please notify the extension authors for support.
uk_UA: Під час перевірки оновлення сталися помилки. Будь ласка, повідомте авторів розширення для підтримки.

en: Estonian
uk_UA: Естонська

en: Every row is one subquestion. We recommend the usage of logical or numerical codes for subquestions. Your participants cannot see the subquestion code, only the subquestion text itself.
uk_UA: Кожен рядок — одне підпитання. Ми рекомендуємо використовувати логічні або числові коди для підпитань. Ваші учасники не можуть бачити код підпитання, лише сам текст підпитання.

en: Everybody
uk_UA: Усі

en: Everything looks alright. Please proceed to the next step.
uk_UA: Все в порядку. Будь ласка, перейдіть до наступного кроку.

en: Exactly %d character long.|Exactly %d characters long.
uk_UA: Рівно %d символ. | Рівно %d символів.

en: Example data
uk_UA: Приклад даних

en: Exclude answers?
uk_UA: Виключити відповіді?

en: Exclude quotas?
uk_UA: Виключити квоти?

en: Exclude record IDs?
uk_UA: Виключити запис IDs?

en: Exclude survey permissions?
uk_UA: Виключити дозволи опитування?

en: Exclusive option
uk_UA: Варіант виключення

en: Execute survey
uk_UA: Виконати опитування

en: Existing attribute
uk_UA: Існуючий атрибут

en: Existing participant attributes
uk_UA: Існуючі атрибути учасника

en: Existing survey participant attributes
uk_UA: Чинні атрибути учасника опитування

en: Exit and clear survey
uk_UA: Вийти та очистити опитування

en: Expand all
uk_UA: Розгорнути все

en: Expand/Collapse
uk_UA: Розгорнути/Згорнути

en: Expected expressions separated by commas
uk_UA: Очікуються вирази, відокремлені комами

en: Expected left parentheses after function name
uk_UA: Очікується ліва кругла дужка після імені функції

en: Expected right parentheses
uk_UA: Очікується права кругла дужка

en: Expert mode
uk_UA: Експертний режим

en: Expiration
uk_UA: Закінчення

en: Expiration date/time:
uk_UA: Дата/час закінчення строка дії:

en: Expire survey
uk_UA: Завершити опитування

en: Expired
uk_UA: Завершений

en: Expired: %s
uk_UA: Термін дії: %s

en: Expiry date/time:
uk_UA: Термін придатності / час:

en: Exponential expression
uk_UA: Експоненціальний вираз

en: Export
uk_UA: Експорт

en: Export
uk_UA: Експортувати

en: Export %s participants to CSV
uk_UA: Експортувати %s учасників до CSV

en: Export VV file
uk_UA: Експортувати файл VV

en: Export a VV survey file
uk_UA: Експортувати файл опитування VV

en: Export all participants
uk_UA: Експортувати всіх учасників

en: Export as CSV
uk_UA: Експортувати як CSV

en: Export as...
uk_UA: Експортувати як…

en: Export current group
uk_UA: Експорт поточної групи

en: Export data
uk_UA: Експортувати дані

en: Export format:
uk_UA: Формат експорту:

en: Export images
uk_UA: Експортувати зображення

en: Export label set
uk_UA: Експортувати набір міток

en: Export multiple label sets
uk_UA: Експортувати декілька наборів міток

en: Export participant to CSV
uk_UA: Експорт учасника до CSV

en: Export participants
uk_UA: Експортувати учасників

en: Export printable survey
uk_UA: Експортувати опитування для друку

en: Export questions as:
uk_UA: Експорт питань як:

en: Export resources as ZIP archive
uk_UA: Експорт ресурсів уZIP архів

en: Export responses
uk_UA: Експортувати відповіді

en: Export responses as:
uk_UA: Експорт відповідей як:

en: Export responses to SPSS
uk_UA: Експортувати відповіді до SPSS

en: Export results
uk_UA: Експортувати результати

en: Export selected label sets
uk_UA: Експортувати вибрані нобри міток

en: Export survey
uk_UA: Експорт опитування

en: Export survey archive
uk_UA: Експорту архів опитування

en: Export survey results
uk_UA: Експорт результатів опитування

en: Export survey structure
uk_UA: Експортувати структуру опитування

en: Export syntax
uk_UA: Експортувати синтаксис

en: Export these responses as PDF:
uk_UA: Експортувати ці відповіді у форматі PDF:

en: Export these responses as queXML PDF:
uk_UA: Експортувати ці відповіді у форматі queXML PDF:

en: Export this label set
uk_UA: Експортувати цей набір міток

en: Export this question group
uk_UA: Експортувати цю групу запитань

en: Export this question to PDF.
uk_UA: Експортувати це питання в PDF.

en: Export type
uk_UA: Тип експорту

en: Export:
uk_UA: Експорт:

en: Exported
uk_UA: Експортовано

en: Exporting a questionnaire to queXML allows you to create PDF documents that can be printed, filled then scanned and processed using queXF software.
uk_UA: Експорт анкети до queXML дозволяє створювати документи PDF, які можна друкувати, заповнювати, потім сканувати та обробляти за допомогою програмного забезпечення queXF.

en: Extend
uk_UA: Розширити

en: Extend theme
uk_UA: Розширити тему

en: Extended
uk_UA: Розширений

en: Extension "%s" is already installed.
uk_UA: Розширення "%s" вже встановлено.

en: Extension "%s" is not compatible with your LimeSurvey version.
uk_UA: Розширення "%s" не сумісне з вашою версією LimeSurvey.

en: Extension %s has no updater defined in config.xml
uk_UA: У розширенні %s не визначено оновлення у config.xml

en: Extension configuration file is not valid or missing.
uk_UA: Файл конфігурації розширення недійсний або відсутній.

en: Extension configuration file is not valid.
uk_UA: Файл конфігурації розширення недійсний.

en: Extension is not compatible with your LimeSurvey version.
uk_UA: Розширення не сумісне з вашою версією LimeSurvey.

en: External Link
uk_UA: Зовнішня посилання

en: Extra comma found in function
uk_UA: Знайдена додаткова кома у функції

en: Extra right parentheses detected
uk_UA: Виявлена додаткова права кругла дужка

en: Extra token found after expressions
uk_UA: Знайдений додатковий маркер після виразів

en: Extra tokens found
uk_UA: Знайдені додаткові маркери

en: Extracted files not found - maybe a permission problem?
uk_UA: Вилучені файли не знайдені — можливо, проблема з дозволом?

en: Failed
uk_UA: Не вдалося

en: Failed saving the role
uk_UA: Не вдалося зберегти роль

en: Failed to activate the plugin.
uk_UA: Не вдалося активувати плагін.

en: Failed to add group! Group already exists.
uk_UA: Не вдалося додати групу! Група вже існує.

en: Failed to add group! Group name length more than 20 characters.
uk_UA: Не вдалося додати групу! Довжина імені групи має більше, ніж 20 символів.

en: Failed to add user
uk_UA: Не вдалося додати користувача

en: Failed to add user group.
uk_UA: Не вдалося додати групу користувача.

en: Failed to add user.
uk_UA: Не вдалося додати користувача.

en: Failed to create participant entries
uk_UA: Не вдалося створити записи учасників

en: Failed to deactivate the plugin.
uk_UA: Не вдалося деактивувати плагін.

en: Failed to delete answer
uk_UA: Не вдалося видалити відповідь

en: Failed to delete subquestion
uk_UA: Не вдалося видалити підпитання

en: Failed to edit user group! Group already exists?
uk_UA: Не вдалося редагувати групу користувачів! Група вже існує?

en: Failed to open the uploaded file!
uk_UA: Не вдалося відкрити завантажений файл!

en: Failed to remove user.
uk_UA: Не вдалося видалити користувача.

en: Failed to update answer:
uk_UA: Не вдалося оновити відповідь:

en: Failed to update answers
uk_UA: Не вдалося оновити відповіді

en: Failed to update survey permissions!
uk_UA: Не вдалося оновити дозволи опитування!

en: Fax to:
uk_UA: Надіслати факс до:

en: Feb
uk_UA: Лютий

en: February
uk_UA: Лютий

en: Female
uk_UA: Жіноча

en: Field caption
uk_UA: Поле заголовка

en: Field description
uk_UA: Опис поля

en: Fields marked with an asterisk (%s) are mandatory.
uk_UA: Поля, позначені зірочкою ( %s), є обов'язковими.

en: Fields marked with an asterisk are mandatory.
uk_UA: Поля, позначені зірочкою, є обов'язковими.

en: Fields with %s are required.
uk_UA: Поля з %s обов'язкові для заповнення.

en: Fields with %s*%s are required.
uk_UA: Поля з %s*%s обов'язкові для заповнення.

en: File
uk_UA: Файл

en: File %s
uk_UA: Файл %s

en: File %s cannot be deleted for security reasons.
uk_UA: Файл %s неможливо видалити з міркувань безпеки.

en: File %s deleted
uk_UA: Файли %s видалено

en: File %s uploaded
uk_UA: Файл %s завантажений

en: File %s uploaded and %s files unpacked
uk_UA: Файл %s завантажено та %s файлів розпаковано

en: File %s, line %s.
uk_UA: Файл %s, рядок %s.

en: File backup created: %s
uk_UA: Створено резервний файл: %s

en: File could not be uploaded
uk_UA: Не вдалося завантажити файл

en: File count
uk_UA: Кількість файлів

en: File is uploaded to currently selected folder
uk_UA: Файл завантажений у вибрану папку

en: File management
uk_UA: Управління файлами

en: File manager
uk_UA: Файловий менеджер

en: File metadata
uk_UA: Файл метаданих

en: File name
uk_UA: Ім'я файлу

en: File seems empty or has only one line
uk_UA: Файл пустий або має лише один рядок

en: File size
uk_UA: Розмір файлу

en: File successfully deleted
uk_UA: Файл успішно видалений

en: File system
uk_UA: Файлова система

en: File upload
uk_UA: Завантаження файлу

en: File upload succeeded.
uk_UA: Завантаження файлу вдалося.

en: File: %s
uk_UA: Файл: %s

en: File: %s (%s)
uk_UA: Файл: %s ( %s)

en: Files
uk_UA: Файли

en: Files Css
uk_UA: Файли CSS

en: Files Js
uk_UA: Файли Js

en: Files are ready for download in archive %s.
uk_UA: Файли готові до завантаження в архіві %s.

en: Files imported:
uk_UA: Файлів імпортовано:

en: Files skipped:
uk_UA: Файлів пропущено:

en: Files successfully copied
uk_UA: Файли успішно скопійовані

en: Files successfully moved
uk_UA: Файли успішно переміщені

en: Filipino
uk_UA: філіппінська

en: Filter HTML for XSS:
uk_UA: Фільтрувати HTML для XSS:

en: Filter blank email addresses:
uk_UA: Фільтрувати пусті email адреси

en: Filter by email address:
uk_UA: Фільтрувати за електронною адресою:

en: Filter by language:
uk_UA: Фільтрувати за мовою:

en: Filter duplicate records:
uk_UA: Фільтрувати записи, що повторюються:

en: Filter the available answers by this value
uk_UA: Відфільтрувати доступні відповіді за цим значенням

en: Filtered from statistics script
uk_UA: Відфільтровані від сценарію статистики

en: Final equation to set in database, defaults to question text.
uk_UA: Остаточне рівняння для установки в базі даних, за умовчанням до тексту питання.

en: Finalize response submission
uk_UA: Завершення представлення відповіді

en: Finally, activate your survey
uk_UA: Нарешті, активуйте опитування

en: Find first occurrence of a string
uk_UA: Знайти перший випадок рядка

en: Find highest value
uk_UA: Знайти найбільше значення

en: Find lowest value
uk_UA: Знайти найменше значення

en: Find position of first occurrence of a case-insensitive string
uk_UA: Знайти позицію першого випадку рядка без урахування регістру

en: Find position of first occurrence of a string
uk_UA: Знайти позицію першого випадку рядка

en: Find updates
uk_UA: Знайти оновлення

en: Find whether the type of a variable is string
uk_UA: Дізнатися чи тип змінної є рядком (is string)

en: Finds whether a value is not a number
uk_UA: Дізнатися чи значення не є числом

en: Finds whether a variable is NULL
uk_UA: Дізнатися чи змінна є порожньою (нульовою)

en: Finds whether a variable is a number or a numeric string
uk_UA: Дізнатися чи змінна є числом або числовим рядком

en: Finds whether the type of a variable is float
uk_UA: Дізнатися чи тип змінної є float

en: Finish
uk_UA: Закінчити

en: Finish & save
uk_UA: Закінчити і зберегти

en: Finnish
uk_UA: Фінська

en: First choice
uk_UA: Перший вибір

en: First line contains the code of questions:
uk_UA: Перший рядок містить код питань:

en: First name
uk_UA: Ім'я

en: First name of the participant
uk_UA: Ім'я учасника

en: First name:
uk_UA: Ім'я:

en: Fix automatically numeric value
uk_UA: Автоматично виправити числове значення

en: Folder
uk_UA: Папка

en: Folder: %s
uk_UA: Папка: %s

en: Follow the following link to update it
uk_UA: Пройдіть за наступним посиланням, щоб оновити його

en: Following survey(s) are not yet active but you can register for them.
uk_UA: Дані опитування ще не є активними, але Ви можете зареєструватися на них.

en: Font color
uk_UA: Колір шрифту

en: Font size of PDFs:
uk_UA: Розмір шрифтів у PDF

en: For easy opening in MS Excel, change the extension to 'tab' or 'txt'
uk_UA: Для легшого відкриття у MS Excel, змініть розширення на 'tab' або 'txt'

en: For list dropdown boxes, show up to this many rows
uk_UA: Максимальне число полів, що відображатимуться у випадаючих списках

en: For more information consult our manual, or our forums.
uk_UA: Для отримання додаткової інформації зверніться до нашого посібника чи наших форумів.

en: For more information please consult our manual or our forum.
uk_UA: Для отримання додаткової інформації зверніться до нашого посібника чи нашого форуму.

en: For now it's best to leave these additional settings as they are. If you want to know more about randomization and relevance settings, have a look at our manual.
uk_UA: Наразі найкраще залишити ці додаткові налаштування такими, якими вони є. Якщо ви хочете дізнатися більше про параметри рандомізації та релевантності, ознайомтеся з нашим посібником.

en: For our simple survey it is better to start in open access mode.
uk_UA: Для нашого простого опитування краще починати в режимі відкритого доступу.

en: For this simple survey the default settings are ok, but read the disclaimer carefully when you activate your own surveys.
uk_UA: Для цього простого опитування налаштування за замовчуванням у порядку, але уважно читайте застереження, коли ви активуєте власні опитування.

en: Forbidden Extension
uk_UA: Заборонене розширення

en: Force HTTPS:
uk_UA: Вимагати HTTPS:

en: Force import:
uk_UA: Примушений імпорт:

en: Forgot your password?
uk_UA: Забули пароль?

en: Format
uk_UA: Формат

en: Format a GMT date/time
uk_UA: Форматувати дату / час GMT

en: Format a local date/time
uk_UA: Форматувати місцеву дату / час

en: Format a local time/date as integer
uk_UA: Форматувати місцевий час / дату як ціле число

en: Format a number with grouped thousands
uk_UA: Форматувати число до тисячних

en: Format:
uk_UA: Формат:

en: Format: %s
uk_UA: Формат: %s

en: Found %s plugins in file system
uk_UA: Знайдено %s плагінів у файловій системі

en: Found no configuration file for this plugin.
uk_UA: Не знайдено жодного файлу конфігурації цього плагіна.

en: Found no file
uk_UA: Не знайдено жодного файлу

en: Found no plugin with id %d
uk_UA: Не знайдено плагіна з ідентифікатором %d.

en: Found no plugin with id %d.
uk_UA: Не знайдено плагіна з ідентифікатором %d.

en: Found no plugin with name %s
uk_UA: Не знайдено плагіна з ім'ям %s

en: Found no plugin, or plugin already active.
uk_UA: Не знайдено жодного плагіна, або плагін вже активний.

en: Found no plugin, or plugin not active.
uk_UA: Не знайдено жодного плагіна, або плагін не активний.

en: Found no response with ID %d
uk_UA: Не знайдено відповіді з ідентифікатором %d

en: Four
uk_UA: Чотири

en: French
uk_UA: Французька

en: From left to right it should be 'Create survey', 'List surveys' and 'Global settings'. Best we start by creating a survey.
uk_UA: Зліва направо повинно бути «Створити опитування», «Список опитувань» та «Глобальні налаштування». Найкраще почати із створення опитування.

en: From survey participants table
uk_UA: З таблиці учасників опитування

en: Fruity fonts
uk_UA: Фруктові шрифти

en: Fruity variations
uk_UA: Фруктові варіації

en: Fula
uk_UA: Фуле

en: Full
uk_UA: Повний

en: Full answers
uk_UA: Повні відповіді

en: Full lock
uk_UA: Повне блокування

en: Full name
uk_UA: Повне ім'я

en: Full name:
uk_UA: Повне ім'я:

en: Full names
uk_UA: Повні імена

en: Full question text
uk_UA: Повний текст запитання

en: Full responses
uk_UA: Завершені відповіді

en: Full selector
uk_UA: Повний перемикач

en: Full template editor
uk_UA: Повний редактор шаблонів

en: Function does not support %s arguments
uk_UA: Функція не підтримує %s аргументів

en: Function must have at least %s argument|Function must have at least %s arguments
uk_UA: Функція повинна мати принаймні %s аргумент | Функція повинна мати принаймні %s аргументів

en: Function supports this many arguments, where -1=unlimited: %s
uk_UA: Функція підтримує багато аргументів, де -1=unlimited: %s

en: Further settings for application administrator
uk_UA: Подальші налаштування для адміністратора програми

en: GB2312 Simplified Chinese
uk_UA: GB2312 Спрощена Китайська

en: GBK Simplified Chinese
uk_UA: GBK Спрощена Китайська

en: GEOSTD8 Georgian
uk_UA: GEOSTD8 Грузинська

en: Galician
uk_UA: Галісійська

en: Gender
uk_UA: Рід

en: General
uk_UA: Загальні

en: General Settings
uk_UA: Загальні налаштування

en: General filters
uk_UA: Загальні фільтри

en: General options
uk_UA: Загальні параметри

en: General replacements
uk_UA: Загальні заміни

en: General settings
uk_UA: Загальні налаштування

en: General settings & texts
uk_UA: Загальні налаштування та тексти

en: General survey settings
uk_UA: Загальні налаштування опитування

en: Generate QR-Code
uk_UA: Створити QR-код

en: Generate a random integer
uk_UA: Згенерувати випадкове ціле число

en: Generate access codes
uk_UA: Створити коди доступу

en: Georgian
uk_UA: Грузинська

en: German
uk_UA: Німецька

en: German (informal)
uk_UA: Німецька (неформальна)

en: Get UNIX timestamp for a date (each of the 6 arguments are optional)
uk_UA: Отримати мітку часу UNIX для дати (кожен з 6 аргументів є необов'язковими)

en: Get float value of a variable
uk_UA: Отримати значення змінної з рухомою комою

en: Get order from previous question
uk_UA: Отримати порядок з попереднього питання

en: Get string length
uk_UA: Отримати довжину рядка

en: Get system information
uk_UA: Отримати інформацію про систему

en: Get the default location using the user's IP address?
uk_UA: Отримати розташування за умовчанням, використовуючи IP-адресу користувача?

en: Get the integer value of a variable
uk_UA: Отримати значення ціллого числа змінної

en: Get value of pi
uk_UA: Отримати значення числа Пі

en: Global
uk_UA: Глобальний

en: Global settings
uk_UA: Загальні налаштування

en: Global settings were saved.
uk_UA: Загальні налаштування були збережені.

en: Global survey settings
uk_UA: Глобальні налаштування опитування

en: Go to question
uk_UA: Перейти до питання

en: Go to question group
uk_UA: Перейти до групи питань

en: Go to survey
uk_UA: Перейти до опитування

en: Go to survey participant and token settings
uk_UA: Перейти до налаштувань учасника опитування та токена

en: Go to today
uk_UA: Перейти на сьогодні

en: Google Analytics Tracking ID:
uk_UA: Ідентифікатор відстеження Google Analytics:

en: Google Analytics settings:
uk_UA: Налаштування Google Analytics:

en: Google Analytics style:
uk_UA: Стиль Google Analytics:

en: Google Maps
uk_UA: Google Карти (Google Maps)

en: Google Maps API key:
uk_UA: Ключ API Карт Google:

en: Google Translate API key:
uk_UA: Ключ API Google Translate:

en: Grand total
uk_UA: Загальний підсумок

en: Graph labels:
uk_UA: Мітки графіків:

en: Greater than
uk_UA: Більше ніж

en: Greater than (Strings)
uk_UA: Більше ніж (рядки)

en: Greater than or equal to
uk_UA: Більше ніж або дорівнює

en: Greater than or equal to (Strings)
uk_UA: Більше ніж або дорівнює (рядки)

en: Greater than:
uk_UA: Більше, ніж:

en: Greek
uk_UA: Грецька

en: Group
uk_UA: Група

en: Group / Question order
uk_UA: Порядок груп/питань

en: Group 1: The first lot of questions
uk_UA: Група 1: Перша партія питань

en: Group ID
uk_UA: Ідентифікатор групи

en: Group ID (gid): “%s” already set with language ”%s”.
uk_UA: Ідентифікатор групи (gid): "%s" вже встановлено мовою "%s".

en: Group by Group
uk_UA: Група за Групою

en: Group by group
uk_UA: Група за групою

en: Group cant be deleted, because of depending conditions
uk_UA: Групу не можна видалити через залежні умови

en: Group could not be deleted
uk_UA: Неможливо видалити групу

en: Group description
uk_UA: Опис групи

en: Group description:
uk_UA: Опис групи:

en: Group list
uk_UA: Список груп

en: Group member can only see own group:
uk_UA: Член групи може бачити лише власну групу:

en: Group members
uk_UA: Члени групи

en: Group name
uk_UA: Назва групи

en: Group name can contain only alphanumeric character, underscore or dot.
uk_UA: Назва групи може містити лише буквено-цифровий символ, підкреслення або крапку.

en: Group not found
uk_UA: Групу не знайдено

en: Group not found.
uk_UA: Група не знайдена.

en: Group of checkboxes
uk_UA: Група чекбоксів

en: Group order
uk_UA: Порядок груп

en: Group overview
uk_UA: Огляд групи

en: Group quick actions
uk_UA: Швидкі дії з групою

en: Group time
uk_UA: Час групи

en: Group:
uk_UA: Група:

en: Group:
uk_UA: Група:

en: GroupId missing
uk_UA: GroupId відсутній

en: Groups in this survey
uk_UA: Групи в цьому опитуванні

en: Groups to which I belong
uk_UA: Групи, до яких я належу

en: Gujarati
uk_UA: Гуджараті

en: HP West European
uk_UA: HP Західноєвропейська

en: HTML editor
uk_UA: HTML редактор

en: HTML editor mode:
uk_UA: Режим HTML-редактора:

en: Has been reset
uk_UA: Скинуто

en: Header for first scale
uk_UA: Заголовок для першої шкали

en: Header for second scale
uk_UA: Заголовок для другої шкали

en: Heading
uk_UA: Заголовок

en: Headings
uk_UA: Заголовки

en: Hebrew
uk_UA: Іврит

en: Height of dropdown
uk_UA: Висота випадаючого списка

en: Hello
uk_UA: Здравствуйте!

en: Hello %s,
uk_UA: Вітаємо %s,

en: Hello World Admin Module
uk_UA: Привіт, світ! — Модуль адміністратора

en: Hello World From Global Settings!
uk_UA: Привіт, світ, від глобальних налаштувань!

en: Help
uk_UA: Допомога

en: Help about this question
uk_UA: Допомогти з цим питанням

en: Help:
uk_UA: Допомога:

en: Here are your new credentials.
uk_UA: Ось ваші нові облікові дані.

en: Here you can select to start your survey in closed access mode.
uk_UA: Тут ви можете вибрати початок опитування в режимі закритого доступу.

en: Hidden
uk_UA: Приховані

en: Hidden:
uk_UA: Приховано:

en: Hide advanced settings
uk_UA: Приховати розширені налаштування

en: Hide blacklisted participants:
uk_UA: Приховати учасників з чорного списку:

en: Hide both
uk_UA: Приховати обидва

en: Hide privacy info
uk_UA: Сховати інформацію про конфіденційність

en: Hide the tip that is normally shown with a question
uk_UA: Приховати підказку, яка, як правило, показується з питанням

en: Hide this question at any time. This is useful for including data using answer prefilling.
uk_UA: Ховати це питання в будь який час. Це корисно для додавання даних, використовуючи попереднє заповнення відповіді.

en: Hide tip
uk_UA: Сховати підказку

en: Hindi
uk_UA: Хінді

en: Hints and warnings:
uk_UA: Підказки та попередження:

en: Home page settings
uk_UA: Налаштування домашньої сторінки

en: Horizontal
uk_UA: Горизонтальна

en: Hour
uk_UA: Година

en: How many roads must a man walk down?
uk_UA: Скільки шляхів має пройти людина?

en: How many rows to display
uk_UA: Скільки рядків показати

en: How many users should be created
uk_UA: Скільки користувачів потрібно створити

en: However it is very important that you clear your browser cache now. After that please click the button below.
uk_UA: Однак дуже важливо зараз очистити кеш браузера. Після цього натисніть кнопку нижче.

en: Hungarian
uk_UA: Угорська

en: I accept
uk_UA: Я погоджуюся

en: I confirm
uk_UA: Я підтверджую

en: IFrame embedding allowed:
uk_UA: Дозволено вбудовування iFrame:

en: IP Addresses will be logged
uk_UA: IP-адреси будуть зареєстровані

en: IP address
uk_UA: IP-адреса

en: IP as default location
uk_UA: IP у якості місця розташування за умовчанням

en: ISO 8859-1 West European (latin1)
uk_UA: ISO 8859-1 Західноєвропейська (latin1)

en: ISO 8859-13 Baltic (latin7)
uk_UA: ISO 8859-13 Балтійська (latin7)

en: ISO 8859-2 Central European (latin2)
uk_UA: ISO 8859-2 Центральноєвропейська (latin2)

en: ISO 8859-7 Greek
uk_UA: ISO 8859-7 Грецька

en: ISO 8859-8 Hebrew
uk_UA: ISO 8859-8 Іврит

en: ISO 8859-9 Turkish (latin5)
uk_UA: ISO 8859-9 Турецька (latin5)

en: Icelandic
uk_UA: Ісландська

en: Icon
uk_UA: Значок

en: Icon name must be a simple class name (alphanumeric, space, minus and underscore).
uk_UA: Ім'я піктограми має бути простим іменем класу (буквено-цифровим, пробілом, мінусом та підкресленням).

en: Identifier
uk_UA: Ідентифікатор

en: Identifier:
uk_UA: Ідентифікатор:

en: If errors are showing up you might have to execute this script repeatedly.
uk_UA: Якщо помилки виявляються Вам, можливо, доведеться виконати цей скрипт повторно.

en: If necessary the database will be updated in a final step.
uk_UA: За необхідності база даних буде оновлена на останньому кроці.

en: If necessary the database will be updated.
uk_UA: Якщо необхідно, то база даних буде оновлена.

en: If one of the subquestions is marked then for each marked subquestion this value is added as assessment.
uk_UA: Якщо одне з підпитань є визначеним, то для кожного зазначеного підпитання це значення додається як оцінка.

en: If participant access codes are used, the public may register for this survey
uk_UA: Якщо використовуються коди доступу учасників, громадськість може зареєструватися для цього опитування

en: If the button above is not working, please copy this link into the address line of your browser
uk_UA: Якщо кнопка вище не працює, скопіюйте це посилання в адресний рядок свого браузера

en: If the database does not yet exist it will be created (make sure your database user has the necessary permissions). In contrast, if there are existing LimeSurvey tables in that database they will be upgraded automatically after installation.
uk_UA: Якщо база даних не існує, вона буде створена (переконайтеся, що ваш користувач бази даних має необхідні дозволи). На противагу цьому, якщо є існуючі таблиці LimeSurvey в цій базі даних, вони будуть оновлені автоматично після установки.

en: If the link does not work and you turn on HTTPS, LimeSurvey will break and you won't be able to access it.
uk_UA: Якщо посилання не працює і Ви включили HTTPS, LimeSurvey зламається і Ви не зможете отримати до нього доступ.

en: If the link should have any extra classes, please insert them here.
uk_UA: Якщо у посиланні повинні бути додаткові класи, будь ласка, вставте їх тут.

en: If the option -Anonymized responses- is activated only a dummy date stamp (1980-01-01) will be used for all responses to ensure the anonymity of your participants.
uk_UA: Якщо опція -Анонімні відповіді- активована, лише фіктивні мітки часу будуть використовуватися для усіх відповідей, щоб забезпечити анонімність Ваших учасників.

en: If the participant marks all options, uncheck all and check the option set in the "Exclusive option" setting
uk_UA: Якщо учасник опитування відмітив усі варіанти, не відмітив жоден варіант і відмітив варіант, зазначений в налаштуванні "Варіант виключення"

en: If the username and email address is valid and you are allowed to use the internal database authentication a new password has been sent to you.
uk_UA: Якщо ім'я користувача та адреса електронної пошти є дійсними та вам дозволяється використовувати внутрішню автентифікацію бази даних, вам було надіслано новий пароль.

en: If you are blacklisted but want to participate in this survey and want to receive invitations please click the following link:
    {OPTINURL}
uk_UA: Якщо ви у чорному списку, але хочете взяти участь у цьому опитуванні і хочете отримувати запрошення, натисніть на наступне посилання:
    {OPTINURL}

en: If you are using participants or notification emails you need to set an administrator email address.
uk_UA: Якщо ви використовуєте електронні листи учасникам або електронні листи-повідомлення, вам потрібно встановити електронну адресу адміністратора.

en: If you are using token functions or notifications emails you need to set an administrator email address.
uk_UA: Якщо Ви використовуєте функції маркерів доступу або повідомлень на електронну пошту, необхідно спочатку встановити адресу електронної пошти адміністратора.

en: If you choose '%s' please also specify your choice in the accompanying text field.
uk_UA: Якщо Ви обираєте '%s', прохання також уточнити Ваш вибір у відповідному текстовому полі

en: If you click on this tab, the survey settings menu will be displayed. The most important settings of your survey are accessible from this menu.
uk_UA: Якщо ви натиснете цю вкладку, відобразиться меню налаштувань опитування. Найважливіші параметри опитування доступні в цьому меню.

en: If you disable this option : user with XSS restriction still can add script. This allow user to add cross-site scripting javascript system.
uk_UA: Якщо цю опцію відключити: користувач із обмеженням XSS все ще зможе додати скрипт. Це дозволяє користувачеві додати систему для міжсайтового сценарію JavaScript.

en: If you do not want to participate in this survey and don't want to receive any more invitations please click the following link:
    {OPTOUTURL}
uk_UA: Якщо ви не хочете брати участь у цьому опитуванні та не хочете більше отримувати ніяких запрошень, будь ласка, натисніть на наступне посилання:
    {OPTOUTURL}

en: If you don't have an account on limesurvey.org, please %sregister first%s.
uk_UA: Якщо у вас немає облікового запису на limesurvey.org, будь ласка, %s спочатку зареєструйтеся%s.

en: If you entered the URL manually please check your spelling and try again.
uk_UA: Якщо ви ввели URL-адресу вручну, будь ласка, перевірте написання та спробуйте ще раз.

en: If you give an email address, an email containing the details will be sent to you.
uk_UA: Якщо Ви надасте електронну адресу, Вам буде надіслано листа з подробицями.

en: If you have a lot of items and use a filter you can disable this to improve browser speed.
uk_UA: Якщо у вас багато предметів та використовується фільтр, ви можете відключити це для покращення швидкості браузера.

en: If you have any issues, please try using a modern browser first, before reporting it.
uk_UA: Якщо у вас виникли проблеми, будь ласка, спочатку спробуйте скористатися сучасним браузером, перш ніж повідомити про це.

en: If you have any questions regarding this mail please do not hesitate to contact the site administrator at %s. Thank you!
uk_UA: Якщо у вас виникли які-небудь запитання щодо цього листа, будь ласка, не соромтеся зв'язатися з адміністратором сайту за адресою %s. Дякуємо!

en: If you have been issued an access code, please enter it in the box below and click 'Continue'.
uk_UA: Якщо вам видали код доступу, введіть його у вікні нижче та натисніть «Продовжити».

en: If you remove this attribute, you will lose all information.
uk_UA: Якщо Ви видалите цей атрибут, Ви втратите усю інформацію.

en: If you replace the label set the existing asssessment values will be lost.
uk_UA: Якщо Ви заміните налаштування міток, існуючі значення оцінок будуть втрачені.

en: If you replace the label set these translations will be lost.
uk_UA: Якщо Ви заміните налаштування міток, ці переклади будуть втрачені.

en: If you think this is a server error, please contact %s.
uk_UA: Якщо ви думаєте, що це помилка сервера, будь ласка, зверніться до %s.

en: If you turn on the -Anonymized responses- option and create a tokens table, LimeSurvey will mark your completed tokens only with a 'Y' instead of date/time to ensure the anonymity of your participants.
uk_UA: Якщо Ви вмикаєте функцію -Анонімні відповіді- (-Anonymized responses-) і створюєте таблицю маркерів, тоді LimeSurvey буде визначати заповнені маркери тільки як 'Y', замість дати/часу, щоб забезпечити анонімність Ваших учасників.

en: If you want to activate it click here:
uk_UA: Якщо ви хочете активувати його, натисніть тут:

en: If you want to apply original theme options, click here:
uk_UA: Якщо ви хочете застосувати оригінальні параметри теми, натисніть тут:

en: If you want to change the question group this question is in.
uk_UA: Якщо ви хочете змінити групу питань, до якої належить це питання.

en: If you want to import survey on old installation or if your survey have problem: use old version (automatically selected if some code are duplicated).
uk_UA: Якщо Ви бажаєте імпортувати опитування на старій установці, або якщо Ваше опитування має проблеми: використовувати стару версію (вибирається автоматично, якщо якийсь код дублюються).

en: If you want to know more about them, check our manual.
uk_UA: Якщо ви хочете дізнатися більше про них, перегляньте наш посібник.

en: If you want to modify it %s you can extend it%s.
uk_UA: Якщо ви хочете змінити %s, ви можете продовжити %s.

en: If you want to specify a link to the survey data policy, set "Show survey policy text with mandatory checkbox" to "Collapsible text" and use the placeholders {STARTPOLICYLINK} and {ENDPOLICYLINK} in the "Survey data policy checkbox label" field to define the link that opens the policy popup. If there is no placeholder given, there will be an appendix.
uk_UA: Якщо ви хочете вказати посилання на політику даних опитування, встановіть «Показати текст політики опитування із обов'язковим прапорцем» на «Збірний текст» та використовуйте заповнювачі {STARTPOLICYLINK} та {ENDPOLICYLINK} у «Мітка прапорця політики даних опитування», щоб визначити посилання, що відкриває спливаючу політику. Якщо не вказаний заповнювач, з'явиться додаток.

en: If you wish, you may upload %s more file(s); else you may return back to survey.
uk_UA: Якщо Ви баєате, Ви можете ще завантажити %s файл(-ів); також Ви можете повернутися до опитування.

en: If your database is shared, recommended prefix is "lime_" else you can leave this setting blank.
uk_UA: Якщо Ваша база даних є спільною, рекомендуємо префікс "lime_", також можна залишити це налаштування порожнім.

en: If your database is using a custom port attach it using a colon. Example: db.host.com:5431
uk_UA: Якщо Ваша база даних використовує користувальницький порт, що скріплює його за допомогою двокрапки. Приклад: db.host.com:5431

en: Ignore
uk_UA: Ігнорувати

en: Ignored columns
uk_UA: Проігноровані стовпці

en: Image
uk_UA: Зображення

en: Images
uk_UA: Зображення

en: Import
uk_UA: Імпорт

en: Import (CSV)
uk_UA: Імпорт (CSV)

en: Import (JSON)
uk_UA: Імпорт (JSON)

en: Import (XML)
uk_UA: Імпорт (XML)

en: Import CSV
uk_UA: Імпортувати CSV

en: Import Label Set
uk_UA: Імпортувати набір міток

en: Import VV file
uk_UA: Імпортувати файл VV

en: Import a VV response data file
uk_UA: Імпортувати файл відповідей VV

en: Import a VV survey file
uk_UA: Імпортувати файл опитування VV

en: Import a group
uk_UA: Імпортувати групу

en: Import a question
uk_UA: Імпортувати питання

en: Import as not finalized answers?
uk_UA: Імпорт незавершені відповіді?

en: Import failed because of page reload.
uk_UA: Не вдалося імпортувати через перезавантаження сторінки.

en: Import failed. You specified an invalid file type '%s'.
uk_UA: Імпорт не вдався. Ви визначили невірний формат файлу '%s'.

en: Import failed: Forced import was requested but the input file doesn't contain enough columns to fill the survey.
uk_UA: Не вдалося імпортувати: Примусовий імпорт було запропоновано, але вхідний файл не містить достатньої кількості колонок, щоб заповнити опитування.

en: Import failed: No answers could be mapped.
uk_UA: Не вдалося імпортувати: Немає вілповідей для відображення.

en: Import group
uk_UA: Імпорт групи

en: Import label set resources
uk_UA: Імпортувати ресурси набору міток

en: Import label set(s)
uk_UA: Імпортувати набір(-ори) міток

en: Import of label set(s) is completed.
uk_UA: Імпорт набору(-ів) міток завершено.

en: Import of survey is completed.
uk_UA: Імпорт опитування завершено.

en: Import old participant table
uk_UA: Імпортувати стару таблицю учасників

en: Import participants from:
uk_UA: Імпортувати учасників з:

en: Import permission role from XML
uk_UA: Імпорт ролі дозволу з XML

en: Import question group
uk_UA: Імпортувати групу питань

en: Import resources ZIP archive
uk_UA: Імпорт ресурсів із ZIP архіву

en: Import responses
uk_UA: Імпортувати відповіді

en: Import responses from a deactivated survey table
uk_UA: Імпортувати відповіді з деактивованої таблиці опитування

en: Import responses from deactivated survey table
uk_UA: Імпортувати відповіді з деактивованої таблиці опитування

en: Import role
uk_UA: Імпорту ролі

en: Import survey
uk_UA: Імпортувати опитування

en: Import survey administrators from CSV
uk_UA: Імпорт адміністраторів опитування з CSV

en: Import survey administrators from Json
uk_UA: Імпорт адміністраторів опитування з JSON

en: Import survey data
uk_UA: Імпортувати дані опитування

en: Import survey participants from CSV file
uk_UA: Імпортувати учасників опитування з файлу CSV

en: Import survey participants from LDAP
uk_UA: Імпортувати учасників опитування з LDAP

en: Import survey resources
uk_UA: Імпортувати ресурси опитування

en: Import theme result:
uk_UA: Результат імпорту теми:

en: Import timings (if exist)
uk_UA: Імпортувати таймінги (якщо існують)

en: Import users
uk_UA: Імпортувати користувачів

en: Importance
uk_UA: Важливість

en: Important instructions
uk_UA: Важливі інструкції

en: Important: Quote all content that starts with an equal sign to prevent CSV injections.
uk_UA: Важливо: Процитуйте весь вміст, який починається зі знаку рівності, щоб запобігти ін'єкції CSV.

en: Imported Files List
uk_UA: Список імпортованих файлів

en: Imported files list
uk_UA: Список імпортованих файлів

en: Imported files:
uk_UA: Імпортовані файли:

en: Imported resources for
uk_UA: Імпортовані ресурси для

en: Impossible to delete this group because there is at least one question having a condition on its content
uk_UA: Неможливо видалити цю групу, так як є щонайменше одне питання, яке має умову, яку вона містить

en: In LimeSurvey a survey is organized in groups and questions. To begin creating questions, we first need a question group.
uk_UA: У LimeSurvey опитування складається з груп та питань. Для створення питань нам спочатку потрібна група питань.

en: In the printable version the condition is being replaced with this explanation text.
uk_UA: У версії для друку умова замінюється цим текстом пояснення.

en: In this field you may type a short description of your survey.
uk_UA: У цьому полі ви можете ввести короткий опис опитування.

en: Inactive
uk_UA: Неактивний

en: Include:
uk_UA: Включити до складу:

en: Incomplete only
uk_UA: Лише незавершені

en: Incomplete responses
uk_UA: Незавершені відповіді

en: Incomplete responses only
uk_UA: Тільки незавершені відповіді

en: Incorrect permissions in your %s folder.
uk_UA: Невірні дозволи у Вашій папці %s.

en: Incorrect username and/or password!
uk_UA: Невірні логін і/або пароль!

en: Increase
uk_UA: Зростання

en: Incremental
uk_UA: Додатковий

en: Indonesian
uk_UA: Індонезійська

en: Info
uk_UA: Інформація

en: Inherit
uk_UA: Наслідувати

en: Inherit everything
uk_UA: Успадковувати все

en: Inherit:
uk_UA: Наслідувати:

en: Inherited value:
uk_UA: Спадкове значення:

en: Initial Superadmin cannot be deleted!
uk_UA: Початковий Адмін не може бути видаленим!

en: Initialise participant table
uk_UA: Ініціалізувати таблицю учасників

en: Inline HTML editor
uk_UA: Inline HTML редактор

en: Inline text
uk_UA: Вбудований текст

en: Input
uk_UA: Ввід

en: Input validation
uk_UA: Перевірка вводу

en: Insert a new subquestion after this one
uk_UA: Вставити нове підпитання після цього

en: Insert a page break before this question in printable view by setting this to Yes.
uk_UA: Вставити розрив сторінки перед цим питанням у вигляді для друку, встановивши цю опцію як Так.

en: Insert page break in printable view
uk_UA: Вставити розрив сторінки у вигляді для друку

en: Insert/edit placeholder field
uk_UA: Вставити/редагувати поле-заповнювач

en: Inserting the label set failed.
uk_UA: Вставка набору міток невдала.

en: Inserts HTML line breaks before all newlines in a string
uk_UA: Вставляти HTML код розриву рядка перед кожним новим рядком

en: Install
uk_UA: Встановити

en: Install ZIP
uk_UA: Встановити ZIP

en: Install plugin ZIP file
uk_UA: Встановити ZIP-файл плагіна

en: Install plugin by ZIP archive
uk_UA: Встановити плагін за допомогою ZIP-архіву

en: Install this plugin
uk_UA: Встановити цей плагін

en: Installation aborted.
uk_UA: Встановлення відмінено.

en: Installed survey themes:
uk_UA: Встановлені теми опитування:

en: Instructions for the impatient
uk_UA: Інструкції для чекаючих

en: Integer only
uk_UA: Тільки ціле

en: Interface language:
uk_UA: Мова інтерфейсу:

en: Interfaces
uk_UA: Інтерфейси

en: Internal database authentication
uk_UA: Аутентифікація внутрішньої бази даних

en: Internal database authentication method is not allowed for this user
uk_UA: Метод перевірки автентичності внутрішньої бази не дозволяється для цього користувача

en: Interview time
uk_UA: Час інтерв'ю

en: Invalid ID
uk_UA: Недійсний ідентифікатор

en: Invalid PERL Regular Expression: %s
uk_UA: Невірний PERL Регулярного виразу: %s

en: Invalid action
uk_UA: Недійсна дія

en: Invalid email address.
uk_UA: Невірна адреса електронної пошти.

en: Invalid group id
uk_UA: Недійсний ідентифікатор групи

en: Invalid group number for this survey:
uk_UA: Невірний номер групи для даного опитування:

en: Invalid label set.
uk_UA: Недійсний набір міток.

en: Invalid language
uk_UA: Неправильна мова

en: Invalid notification id
uk_UA: Недійсний ідентифікатор сповіщення

en: Invalid numeric value for %s
uk_UA: Неправильне числове значення для %s

en: Invalid parameter %s (%s already set)
uk_UA: Недійсний параметр %s (%s вже встановлено)

en: Invalid question
uk_UA: Недійсне запитання

en: Invalid question code %s
uk_UA: Недійсний код питання %s

en: Invalid question group id
uk_UA: Недійсний ідентифікатор групи запитань

en: Invalid question id
uk_UA: Недійсний ідентифікатор питання

en: Invalid survey ID
uk_UA: Невірний ID опитування

en: Invalid survey id
uk_UA: Недійсний ідентифікатор опитування

en: Invalid theme name
uk_UA: Недійсна назва теми

en: Invalid type.
uk_UA: Недійсний тип.

en: Invalid value(s) on the stack
uk_UA: Некоректне(-і) значення у ячейці (the stack)

en: Invitation
uk_UA: Запрошення

en: Invitation %s skipped, already sent.
uk_UA: Запрошення %s пропущено, вже надіслано.

en: Invitation attachments:
uk_UA: Вкладення запрошення:

en: Invitation email
uk_UA: Запрошення

en: Invitation email body:
uk_UA: Тіло запрошення:

en: Invitation email subject
uk_UA: Тема листа запрошення

en: Invitation email subject:
uk_UA: Тема листа-запрошення:

en: Invitation email:
uk_UA: Лист-запрошення:

en: Invitation sent date
uk_UA: Дата відправлення запрошення

en: Invitation sent to:
uk_UA: Запрошення було відправлено до:

en: Invitation sent?
uk_UA: Запрошення надіслані?

en: Invitation status:
uk_UA: Статус запрошення:

en: Invitation to participate in a survey
uk_UA: Запрошення до участі в опитуванні

en: Invitations & reminders
uk_UA: Запрошення та нагадування

en: Invited
uk_UA: Запрошений

en: Irish
uk_UA: Ірландська

en: Is no answer (missing) allowed when either 'Equals sum value' or 'Minimum sum value' are set?
uk_UA: Чи дозволена пропущена відповідь, коли встановлено чи 'Дорівнює сумі значень' чи 'Мінімальна сума значень'?

en: Is the participant required to give a comment to the uploaded file?
uk_UA: Чи потрібно учаснику додати коментар до завантаженого файлу?

en: Is the participant required to give a title to the uploaded file?
uk_UA: Чи потрібно учаснику дати назву для завантаженого файлу?

en: It also makes it easy to do bulk editing of your survey, such as find-replace, bulk-reordering, looping (repeating groups), and testing (such as temporarily disabling mandatory or validation criteria).
uk_UA: Це також полегшує групове редагування опитування, наприклад, пошук — заміна, групове переупорядкування, циклічне повторення (повторювані групи) та тестування (наприклад, тимчасове відключення обов'язкових критеріїв або критеріїв перевірки).

en: It completely eliminates the dependence upon SGQA codes.
uk_UA: Це повністю виключає залежність від кодів SGQA.

en: It is missing a quota message for the following languages:
uk_UA: Відсутня квота повідомлень для таких мов:

en: It is not suitable for backing up a LimeSurvey survey as it cannot export conditions, and isn't able to export all question types.
uk_UA: Не підходить для резервного копіювання опитування LimeSurvey, оскільки не може експортувати умови і не може експортувати всі типи питань.

en: It is presented group by group.
uk_UA: Представляється група за групою.

en: It is presented on one single page.
uk_UA: Представляється на одній сторінці.

en: It is presented question by question.
uk_UA: Представляється питання за питанням.

en: It uses cookies for access control.
uk_UA: Воно використовує маркери (кукі) для контролю доступу.

en: It will also contain the necessary stylesheets to put it up on any HTML-ready devices or browsers.
uk_UA: Також міститиме необхідні таблиці стилів, щоб розмістити його на будь-яких сумісних з HTML пристроях чи браузерах.

en: It will also delete any resources/files that have been uploaded for this survey.
uk_UA: Він також видалить будь-які ресурси/файли, які були завантажені в рамках даного опитування.

en: It will include the following data in a ZIP file ending with '.lsa'.
uk_UA: Буде містити наступні дані у файлі ZIP з розширенням «.lsa».

en: It will not affect your update key.
uk_UA: Це не вплине на ваш ключ оновлення.

en: It will not contain any logic or EM-functionality, you'll have to take that into account yourself.
uk_UA: Не буде містити жодної логіки або EM-функціональності, вам доведеться це враховувати самостійно.

en: It's still possible to perform statistics on responses using LimeSurvey.
uk_UA: Все ще можливо представляти статистику при використанні LimeSurvey.

en: Italian
uk_UA: Італійська

en: Italian (informal)
uk_UA: Італійська (неформальна)

en: Iterate survey
uk_UA: Повторити опитування

en: Jan
uk_UA: Січень

en: January
uk_UA: Січень

en: Japanese
uk_UA: Японська

en: Join array elements with a string
uk_UA: З'єднати елементи масиву в рядок

en: Join strings, return joined string.This function is an alias of implode("",argN)
uk_UA: Об'єднати рядки, повернути об'єднаний рядок. Ця функція є синонімічною до implode("",argN)

en: Jul
uk_UA: Липень

en: July
uk_UA: Липень

en: Jump to question after import?
uk_UA: Перейти до питання після імпорту?

en: Jun
uk_UA: Червень

en: June
uk_UA: Червень

en: Just click on this button and a new window will open, where you can test run your survey.
uk_UA: Просто натисніть на цю кнопку, і відкриється нове вікно, де ви можете протестувати запуск свого опитування.

en: Just share this link with some of your friends and of course, test it yourself.
uk_UA: Просто поділіться цим посиланням з деякими своїми друзями і, звичайно, протестуйте його самостійно.

en: KOI8-R Relcom Russian
uk_UA: KOI8-R Relcom Російська

en: KOI8-U Ukrainian
uk_UA: KOI8-U Українська

en: Kannada
uk_UA: каннада

en: Kazakh
uk_UA: Казахська

en: Keep old value
uk_UA: Зберкнти старе значення

en: Key can't be null!
uk_UA: Ключ не може бути нульовим!

en: Kinyarwanda
uk_UA: Кіньяруанда

en: Kirundi
uk_UA: кірунді

en: Korean
uk_UA: Корейська

en: Kurdish (Kurmanji)
uk_UA: курдська (курманджі)

en: Kurdish (Sorani)
uk_UA: Курдська (Сорані)

en: Kyrgyz
uk_UA: Киргизька

en: LDAP authentication
uk_UA: Аутентифікація LDAP

en: LDAP authentication failed: LDAP PHP module is not available.
uk_UA: Помилка автентифікації LDAP: модуль LDAP PHP недоступний.

en: LDAP is disabled or no LDAP query defined.
uk_UA: LDAP відключений або запит LDAP не визначено.

en: LDAP queries are defined by the administrator in the configuration file /application/config/ldap.php .
uk_UA: Запити LDAP визначаються адміністратором в конфігураційному файлі  /application/config/ldap.php .

en: LDAP query
uk_UA: LDAP-запит

en: Label
uk_UA: Мітка

en: Label %s
uk_UA: Мітка %s

en: Label could not be created.
uk_UA: Мітку неможливо створити.

en: Label for 'Other:' option
uk_UA: Мітка для варіанту "Інше:"

en: Label set ID
uk_UA: Ідентифікатор набору міток

en: Label set browser
uk_UA: Браузер набору міток

en: Label set couldn't be saved
uk_UA: Набір міток зберегти не вдалося

en: Label set editor
uk_UA: Редактор набору міток

en: Label set name
uk_UA: Назва набору міток

en: Label set storage
uk_UA: Сховище набору міток

en: Label set successfully saved
uk_UA: Набір міток успішно збережено

en: Label set successfully saved.
uk_UA: Набір міток успішно збережено.

en: Label set sucessfully created.
uk_UA: Набір міток успішно створено.

en: Label set sucessfully deleted.
uk_UA: Набір міток успішно видалено.

en: Label set “%s” was successfully deleted.
uk_UA: Набір міток "%s" успішно видалено.

en: Label sets
uk_UA: Набори міток

en: Label sets list
uk_UA: Список наборів міток

en: Label:
uk_UA: Мітка:

en: Labels
uk_UA: Мітки

en: Labels sucessfully updated
uk_UA: Мітки успішно оновлено

en: Landscape
uk_UA: Альбомна

en: Language
uk_UA: Мова

en: Language code
uk_UA: Код мови

en: Language selection
uk_UA: Вибір мови

en: Language successfully deleted
uk_UA: Мова успішно видалена

en: Language:
uk_UA: Мова:

en: Language?
uk_UA: Мова?

en: Languages
uk_UA: Мови

en: Languages:
uk_UA: Мови:

en: Last VV version
uk_UA: Остання версія VV

en: Last invited
uk_UA: Останні запрошені

en: Last login
uk_UA: Останній логін

en: Last name
uk_UA: Прізвище

en: Last name of the participant
uk_UA: Прізвище учасника

en: Last name:
uk_UA: Прізвище:

en: Last page
uk_UA: Остання сторінка

en: Last recorded login
uk_UA: Останній записаний вхід

en: Last reminder sent date
uk_UA: Дата відправки останнього нагадування

en: Last updated:
uk_UA: Останнє оновлення:

en: Last visited question:
uk_UA: Останнє відвідуване питання:

en: Last visited survey:
uk_UA: Останнє відвідуване опитування:

en: Later than:
uk_UA: Пізніше, ніж:

en: Latvian
uk_UA: Латвійська

en: Launch the survey with this participant
uk_UA: Розпочнати опитування з цим учасником

en: Left to right
uk_UA: Зліва направо

en: Less than
uk_UA: Менше ніж

en: Less than (Strings)
uk_UA: Менше ніж (рядки)

en: Less than or equal to
uk_UA: Менше ніж або дорівнює

en: Less than or equal to (Strings)
uk_UA: Менше ніж або дорівнює (рядки)

en: Less than:
uk_UA: Менше, ніж:

en: Let's add a question group
uk_UA: Додамо групу запитань

en: Let's have a look at your first survey.
uk_UA: Давайте подивимось на ваше перше опитування.

en: Let's start with subquestions.
uk_UA: Почнемо з підпитань.

en: Level
uk_UA: Рівень

en: License
uk_UA: Ліцензія

en: License:
uk_UA: Ліцензія:

en: LimeSurvey 3.x or newer does not support Internet Explorer for the LimeSurvey administration, anymore. However most of the functionality should still work.
uk_UA: LimeSurvey 3.x або новіший більше не підтримує Internet Explorer для адміністрування LimeSurvey. Однак більша частина функціоналу все ж повинна працювати.

en: LimeSurvey Forums
uk_UA: Форуми LimeSurvey

en: LimeSurvey Fruity Theme
uk_UA: Фруктова тема LimeSurvey

en: LimeSurvey Homepage
uk_UA: Домашня сторінка LimeSurvey

en: LimeSurvey Manual
uk_UA: Посібник з LimeSurvey

en: LimeSurvey build
uk_UA: Збірка LimeSurvey

en: LimeSurvey can attempt to create this database for you.
uk_UA: LimeSurvey може спробувати створити цю базу даних для Вас.

en: LimeSurvey extension marketplace
uk_UA: Магазин розширень LimeSurvey

en: LimeSurvey has been installed successfully.
uk_UA: LimeSurvey успішно встановлено.

en: LimeSurvey installer
uk_UA: Инсталлятор LimeSurvey

en: LimeSurvey offers you a lot of different question types.
uk_UA: LimeSurvey пропонує вам багато різних типів питань.

en: LimeSurvey online manual
uk_UA: Онлайн-посібник LimeSurvey

en: LimeSurvey theme editor
uk_UA: Редактор тем LimeSurvey

en: LimeSurvey version
uk_UA: Версія LimeSurvey

en: Limesurvey online manual
uk_UA: Інтернет-посібник LimeSurvey

en: Limit
uk_UA: Обмеження

en: Limit the number of possible answers
uk_UA: Обмеження кількості можливих відповідей

en: Limit the number of possible answers fixed by number of columns in database
uk_UA: Обмежити кількість можливих відповідей, визначених кількістю стовпців у базі даних

en: Limit time to answer question (in seconds)
uk_UA: Часове обмеження на відповідь (у секундах)

en: Limit:
uk_UA: Ліміт:

en: Line %s
uk_UA: Рядок %s

en: Line %s : %s
uk_UA: Рядок %s: %s

en: Line %s : %s %s
uk_UA: Рядок %s: %s %s

en: Line %s : %s %s (%s)
uk_UA: Рядок %s: %s %s (%s)

en: Line %s : %s %s (%s) - token : %s
uk_UA: Рядок %s: %s %s (%s) — токен: %s

en: Line %s: Fields found: %s Expected: %s
uk_UA: Рядок %s: Знайдені поля: %s Очікувалося: %s

en: List
uk_UA: Список

en: List (Dropdown)
uk_UA: Список

en: List (Radio)
uk_UA: Список (одна відповідь)

en: List active surveys
uk_UA: Список активних опитувань

en: List all
uk_UA: Повний список

en: List available surveys
uk_UA: Перелічити доступні опитування

en: List menu entries
uk_UA: Список записів меню

en: List question groups
uk_UA: Список груп питань

en: List questions
uk_UA: Перелічити питання

en: List survey publicly:
uk_UA: Список опитувань публічно:

en: List surveys
uk_UA: Перелічити опитування

en: List with comment
uk_UA: Список з коментарями

en: Listed publicly:
uk_UA: Перелічено публічно:

en: Lithuanian
uk_UA: Литовська

en: Load
uk_UA: Завантажити

en: Load error. Please contact the plugin author.
uk_UA: Помилка завантаження. Зверніться до автора плагіна.

en: Load now
uk_UA: Завантажити зараз

en: Load unfinished survey
uk_UA: Завантажити незавершене опитування

en: Load with pjax
uk_UA: Завантажити з pjax

en: Loading translations
uk_UA: Завантаження перекладів

en: Loading...
uk_UA: Завантаження...

en: Local Server
uk_UA: Локальний сервер

en: Location
uk_UA: Місцеположення

en: Lock question organizer
uk_UA: Закріпити організатор питань

en: Lock question organizer in sidebar by default:
uk_UA: Закріпити організатор питань у бічній панелі за замовчуванням:

en: Logic
uk_UA: Логіка

en: Logic File for Survey #
uk_UA: Логічний файл для опитування #

en: Logo
uk_UA: Логотип

en: Logo file
uk_UA: Файл логотипу

en: Logout
uk_UA: Вийти

en: Logout successful.
uk_UA: Успішний вихід із системи.

en: Lowercase characters and digits, starting with a character - length from 6 to 60 characters
uk_UA: Малі літери та цифри, починаючи з літери — довжиною від 6 до 60 символів

en: Luxembourgish
uk_UA: люксембурзька

en: MYSQL version is only %s
uk_UA: Версія MySQL — лише %s

en: MYSQL version required:
uk_UA: Потрібна версія MySQL:

en: Mac Central European
uk_UA: Mac Центральноєвропейська

en: Mac West European
uk_UA: Mac Західноєвропейська

en: Macedonian
uk_UA: Македонська

en: Mail to all Members
uk_UA: Надіслати листа усім членам

en: Main Admin Screen
uk_UA: Головний Екран Адміна

en: Main survey menu
uk_UA: Основне меню опитування

en: Maintenance mode is active!
uk_UA: Режим обслуговування активний!

en: Maintenance mode:
uk_UA: Режим обслуговування:

en: Maintenance modes: 
    Off
    Soft lock - participants are able to finish started surveys, no new participants are allowed
    Full lock - none of participants are allowed to take survey, even if they already started to take it
uk_UA: Режими технічного обслуговування: 
     Вимкнено 
     М'яке блокування: учасники можуть закінчити розпочате опитування, нові учасники заборонені 
     Повне блокування: жоден з учасників не має права брати участь в опитуванні, навіть якщо він вже почав відповідати

en: Maintenance!
uk_UA: Технічне обслуговування!

en: Make a comment on your choice here:
uk_UA: Прокоментуйте Ваш вибір тут:

en: Make a string lowercase
uk_UA: Зробити рядок у нижньому регістрі

en: Make a string uppercase
uk_UA: Зробити рядок у верхньому регістрі

en: Make sure all images on this screen are loaded before clicking on the button.
uk_UA: Переконайтеся, що всі зображення на цьому екрані завантажені, перш ніж натиснути кнопку.

en: Make the 'Other:' comment field mandatory when the 'Other:' option is active
uk_UA: Зробити обов'язковим поле коментаря 'Інше:', коли 'Інше:' є активним

en: Make these mappings automatic in future
uk_UA: Зробити ці відображення автоматичними у майбутньому

en: Makes this question mandatory in your survey. Option "Soft" gives a possibility to skip a question without giving any answer.
uk_UA: Робить це питання обов'язковим для вашого опитування. Варіант «Soft» дає можливість пропустити питання, не даючи відповіді.

en: Malay
uk_UA: Малайська

en: Malayalam
uk_UA: малаялам

en: Male
uk_UA: Чоловіча

en: Maltese
uk_UA: Мальтійська

en: Manage attribute fields
uk_UA: Керувати полями атрибутів

en: Manage attributes
uk_UA: Керувати атрибутами

en: Manage label sets
uk_UA: Управління наборами міток

en: Manage menu entries
uk_UA: Керування записами меню

en: Manage survey administrators
uk_UA: Управління адміністраторами опитування

en: Manage your key
uk_UA: Керувати своїм ключем

en: Mandatory
uk_UA: Обов’язкові

en: Mandatory Question
uk_UA: Обов'язкове питання

en: Mandatory attribute
uk_UA: Обов’язковий атрибут

en: Mandatory field:
uk_UA: Обов'язкове поле:

en: Mandatory fields:
uk_UA: Обов'язкові поля:

en: Mandatory:
uk_UA: Обов'язково:

en: Mandatory?
uk_UA: Обов'язкове?

en: Map height
uk_UA: Висота карти

en: Map height in pixel
uk_UA: Висота карти в пікселях

en: Map width
uk_UA: Ширина карти

en: Map width in pixel
uk_UA: Ширина карти в пікселях

en: Map zoom level
uk_UA: Рівень масштабування карти

en: Mar
uk_UA: Березень

en: Marathi
uk_UA: Маратхі

en: March
uk_UA: Березень

en: Mask questions
uk_UA: Стандартизовані питання

en: Max number of files
uk_UA: Максимальне число файлів

en: Maximum
uk_UA: Максимум

en: Maximum answers
uk_UA: Максимальна кількість відповідей

en: Maximum characters
uk_UA: Максимальна кількість символів

en: Maximum characters allowed
uk_UA: Дозволена максимальна кількість символів

en: Maximum columns for answers
uk_UA: Максимум стовпців для відповідей

en: Maximum date
uk_UA: Максимальна дата

en: Maximum file size allowed (in KB)
uk_UA: Максимальний дозволений розмір (в KB)

en: Maximum number of files that the participant can upload for this question
uk_UA: Максимальна кількість файлів, яку учасник може завантажити до цього запитання

en: Maximum sum value
uk_UA: Максимальне значення суми

en: Maximum sum value of multiple numeric input
uk_UA: Максимальне значення суми багаторазового введення цифр

en: Maximum value
uk_UA: Максимальне значення

en: Maximum value for array(mult-flexible) question type
uk_UA: Максимальне значення для типу питання Масив (мульти-гнучкий) (array(multi-flexible))

en: Maximum value of the numeric input
uk_UA: Максимальне значення для чисельного вводу

en: Maximum:
uk_UA: Максимум:

en: May
uk_UA: Травень

en: Maybe you don't have permission.
uk_UA: Можливо, Ви не маєте дозволу.

en: Median:
uk_UA: Медіана:

en: Members
uk_UA: Члени

en: Menu ID?
uk_UA: Ідентифікатор меню?

en: Menu class
uk_UA: Клас меню

en: Menu class?
uk_UA: Клас меню?

en: Menu configuration
uk_UA: Конфігурація меню

en: Menu entries
uk_UA: Записи меню

en: Menu entries configuration
uk_UA: Конфігурація записів у меню

en: Menu icon
uk_UA: Значок меню меню

en: Menu icon type
uk_UA: Тип значка меню

en: Menu link
uk_UA: Посилання на меню

en: Menu name
uk_UA: Назва меню

en: Menu title
uk_UA: Заголовок меню

en: Message
uk_UA: Повідомлення

en: Message:
uk_UA: Повідомлення:

en: Millisecond
uk_UA: Мільсекунда

en: Min number of files
uk_UA: Мінімальна кількість файлів

en: Minimum
uk_UA: Мінімум

en: Minimum answers
uk_UA: Мінімальна кількість відповідей

en: Minimum date
uk_UA: Мінімальна дата

en: Minimum memory available
uk_UA: Доступний мінімальний обсяг пам'яті

en: Minimum number of files that the participant must upload for this question
uk_UA: Мінімальна кількість файлів, яку учасник може завантажити до цього запитання

en: Minimum password length
uk_UA: Мінімальна довжина пароля

en: Minimum requirements
uk_UA: Мінімальні вимоги

en: Minimum section height (mm)
uk_UA: Мінімальна висота секції (мм)

en: Minimum sum value
uk_UA: Мінімальне значення суми

en: Minimum value
uk_UA: Мінімальне значення

en: Minimum value for array(multi-flexible) question type
uk_UA: Мінімальне значення для типу питання Масив (мульти-гнучкий) (array(multi-flexible))

en: Minimum value of the numeric input
uk_UA: Мінімальне значення для чисельного вводу

en: Minimum:
uk_UA: Мінімум:

en: Minute
uk_UA: Хвилина

en: Minute step interval
uk_UA: Інтервал кроку в хвилинах

en: Miscellaneous files
uk_UA: Різні файли

en: Missing %s closing right parentheses
uk_UA: Втрачено %s при закритті правої круглої дужки

en: Missing columns
uk_UA: Відсутні стовпці

en: Missing configuration file.
uk_UA: Файл конфігурації відсутній.

en: Missing tag %s in %s in extension config.xml
uk_UA: Відсутній тег %s у %s у розширенні config.xml

en: Mobile
uk_UA: Мобільний

en: Mod time
uk_UA: Час зміни

en: Modified at
uk_UA: Змінено о

en: Modified by
uk_UA: Змінено

en: Modified on
uk_UA: Змінено

en: Modify
uk_UA: Змінити

en: Mongolian
uk_UA: Монгольська

en: Montenegrin
uk_UA: чорногорська

en: Month
uk_UA: Місяць

en: Month display style
uk_UA: Стиль відображення місяця

en: More languages
uk_UA: Більше мов

en: Move
uk_UA: Перемістити

en: Move all fields to create column
uk_UA: Перемістити всі поля для створення стовпця

en: Move file
uk_UA: Перемістити файл

en: Move on without warning
uk_UA: Продовжувати без попередження

en: Move to question:
uk_UA: Перемістити до питання:

en: Moving user templates to new location at %s...
uk_UA: Переносимо шаблони користувачів до нового розміщення %s...

en: Multiple choice
uk_UA: Множинний вибір

en: Multiple choice questions
uk_UA: Питання з декількома відповідями

en: Multiple choice with comments
uk_UA: Множинний вибір з коментарями

en: Multiple numeric inputs sum must equal this value
uk_UA: Декілька числових вводів має дорівнювати цьому значенню

en: My account
uk_UA: Мій обліковий запис

en: My first question group
uk_UA: Моя перша група питань

en: My personal menu entries
uk_UA: Мої особисті записи в меню

en: My personal menus
uk_UA: Мої особисті меню

en: My profile
uk_UA: Мій профіль

en: My user groups
uk_UA: Мої групи користувачів

en: MySQL database engine type
uk_UA: Тип двигуна бази даних MySQL

en: Myanmar (Burmese)
uk_UA: м'янманська (бірманська)

en: Name
uk_UA: Ім’я

en: Name [ID]
uk_UA: Ім'я [ID]

en: Name of the page where the box should be shown
uk_UA: Назва сторінки, на якій має бути показано поле

en: Name of the survey
uk_UA: Ім'я опитування

en: Name of the survey administrator
uk_UA: Ім'я адміністратора опитування

en: Name should be at least have one sign
uk_UA: Ім'я повинно містити принаймні один знак

en: Name:
uk_UA: Ім’я:

en: Navigation
uk_UA: Навігація

en: Navigation delay (seconds):
uk_UA: Затримка навігації (секунди):

en: Need {n} access code.|Need {n} access codes.
uk_UA: Потрібен {n} код доступу. | Потрібні {n} кодів доступу.

en: Neither agree nor disagree
uk_UA: Ні погоджуюсь, ні не погоджуюсь

en: New
uk_UA: Новий

en: New UNSTABLE update available:
uk_UA: Доступне нове НЕСТАБІЛЬНЕ оновлення:

en: New answer for quota '%s'
uk_UA: Нова відповідь для квоти '%s'

en: New answer option
uk_UA: Новий варіант відповіді

en: New box created
uk_UA: Нове поле створено

en: New entry was added.
uk_UA: Додано новий запис.

en: New files were successfully installed.
uk_UA: Нові файли були успішно встановлені.

en: New files will be downloaded and installed.
uk_UA: Нові файли будуть завантажені та встановлені.

en: New key
uk_UA: Новий ключ

en: New label set
uk_UA: Новий набір міток

en: New password:
uk_UA: Новий пароль:

en: New password: %s
uk_UA: Новий пароль: %s

en: New question group
uk_UA: Нова група питань

en: New question group was saved.
uk_UA: Нова група питань була збережена.

en: New quota
uk_UA: Нова квота

en: New quota saved
uk_UA: Нова квота збережена

en: New rows
uk_UA: Нові рядки

en: New scenario number:
uk_UA: Новий номер сценарію:

en: New survey
uk_UA: Нове опитування

en: New survey id:
uk_UA: Новий id опитування:

en: New survey title:
uk_UA: Новий заголовок опитування:

en: New update available:
uk_UA: Доступне нове оновлення:

en: Next
uk_UA: Далі

en: Next century
uk_UA: Наступне століття

en: Next choice
uk_UA: Наступний вибір

en: Next decade
uk_UA: Наступне десятиліття

en: Next month
uk_UA: Наступний місяць

en: Next year
uk_UA: Наступний рік

en: Next, we will create subquestions and answer options.
uk_UA: Далі ми створимо підпитання та варіанти відповідей.

en: No
uk_UA: Ні

en: No (but optional)
uk_UA: Ні (але можливо)

en: No CFIELDNAME field set!
uk_UA: Поле CFIELDNAME не налаштоване!

en: No GID (Group) has been provided. Cannot import question
uk_UA: GID (група) не було представлено. Неможливо імпортувати питання

en: No SID (Survey) has been provided. Cannot import question.
uk_UA: SID (опитування) не було представлено. Неможливо імпортувати питання.

en: No Username selected.
uk_UA: Ім'я користувача не обрано.

en: No answer
uk_UA: Немає відповіді

en: No answer:
uk_UA: Немає відповіді:

en: No answers have been set for this quota.
uk_UA: Відповіді для цієї квоти не встановлено.

en: No attributes found.
uk_UA: Не знайдено атрибутів.

en: No available surveys
uk_UA: Немає доступних опитувань

en: No conditions could be copied (due to duplicates)
uk_UA: Умови неможливо скопіювати (через дублікати)

en: No control on checkbox
uk_UA: Немає перевірки у блоці вибору альтернатив

en: No database action required!
uk_UA: Ніяких дій бази даних не потрібно!

en: No file selected
uk_UA: Файл не вибрано

en: No file was uploaded.
uk_UA: Файл не завантажено.

en: No group found!
uk_UA: Не знайдено жодної групи!

en: No info or no data found
uk_UA: Інформації або даних не знайдено

en: No invitation code is needed to complete the survey.
uk_UA: Не потрібно ніякого коду запрошення, щоб заповнити опитування.

en: No issues with question group order found.
uk_UA: Проблем із порядком групи питань не знайдено.

en: No issues with question order found.
uk_UA: Проблем із порядком питань не знайдено.

en: No label sets available
uk_UA: Немає доступних наборів міток

en: No label sets found.
uk_UA: Не знайдено наборів міток.

en: No matching CFIELDNAME group!
uk_UA: Немає відповідної групи CFIELDNAME!

en: No matching CQID
uk_UA: Немає відповідного CQID

en: No matching group
uk_UA: Немає відповідної групи

en: No matching question
uk_UA: Немає відповідного питання

en: No matching survey
uk_UA: Немає відповідного опитування

en: No new participants were created
uk_UA: Жодного нового учасника не було створено

en: No notifications found
uk_UA: Сповіщень не знайдено

en: No of surveys
uk_UA: Немає опитувань

en: No old responses found.
uk_UA: Старі відповіді не були знайдені.

en: No parent group
uk_UA: Немає батьківської групи

en: No parent menu
uk_UA: Немає батьківського меню

en: No participant information lost.
uk_UA: Ніяка інформація учасника не втрачена.

en: No participant table found for this survey!
uk_UA: Не знайдено таблиці учасників для цього опитування!

en: No participants deleted
uk_UA: Учасників не видалено

en: No participants found.
uk_UA: Учасників не знайдено.

en: No permission
uk_UA: Немає дозволу

en: No preview available
uk_UA: Попередній перегляд недоступний

en: No question group found.
uk_UA: Жодна група питань не знайдена.

en: No question group in this survey
uk_UA: У цьому опитуванні немає жодної групи питань

en: No question groups found.
uk_UA: Груп питань не знайдено.

en: No question index will be shown with this format.
uk_UA: Індекс питання не буде показуватися у цьому форматі.

en: No questions found.
uk_UA: Питань не знайдено.

en: No quotas
uk_UA: Без квот

en: No quotas have been set for this survey
uk_UA: Жодник квот для опитування не встановлено

en: No reminder(s) sent
uk_UA: Жодного нагадування не відправлено

en: No replacement variable available for this field
uk_UA: Немаэ доступноъ заміни змінних для цього поля

en: No response lines in your file.
uk_UA: У вашому файлі немає рядків відповідей.

en: No responses are lost.
uk_UA: Ніякі відповіді не втрачені.

en: No server answer
uk_UA: Немає відповіді сервера

en: No server answer!
uk_UA: Немає відповіді сервера!

en: No shared participants found
uk_UA: Не знайдено спільних учасників

en: No simple graph for this question type
uk_UA: Немає простого графіка для цього типу питань

en: No survey ID has been provided. Cannot copy survey
uk_UA: Не було надано ID опитування. Неможливо скопіювати опитування

en: No survey participants found.
uk_UA: Не знайдено учасників опитування.

en: No survey participants table.
uk_UA: Немає таблиці учасників опитування.

en: No surveys found.
uk_UA: Опитувань не знайдено.

en: No syntax errors detected in this survey.
uk_UA: Ніяких синтаксичних помилок не виявлено у цьому опитуванні.

en: No temporary folder, cannot read configuration file.
uk_UA: Немає тимчасової папки, не можна прочитати файл конфігурації.

en: No update available for your version.
uk_UA: Немає оновлень для вашої версії.

en: No user group selected.
uk_UA: Не вибрана група користувачів.

en: No user groups found.
uk_UA: Не знайдено груп користувачів.

en: No, cancel
uk_UA: Ні, скасувати

en: No, thanks.
uk_UA: Ні, дякую.

en: Nobody
uk_UA: Ніхто

en: Nominal
uk_UA: Номінальний

en: Non-Numerical answer option prefix:
uk_UA: Нечисловий префікс параметра відповіді:

en: Non-Numerical subquestions prefix:
uk_UA: Нечисловий префікс підзапитань:

en: Non-existing survey participants table
uk_UA: Таблиця неіснуючих учасників опитування

en: None
uk_UA: Нічого

en: None found
uk_UA: Нічого не знайдено

en: None selected
uk_UA: Нічого не обрано

en: Norwegian (Bokmal)
uk_UA: Норвезька (Букмол)

en: Norwegian (Nynorsk)
uk_UA: Норвезька (Нюнорськ)

en: Not Selected
uk_UA: НЕ вибрано

en: Not a valid expression
uk_UA: Некоректний вираз

en: Not active.
uk_UA: Не активний.

en: Not all answer options were saved. This usually happens due to server limitations ( PHP setting max_input_vars) - please contact your system administrator.
uk_UA: Не усі параметри відповідей було збережено. Зазвичай це трапляється через обмеження сервера (PHP setting max_input_vars) - будь ласка, зверніться до системного адміністратора.

en: Not all emails were sent:
uk_UA: Не всі електронні листи були надіслані:

en: Not all labels were updated successfully.
uk_UA: Не усі мітки було успішно оновлено.

en: Not all subquestions were saved. This usually happens due to server limitations ( PHP setting max_input_vars) - please contact your system administrator.
uk_UA: Не всі підзапитання було збережено. Зазвичай це трапляється через обмеження сервера (PHP setting max_input_vars) - будь ласка, зверніться до системного адміністратора.

en: Not completed
uk_UA: Не завершено

en: Not completed or Not displayed
uk_UA: Не завершено або Не відображається

en: Not displayed
uk_UA: Не відображається

en: Not enough response data
uk_UA: Даних відповідей недостатньо

en: Not enough space
uk_UA: Не вистачає місця

en: Not enough values for calculation
uk_UA: Бракує значень для підрахунку

en: Not equal to
uk_UA: Не дорівнює

en: Not found
uk_UA: Не знайдено

en: Not found!
uk_UA: Не знайдено!

en: Not imported label sets
uk_UA: Набори міток не імпортовано

en: Not invited
uk_UA: Не запрошений

en: Not relevant for this question type
uk_UA: Не стосується цього типу питань

en: Not started
uk_UA: Не розпочатий

en: Not updatable!
uk_UA: Не піддається оновленню!

en: Note : In some hosting, like shared hosting, it can happen that the available free space is not correctly evaluated. If you checked manually that you have enough free space to update, please, just ignore this error.
uk_UA: Примітка. У деяких хостингах, таких як спільний хостинг (shared hosting), може статися, що наявне вільне місце неправильно оцінено. Якщо ви вручну перевірили, що вільного місця для оновлення вистачає, будь ласка, просто проігноруйте цю помилку.

en: Note that this assessment section will only show if assessment rules have been set and assessment mode is activated.
uk_UA: Зверніть увагу, що цей розділ оцінки буде відображатися тільки в тому випадку, якщо правила оцінки були встановлені і режим оцінки активований.

en: Note that you cannot undo a delete if you proceed. The data will be gone.
uk_UA: Зверніть увагу, що Ви не можете скасувати видалення, якщо Ви продовжите. Дані зникнуть.

en: Note:
uk_UA: Примітка:

en: Note: Adding role(s) to a user will overwrite any individual user permissions!
uk_UA: Примітка. Додавання ролі (ей) до користувача замінить будь-які дозволи окремого користувача!

en: Note: All fields marked with (*) are required.
uk_UA: Примітка: Усі поля, позначені (*) є обов'язковими.

en: Note: Automatically loading the end URL works only if the survey is activated.
uk_UA: Примітка. Автоматичне завантаження кінцевої URL-адреси працює лише в тому випадку, якщо опитування активовано.

en: Note: Because you are updating from a stable to an unstable version or vice versa a change log might not be available or incomplete.
uk_UA: Примітка. Оскільки ви оновлюєтесь зі стабільної до нестабільної версії або навпаки, журнал змін може бути недоступним або неповним.

en: Note: Demo mode is activated. Marked (*) settings can't be changed.
uk_UA: Примітка: Демо-режим. Зазначені (*) параметри не можуть бути змінені.

en: Note: If you deactivated this survey in error, it is possible to restore this data easily if you do not make any changes to the survey structure. See the LimeSurvey documentation for further details
uk_UA: Примітка: Якщо Ви деактивували це опитування помилково, можна легко відновити ці дані, якщо ви не зробите будь-які зміни в структурі обстеження. Дивіться документацію Limesurvey для отримання більш докладної інформації

en: Note: Print will not include items on this page
uk_UA: Примітка: Друк не включатиме елементи на цій сторінці

en: Note: This link only works if the survey is activated.
uk_UA: Примітка. Це посилання працює лише в тому випадку, якщо опитування активовано.

en: Note: This survey has a past expiration date configured and is currently not available to participants. Please remember to update/remove the expiration date in the survey settings after activation.
uk_UA: Примітка. У цьому опитуванні налаштовано дату закінчення терміну придатності, яка минула, та опитування наразі недоступне для учасників. Будь ласка, не забудьте оновити/видалити дату закінчення терміну придатності в налаштуваннях опитування після його активації.

en: Note: You can only give limited permissions to other users because your own permissions are limited, too.
uk_UA: Примітка: Ви можете тільки дати обмежені права іншим користувачам, тому що Ваші власні права також обмежені.

en: Note: You can't edit the condition because there are currently conditions set for this question by the condition designer.
uk_UA: Примітка: Ви не можете редагувати умову, оскільки в даний час умови для цього питання встановлені дизайнером умов.

en: Note: You can't edit the relevance equation because there are currently conditions set for this question.
uk_UA: Примітка: Ви не можете редагувати рівняння релевантності, тому що в даний час на це питання встановлені умови.

en: Nothing to translate on this page
uk_UA: Немає що перекладати на цій сторінці

en: Nothing to update
uk_UA: Немає, що оновлювати

en: Notice: Field '%s' was left empty, even though it is a mandatory attribute.
uk_UA: Зверніть увагу: поле '%s' залишилося порожнім, навіть якщо це обов'язковий атрибут.

en: Notification %s not found
uk_UA: Повідомлення %s не знайдено

en: Notification & data management
uk_UA: Управління повідомленнями і даними

en: Notification and data management settings
uk_UA: Налаштування сповіщень та управління даними

en: Notifications
uk_UA: Сповіщення

en: Notifications & data
uk_UA: Сповіщення та дані

en: Nov
uk_UA: Листопад

en: November
uk_UA: Листопад

en: Now click on "Save & activate survey"
uk_UA: Тепер натисніть «Зберегти та активувати опитування»

en: Now click on 'Save and add question'.
uk_UA: Тепер натисніть «Зберегти та додати питання».

en: Now save the answer options
uk_UA: Тепер збережіть варіанти відповідей

en: Now save the created question
uk_UA: Тепер збережіть створене питання

en: Now save the subquestions
uk_UA: Тепер збережіть підпитання

en: Now save your survey
uk_UA: Тепер збережіть своє опитування

en: Now that we've got some subquestions, we have to add answer options as well.
uk_UA: Тепер, коли у нас є деякі підпитання, ми також повинні додати варіанти відповідей.

en: Now when you are finished click on 'Save and add question'.
uk_UA: Тепер, коли ви закінчили, натисніть «Зберегти та додати питання».

en: Now, activate your survey.
uk_UA: Тепер активуйте опитування.

en: Null values are ignored in calculations
uk_UA: Нульові значення ігноруються в розрахунках

en: Number greater than
uk_UA: Кількість більше, ніж

en: Number less than
uk_UA: Кількість менше, ніж

en: Number of attribute fields to add:
uk_UA: Кількість полів атрибутів, щоб додати:

en: Number of cases
uk_UA: Кількість випадків

en: Number of characters:
uk_UA: Кількість символів:

en: Number of columns:
uk_UA: Кількість стовпців:

en: Number of files greater than
uk_UA: Кількість файлів більша, ніж

en: Number of files less than
uk_UA: Кількість файлів менша, ніж

en: Number of participants:
uk_UA: Кількість учасників:

en: Number of questions/groups:
uk_UA: Кількість питань/груп

en: Number of records in this query:
uk_UA: Кількість записів у цьому запиті:

en: Numbers
uk_UA: Числа

en: Numbers only
uk_UA: Тільки числа

en: Numbers only for 'Other'
uk_UA: Тільки числа для опції 'Інше'

en: Numeric tokens
uk_UA: Числові токени

en: OK!
uk_UA: Добре!

en: OR
uk_UA: АБО

en: Occitan
uk_UA: Окситанська (провансальська)

en: Oct
uk_UA: Жовтень

en: October
uk_UA: Жовтень

en: Off
uk_UA: Вийти

en: Offset:
uk_UA: Звести баланс:

en: Ok
uk_UA: ОК

en: Old VV version
uk_UA: Стара версія VV

en: On
uk_UA: Включити

en: On page
uk_UA: На сторінці

en: On requesting the update information from limesurvey.org there has been an error:
uk_UA: Виникла помилка при запиті інфрмації оновлення з imesurvey.org:

en: On the following page you will be able to create a pdf that can be printed filled out and scanned again.
uk_UA: На наступній сторінці ви зможете створити PDF-файл, який можна буде надрукувати, заповнити та відсканувати знову.

en: Once a survey is activated you can no longer:
uk_UA: Як тільки опитування активоване, Ви більше не можете:

en: One
uk_UA: Один

en: One or more file have either exceeded the filesize/are not in the right format or the minimum number of required files have not been uploaded. You cannot proceed until these have been completed
uk_UA: Один або більше файлів перевищив розмір файлу/не в потрібному форматі або мінімальна кількість необхідних файлів не були завантажені. Ви не можете продовжувати, доки вони не були завершені

en: One or more mandatory questions have not been answered. You cannot proceed until these have been completed.
uk_UA: Ви не відповіли на одне або більше обов'язкових питань. Ви не можете продовжити опитування далі, поки не дасте на них відповідь.

en: One or more questions have not been answered in a valid manner. You cannot proceed until these answers are valid.
uk_UA: На одне чи більше питань дана відповідь в некоректній формі. Ви не можете продовжувати доки усі відповіді не буде наведено коректнo.

en: One or more uploaded files are not in proper format/size. You cannot proceed until these files are valid.
uk_UA: Один або декілька завантажених файлів знаходяться в неналежному форматі/розмірі. Ви не можете продовжувати, доки ці файли не є дійсними.

en: One-time password
uk_UA: Одноразовий пароль

en: Online Manual
uk_UA: Онлайн Посібник

en: Online manual
uk_UA: Онлайн посібник

en: Only CSV files are allowed.
uk_UA: Лише CSV файли дозволені.

en: Only Superadmin
uk_UA: Тільки суперадмін

en: Only admin
uk_UA: Тільки адмін

en: Only an integer value may be entered in this field.
uk_UA: Тільки цілі значення можуть бути введені у цьому полі.

en: Only answer the following question if:
uk_UA: На дане запитання відповідайте тільки якщо:

en: Only answer this if the following conditions are met:
uk_UA: Лише дайте відповідь на це, якщо виконуються наступні умови:

en: Only answer this question for the items you did not select in question %s ('%s')
uk_UA: Лише дайте відповідь на це запитання для тих пунктів, які Ви не обрали у питанні %s ('%s')

en: Only answer this question for the items you selected in question %s ('%s')
uk_UA: Лише дайте відповідь на це запитання для тих пунктів, які Ви обрали у питанні %s ('%s')

en: Only answer this question if the following conditions are met:
uk_UA: Дайте лише відповідь на запитання, якщо виконуються наступні умови:

en: Only integer values may be entered in these fields.
uk_UA: Тільки цілі значення можуть бути введені у цих полях.

en: Only numbers may be entered in '%s' accompanying text field.
uk_UA: Тільки числа можна ввести у '%s' текстових полях.

en: Only numbers may be entered in these fields.
uk_UA: У ці поля можна вносити тільки числа

en: Only numbers may be entered in this field.
uk_UA: В це поле можна вводити лише цифри.

en: Only one CSV attribute is mapped with central attribute.
uk_UA: Тільки один атрибут CSV відображається з центральним атрибутом.

en: Only show question
uk_UA: Показати лише питання

en: Only variables can be assigned values
uk_UA: Лише змінні можуть бути призначені значеннями

en: Only {n} access code has been created.|Only {n} access codes have been created.
uk_UA: Створено лише {n} код доступу. | Створено лише {n} кодів доступу.

en: Oops, There was an error deleting the file
uk_UA: Упс, при видаленні файлу сталася помилка

en: Open date/time selector
uk_UA: Відкрити перемикач дати/часу

en: Open editor
uk_UA: Відкрити редактор

en: Open general survey settings
uk_UA: Відкрити загальні параметри опитування

en: Open imported theme
uk_UA: Відкрити імпортовану тему

en: Open printable view
uk_UA: Відкрити перегляд для друку

en: Open sharing panel
uk_UA: Відкрити панель обміну

en: Open the general survey overview
uk_UA: Відкрити загальний огляд опитування

en: Open theme editor in new window
uk_UA: Відкрити редактор тем у новому вікні

en: OpenStreetMap via MapQuest
uk_UA: OpenStreetMap через MapQuest

en: Operating system
uk_UA: Операційна система

en: Option 'Other':
uk_UA: Варіант 'Інше':

en: Optional
uk_UA: Необов'язковий

en: Optional Question
uk_UA: Додаткове Питання

en: Optional fields:
uk_UA: Необов'язкові поля:

en: Optional modules
uk_UA: Додаткові модулі

en: Options
uk_UA: Параметри

en: Or, try out our interactive tutorial tour
uk_UA: Або спробуйте наш інтерактивний підручник

en: Order - like 3)
uk_UA: Порядок - як 3)

en: Ordinal
uk_UA: По порядку

en: Orientation
uk_UA: Орієнтація

en: Original value
uk_UA: Первісне значення

en: Other
uk_UA: Інше

en: Other comment
uk_UA: Інший коментар

en: Other files:
uk_UA: Інші файли:

en: Other users may edit this participant
uk_UA: Інші користувачі можуть редагувати цього учасника

en: Other:
uk_UA: Інше:

en: Outdated
uk_UA: Застарілий

en: Output format
uk_UA: Формат виводу

en: Output options
uk_UA: Вихідні опції

en: Overview
uk_UA: Огляд

en: Overwrite existing attribute values if a participant already exists?
uk_UA: Перезаписати існуючі значення атрибутів. якщо учасник вже існує?

en: Overwrite existing auto mapped attribute values if a participant already exists?
uk_UA: Переписати існуючі атоматично-відображені значення атрибутів, якщо учасник вже існує?

en: Overwrite existing standard field values if a participant already exists?
uk_UA: Перезаписати існуючі стандартні значення поля, якщо учасник вже існує?

en: Overwrite existing users
uk_UA: Перезаписати існуючих користувачів

en: Overwrite files with the same name when uploaded, moved or copied through the editor/file-manager
uk_UA: Перезаписувати файли з тим самим іменем під час завантаження, переміщення чи копіювання через редактор / файловий менеджер

en: Owner
uk_UA: Власник

en: Owner ID
uk_UA: Ідентифікатор власника

en: Owner:
uk_UA: Власник:

en: Owner?
uk_UA: Власник?

en: PDF export
uk_UA: Експортувати PDF

en: PDF questions in bold:
uk_UA: Питання PDF напівжирним шрифтом:

en: PHP GD library
uk_UA: Бібліотека PHP GD

en: PHP LDAP library
uk_UA: PHP-бібліотека LDAP

en: PHP PDO driver library
uk_UA: PHP PDO бібліотека драйверів

en: PHP Sodium library [data encryption]
uk_UA: Бібліотека PHP Sodium [шифрування даних]

en: PHP imap library
uk_UA: PHP-бібліотека IMAP

en: PHP mbstring library
uk_UA: Бібліотека PHP mbstring

en: PHP version
uk_UA: Версія PHP

en: PHP version is only %s
uk_UA: Версія PHP — лише %s

en: PHP version required:
uk_UA: Потрібна версія PHP:

en: PHP zip library
uk_UA: PHP-бібліотека ZIP

en: PHP zlib library
uk_UA: Бібліотека PHP zlib

en: PHP/PECL JSON library
uk_UA: Бібліотека PHP/PECL JSON

en: PHP_CURL library not loaded
uk_UA: Бібліотека PHP_CURL не завантажена

en: Packages To Load
uk_UA: Пакети для завантаження

en: Pad a string to a certain length with another string
uk_UA: Заповнити рядок до певної довжини з іншим рядком

en: Page format:
uk_UA: Формат сторінки:

en: Page orientation:
uk_UA: Орієнтація сторінки:

en: Panel integration
uk_UA: Інтеграція панелі

en: Papiamento (Curaçao & Bonaire)
uk_UA: пап'яменто (Бонайре і Кюрасао)

en: Parameter
uk_UA: Параметр

en: Parent menu?
uk_UA: Батьківське меню?

en: Parent user
uk_UA: Батьківський користувач

en: Partial
uk_UA: Частково

en: Partial (saved) responses
uk_UA: Часткові (збережені) відповіді

en: Participant
uk_UA: Учасник

en: Participant ID
uk_UA: ID учасника

en: Participant attribute: %s
uk_UA: Атрибут учасника: %s

en: Participant attributes to create
uk_UA: Атрибути учасника для створення

en: Participant control
uk_UA: Контроль учасника

en: Participant deleted
uk_UA: Учасника видалено

en: Participant fields
uk_UA: Поля учасника

en: Participant may save and resume later:
uk_UA: Учасник може зберегти та продовжити пізніше:

en: Participant settings
uk_UA: Налаштування учасника

en: Participant successfully added
uk_UA: Учасник успішно доданий

en: Participant successfully updated
uk_UA: Учасник успішно оновлений

en: Participant table already exist for this survey.
uk_UA: Таблиця учасників вже існує для цього опитування.

en: Participants
uk_UA: Учасники

en: Participants can save partially finished surveys
uk_UA: Учасники можуть зберегти частково готові опитування

en: Participants may print answers:
uk_UA: Учасники можуть надрукувати відповіді:

en: Participants owned by you
uk_UA: Учасники, який Ви маєте

en: Participants shared with you
uk_UA: Учасники, які з Вами поділилися

en: Participants you have shared
uk_UA: Учасники, якими Ви поділилися

en: Pashto
uk_UA: Пушту

en: Password
uk_UA: Пароль

en: Password must be at least %d character long|Password must be at least %d characters long
uk_UA: Пароль повинен містити принаймні %d символ | Пароль повинен містити принаймні %d символів

en: Password must be at most %d character long|Password must be at most %d characters long
uk_UA: Пароль повинен містити не більше %d символу | Пароль повинен містити не більше %d символів

en: Password must include at least %d lowercase letter|Password must include at least %d lowercase letters
uk_UA: Пароль повинен містити принаймні %d малу літеру | Пароль повинен містити принаймні %d малих літер

en: Password must include at least %d number|Password must include at least %d numbers
uk_UA: Пароль повинен містити принаймні %d цифру | Пароль повинен містити принаймні %d цифр

en: Password must include at least %d special character|Password must include at least %d special characters
uk_UA: Пароль повинен містити принаймні %d спеціальний символ | Пароль повинен містити принаймні %d спеціальних символів

en: Password must include at least %d uppercase letter|Password must include at least %d uppercase letters
uk_UA: Пароль повинен містити принаймні %d велику літеру | Пароль повинен містити принаймні %d великих літер

en: Password safety
uk_UA: Безпека пароля

en: Password warning
uk_UA: Попередження щодо паролю

en: Password:
uk_UA: Пароль:

en: Passwords do not match
uk_UA: Паролі не збігаються

en: Passwords do not match!
uk_UA: Паролі не співпадають!

en: Passwords does not fulfill minimum requirement:
uk_UA: Паролі не відповідають мінімальній вимозі:

en: Path
uk_UA: Шлях

en: Percentage
uk_UA: Відсоток

en: Percentage of total:
uk_UA: Відсоток від загального числа:

en: Permission
uk_UA: Дозвіл

en: Permission level
uk_UA: Рівень дозволу

en: Permission level?
uk_UA: Рівень дозволу?

en: Permission role %s
uk_UA: Роль дозволу %s

en: Permission roles
uk_UA: Дозвільні ролі

en: Permission to activate/deactivate a survey
uk_UA: Дозвіл на активацію/деактивацію опитування

en: Permission to create surveys (for which all permissions are automatically given) and view, update and delete surveys from other users
uk_UA: Дозвіл створювати опитування (для яких усі дозволи надаються автоматично) і переглядати, оновлювати та видаляти опитування з інших користувачів

en: Permission to create(data entry)/view/update/delete/import/export responses
uk_UA: Дозвіл на створення(вводу даних)/перегляд/оновлення/видалення/імпорт/експорт відповідей

en: Permission to create, view, update and delete user groups
uk_UA: Дозвіл створювати, переглядати, оновлювати та видаляти групи користувачів

en: Permission to create, view, update and delete users
uk_UA: Дозвіл створювати, переглядати, оновлювати та видаляти користувачів

en: Permission to create, view, update, delete, export and import label sets/labels
uk_UA: Дозвіл створювати, переглядати, оновлювати, видаляти, експортувати та імпортувати налаштування міток / мітки

en: Permission to create, view, update, delete, export and import templates
uk_UA: Дозвіл створювати, переглядати, оновлювати, видаляти, експортувати та імпортувати шаблони

en: Permission to create/view/update/delete assessments rules for a survey
uk_UA: Дозвіл на створення/перегляд/оновлення/видалення правил оцінювання для опитування

en: Permission to create/view/update/delete quota rules for a survey
uk_UA: Дозвіл на створення/перегляд/оновлення/видалення правил квот для опитування

en: Permission to create/view/update/delete/import/export the questions, groups, answers & conditions of a survey
uk_UA: Дозвіл створювати/показувати/видаляти/імпортувати/експортувати питання, групи, відповіді та умови опитування

en: Permission to delete a survey
uk_UA: Дозвіл на видалення опитування

en: Permission to modify survey security settings
uk_UA: Дозвіл на модифікацію налаштувань безпеки опитування

en: Permission to view & update the translations using the quick-translation feature
uk_UA: Дозвіл на перегляд і оновлення перекладів, використовуючи функцію швидкого перекладу

en: Permission to view and update global settings & plugins and to delete and import plugins
uk_UA: Дозвіл переглядати та оновлювати загальні налаштування та плагіни, а також видаляти та імпортувати плагіни

en: Permission to view statistics
uk_UA: Дозвіл на перегляд статистики

en: Permission to view/update the survey settings including survey participants table creation
uk_UA: Дозвіл на перегляд/оновлення налаштувань опитування, включаючи створення таблиці учасників опитування

en: Permission?
uk_UA: Дозвіл?

en: Permissions were successfully updated.
uk_UA: Дозволи були успішно оновлені.

en: Persian
uk_UA: Перська

en: Pie chart
uk_UA: Кругова діаграма

en: Place questions into a specified randomization group, all questions included in the specified group will appear in a random order
uk_UA: Помістіть питання у зазначену групу рандомізації, усі питання включені у зазначену групу будуть подані у випадковому порядку

en: Placeholder fields
uk_UA: Поля-заповнювачі

en: Please %s check your settings %s.
uk_UA: Будь ласка, %s перевірте налаштування %s.

en: Please <a href="%s">log in</a>.
uk_UA: Будь ласка, <a href="%s">log in</a>.

en: Please add at least two answer options to proceed.
uk_UA: Будь ласка, додайте принаймні два варіанти відповіді, щоб продовжити.

en: Please add at least two subquestions
uk_UA: Будь ласка, додайте щонайменше два підпитання

en: Please be aware that your answers will not be saved, because the survey isn't active yet.
uk_UA: Будь ласка, майте на увазі, що ваші відповіді не будуть збережені, оскільки опитування ще не активне.

en: Please be careful - if you delete default entries you may not be able access some parts of the application.
uk_UA: Будь ласка, будьте обережні: якщо ви видалите записи за замовчуванням, ви, можливо, не зможете отримати доступ до деяких частин програми.

en: Please be patient until you are forwarded to the final URL.
uk_UA: Будь ласка, будьте терплячі, поки вас не перенаправлять на кінцеву URL-адресу.

en: Please be very careful.
uk_UA: Будь ласка, будьте дуже обережні.

en: Please buy a new one!
uk_UA: Будь ласка, придбайте новий!

en: Please check any problems above and then proceed to the final step.
uk_UA: Будь ласка, перевірте наявність проблем вище, а потім переходьте до останнього кроку.

en: Please check at least one item.
uk_UA: Будь ласка, оберіть хоча б одну відповідь .

en: Please check the directory permissions.
uk_UA: Будь ласка, перевірте Ваші дозволи каталогу.

en: Please check the format of your answer.
uk_UA: Будь ласка, перевірте формат Вашої відповіді.

en: Please check the matching combinations.
uk_UA: Будь ласка, перевірте відповідні комбінації.

en: Please check these settings now:
uk_UA: Будь ласка, перевірте ці налаштування зараз:

en: Please choose
uk_UA: Будь ласка, оберіть

en: Please choose *all* that apply:
uk_UA: Будь ласка, оберіть *усе*, що використовується:

en: Please choose *only one* of the following:
uk_UA: Будь ласка, виберіть *лише один* із зазначених:

en: Please choose all that apply and provide a comment:
uk_UA: Будь ласка, оберіть усе, що використовується, та прокоментуйте:

en: Please choose at least %s items.
uk_UA: Будь ласка, оберіть щонайменше %s варіантів.

en: Please choose no more than %s items.
uk_UA: Будь ласка, оберіть не більше %s варіантів.

en: Please choose one option.
uk_UA: Будь ласка, оберіть один варіант

en: Please choose the appropriate response for each item:
uk_UA: Будь ласка, оберіть

en: Please choose the label sets you want to export:
uk_UA: Будь ласка, виберіть набори міток, які Ви бажаєте експортувати:

en: Please choose...
uk_UA: Будь ласка, оберіть ...

en: Please click and drag the slider handles to enter your answer.
uk_UA: Будь ласка, натисніть і перетягніть слайдер, щоб ввести Вашу відповідь.

en: Please complete all parts of the date.
uk_UA: Будь ласка, заповніть усі частини дати.

en: Please confirm
uk_UA: Будь-ласка підтвердіть

en: Please confirm that you want to opt out of this survey by clicking the button below.
uk_UA: Будь ласка, підтвердьте, що ви хочете відмовитися від цього опитування, натиснувши кнопку нижче.

en: Please confirm you want to clear your response?
uk_UA: Будь ласка, підтвердьте, що хочете очистити свою відповідь.

en: Please contact %s ( %s ) for further assistance.
uk_UA: Будь ласка, зв'яжіться з %s ( %s ) для подальшої допомоги.

en: Please contact %s to report this problem.
uk_UA: Будь ласка, зверніться до %s, щоб повідомити про цю проблему.

en: Please contact the LimeSurvey team.
uk_UA: Будь ласка, зверніться до команди LimeSurvey.

en: Please contact your LimeSurvey administrator for your password.
uk_UA: Будь ласка, зв’яжіться з адміністратором LimeSurvey, щоб отримати пароль

en: Please continue with populating the database.
uk_UA: Будь ласка, продовжуйте заповнювати базу даних.

en: Please do a backup of the menu entries you want to keep.
uk_UA: Будь ласка, зробіть резервну копію записів меню, які ви хочете зберегти.

en: Please do a backup of the menus you want to keep.
uk_UA: Зробіть резервну копію меню, яке ви хочете зберегти.

en: Please do not repeat the request without modifications.
uk_UA: Будь ласка, не повторюйте запит без змін.

en: Please enter a date:
uk_UA: Будь ласка, введіть дату:

en: Please enter only numbers.
uk_UA: Будь ласка, введіть лише цифри.

en: Please enter the database settings you want to use for LimeSurvey:
uk_UA: Будь ласка, внесіть необхідні налаштування бази даних для користування LimeSurvey:

en: Please enter your comment here
uk_UA: Будь ласка, залиште свій коментар тут

en: Please explain something in detail:
uk_UA: Будь ласка, поясніть щось в деталях:

en: Please fax your completed survey to:
uk_UA: Будь ласка, надішліть заповнене опитування на:

en: Please fill in %s answers
uk_UA: Будь ласка, вкажіть %s відповідей

en: Please fill in at least %s answers
uk_UA: Будь ласка, вкажіть принаймні %s відповідей

en: Please fill in at least one answer
uk_UA: Будь ласка, вкажіть принаймні одну відповідь

en: Please fill in at most %s answers
uk_UA: Будь ласка, вкажіть не більше ніж %s відповідей

en: Please fill in at most one answer
uk_UA: Будь ласка, вкажіть не більше однієї відповіді

en: Please fill in from %s to %s answers.
uk_UA: Будь ласка, заповніть від %s до %s відповідей.

en: Please first update to Version 2.6.4 or any later 2.x version before you update to Version 3.x.
uk_UA: Перш ніж оновитися до версії 3.x, будь ласка, спочатку оновіться до версії 2.6.4 або до будь-якої пізнішої версії 2.x.

en: Please fix the following input errors:
uk_UA: Виправте такі вхідні помилки:

en: Please fix this error in your database and try again
uk_UA: Будь ласка, виправте цю помилку у базі даних і спробуйте ще раз

en: Please have patience and retry in 30 minutes. Thank you for your understanding.
uk_UA: Будь ласка, будьте терплячі та повторіть спробу через 30 хвилин. Дякуємо за розуміння!

en: Please log in first.
uk_UA: Будь ласка, спочатку увійдіть до системи.

en: Please make sure that your CSV contains the fields '%s', '%s', '%s', '%s', and '%s'
uk_UA: Будь ласка, переконайтеся, що ваш файл CSV містить поля  '%s', '%s', '%s', '%s', and '%s'

en: Please note that if you delete an incomplete response during a running survey, the participant will not be able to complete it.
uk_UA: Зверніть увагу, що якщо ви видалите неповну відповідь під час запущеного опитування, учасник не зможе її заповнити.

en: Please note that once responses have collected with this survey and you want to add or remove groups/questions or change one of the settings above, you will need to deactivate this survey, which will move all data that has already been entered into a separate archived table.
uk_UA: Будь ласка, зверніть увагу, що, як тільки відповіді були зібрані в цьому опитуванні, і Ви хочете додати або видалити групи/питання або змінити один із параметрів вище, необхідно деактивувати це опитування, що перемістить усі дані, які вже були введені, в окрему архівну таблиця.

en: Please note: This file does not contain any collected responses.
uk_UA: Будь ласка, зверніть увагу: цей файл не містить зібраних відповідей.

en: Please number each box in order of preference from 1 to
uk_UA: Будь ласка, пронумеруйте кожний варіант, в залежності від переваги, від 1 до

en: Please put in a valid code. Only letters and numbers are allowed and it has to start with a letter. For example [Question1]
uk_UA: Будь ласка, введіть дійсний код. Дозволені лише літери та цифри, і код має починатичь з літери. Наприклад, [Питання1]

en: Please remember that in order to have a valid code, it must contain only letters and numbers, also please check that it starts with a letter.
uk_UA: Будь ласка, пам’ятайте, що для того, щоб мати дійсний код, він повинен містити лише букви та цифри, також, будь ласка, переконайтеся, що код починається з літери.

en: Please select %s answers
uk_UA: Оберіть %s відповідей

en: Please select a file to import!
uk_UA: Будь ласка, оберіть файл, щоб імпортувати!

en: Please select a language:
uk_UA: Будь ласка, оберіть мову:

en: Please select a plugin to install!
uk_UA: Будь ласка, виберіть плагін для встановлення!

en: Please select a user first
uk_UA: Будь ласка, спочатку оберіть користувача

en: Please select a user group first
uk_UA: Будь ласка, спочатк оберіть групу користувача

en: Please select an answer for each combination.
uk_UA: Будь ласка, виберіть відповідь для кожної комбінації.

en: Please select at least %s answers
uk_UA: Оберіть хоча б %s відповідей

en: Please select at least one answer
uk_UA: Будь ласка, оберіть хоча б одну відповідь

en: Please select at least one file for deletion
uk_UA: Будь ласка, оберіть хоча б один файл, щоб видалити

en: Please select at least one file for download
uk_UA: Будь ласка, оберіть хоча б один файл, щоб завантажити

en: Please select at least one item
uk_UA: Будь ласка, виберіть принаймні один елемент

en: Please select at most %s answers
uk_UA: Оберіть не більше %s відповідей

en: Please select at most one answer
uk_UA: Оберіть не більше однієї відповіді

en: Please select filters and click on the "View statistics" button to generate the statistics.
uk_UA: Будь ласка, виберіть фільтри та натисніть кнопку «Переглянути статистику», щоб створити статистику.

en: Please select from %s to %s answers.
uk_UA: Будь ласка, виберіть від %s до %s відповідей.

en: Please select one answer
uk_UA: Будь ласка, оберіть одну відповідь.

en: Please select the 'Array'-type.
uk_UA: Виберіть тип «Масив».

en: Please select your preferred language:
uk_UA: Будь ласка, оберіть бажану мову:

en: Please solve the following equation:
uk_UA: Будь ласка, розв’яжіть таке рівняння:

en: Please submit by %s
uk_UA: Будь ласка, відправте %s

en: Please type in a code that consists only of letters and numbers, and doesn't start with a number.
uk_UA: Будь ласка, введіть код, який складається лише з букв і цифр, і не починається з цифри.

en: Please type in the new theme name above.
uk_UA: Будь ласка, введіть назву нової теми вище.

en: Please upload %s files
uk_UA: Будь ласка, завантажте %s файлів

en: Please upload %s more file(s).
uk_UA: Будь ласка, завантажте ще %s файл(-ів).

en: Please upload at least %s files
uk_UA: Будь ласка, завантажте хоча б %s файлів

en: Please upload at least one file
uk_UA: Будь ласка, завантажте хоча б один файл

en: Please upload at most %s files
uk_UA: Будь ласка, завантажте щонайбільше %s файлів

en: Please upload at most one file
uk_UA: Будь ласка, завантажте щонайбільше один файл

en: Please upload between %s and %s files
uk_UA: Будь ласка, завантажте між %s та %s файлів

en: Please upload one file
uk_UA: Будь ласка, завантажте один файл

en: Please use the survey navigation buttons or index.  It appears you attempted to use the browser back button to re-submit a page.
uk_UA: Будь ласка, використовуйте кнопки навігації опитування або покажчик питань. Схоже, ви намагалися використати кнопку повернення браузера, щоб повторно надіслати сторінку.

en: Please verify the following information before continuing with the database upgrade:
uk_UA: Будь ласка перевірте наступну інформацію перед продовженням оновлення бази даних:

en: Please visit %s to download the update.
uk_UA: Будь ласка, відвідайте %s, щоб завантажити оновлення.

en: Please wait, loading data...
uk_UA: Будь ласка, зачекайте, завантажуються дані…

en: Please write your answer here:
uk_UA: Будь ласка, напишіть тут Вашу відповідь:

en: Please write your answer(s) here:
uk_UA: Будь ласка, напишіть тут Ваші відповіді:

en: Plugin
uk_UA: Плагін

en: Plugin %s didn't exist, settings not imported
uk_UA: Плагін %s не існував, налаштування не імпортовані

en: Plugin '%s' does already exist.
uk_UA: Плагін '%s' вже існує.

en: Plugin error
uk_UA: Помилка плагіна

en: Plugin is not active
uk_UA: Плагін не активний

en: Plugin is not compatible with your LimeSurvey version.
uk_UA: Плагін не сумісний з вашою версією LimeSurvey.

en: Plugin load error
uk_UA: Помилка завантаження плагіна

en: Plugin manager - scanned files
uk_UA: Менеджер плагінів — скановані файли

en: Plugin settings:
uk_UA: Налаштування плагіна:

en: Plugin uninstalled.
uk_UA: Плагін видалено.

en: Plugin was activated.
uk_UA: Плагін був активований.

en: Plugin was deactivated.
uk_UA: Плагін був деактивований.

en: Plugin was installed.
uk_UA: Плагін встановлено.

en: Plugin:
uk_UA: Плагін:

en: Plugins
uk_UA: Плагіни

en: Polish
uk_UA: Польська

en: Polish (Informal)
uk_UA: Польська (Неформальна)

en: Poorly terminated expression - expected a constant or variable
uk_UA: Погано завершується вираз - очікується константа або змінна

en: Populate database
uk_UA: Заповніть базу даних

en: Portrait
uk_UA: Портретна

en: Portuguese
uk_UA: Португальська

en: Portuguese (Brazilian)
uk_UA: Португальська (Бразилія)

en: Position:
uk_UA: Позиція:

en: Pre-installation check
uk_UA: Перевірка попредньої установки

en: Pre-installation check for LimeSurvey
uk_UA: Перевірка попредньої установки для LimeSurvey

en: Pre-mapped attributes
uk_UA: Попередньо відображені атрибути

en: Predefined
uk_UA: Попереднє

en: Predefined label sets
uk_UA: Заздалегідь визначені набори міток

en: Predefined label sets...
uk_UA: Вбудовані набори міток ...

en: Prefix for list items
uk_UA: Префікс для елементів списку

en: Prefix for the users (a random value will be appended)
uk_UA: Префікс для користувачів (додається випадкове значення)

en: Prefix|Suffix for dropdown lists
uk_UA: Префікс/суфікс випадаючих списків

en: Preselected question type:
uk_UA: Обраний наперед тип питання:

en: Present answer options in reverse order
uk_UA: Відображаи варіанти відповідей у зворотньому порядку

en: Present as text input boxes instead of dropdown lists
uk_UA: Відображати як вхідний текст замість випадаючих списків

en: Present dropdown control(s) instead of list of radio buttons
uk_UA: Показати контроль(-і) випадаючого списку замість списку радіо-кнопок (radio buttons)

en: Present subquestions/answer options in random order
uk_UA: Представляти підпитання/варіанти відповідей у випадковому порядку

en: Presentation
uk_UA: Презентація

en: Presentation & navigation
uk_UA: Презентація та навігація

en: Presentation & navigation settings
uk_UA: Налаштування презентації та навігації

en: Preserve response IDs
uk_UA: Зберегти ідентифікатори відповідей

en: Preview
uk_UA: Попередній перегляд

en: Preview current group
uk_UA: Попередній перегляд поточної групи

en: Preview image
uk_UA: Попередній перегляд зображення

en: Preview in
uk_UA: Попередній перегляд у

en: Preview question
uk_UA: Попередній перегляд питання

en: Preview question group
uk_UA: Попередній перегляд групи питань

en: Preview question type
uk_UA: Попередній перегляд типу питання

en: Preview survey
uk_UA: Попередній перегляд опитування

en: Preview:
uk_UA: Перегляд:

en: Previous
uk_UA: Назад

en: Previous answer fields
uk_UA: Поле попереднього запитання

en: Previous century
uk_UA: Попереднє століття

en: Previous decade
uk_UA: Попереднє десятиліття

en: Previous month
uk_UA: Попередній місяць

en: Previous questions
uk_UA: Попередні питання

en: Previous session is set to be finished.
uk_UA: Попередня сесія має бути завершена.

en: Previous year
uk_UA: Попередній рік

en: Print answers
uk_UA: Роздрукувати відповіді

en: Print your answers.
uk_UA: Надрукувати відповіді.

en: Printable survey
uk_UA: Друковане опитування

en: Printable survey (*.html)
uk_UA: Опитування для друку (*.html)

en: Prior to 16
uk_UA: До 16

en: Privacy policy error text:
uk_UA: Текст помилки політики конфіденційності:

en: Privacy policy label text:
uk_UA: Текст етикетки політики конфіденційності:

en: Privacy policy text:
uk_UA: Текст політики конфіденційності:

en: Pro tip: The subquestion may even contain HTML code.
uk_UA: Порада професіоналам: підпитання може містити навіть HTML-код.

en: Processing...
uk_UA: Обробка...

en: Progress
uk_UA: Йде процес

en: Public statistics:
uk_UA: Публічна статистика:

en: Publication & access
uk_UA: Публікація та доступ

en: Publication & access control
uk_UA: Публікація та управління доступом

en: Publication & access control settings
uk_UA: Налаштування публікації та контролю доступу

en: Publication and access settings
uk_UA: Налаштування публікації та доступу

en: Publish API on /admin/remotecontrol:
uk_UA: Опублікувати API на /admin/remotecontrol:

en: Punjabi
uk_UA: Панджабі

en: Q1 and Q3 calculated using %s
uk_UA: Q1 та Q3 розраховані, використовуючи %s

en: Question
uk_UA: Питання

en: Question ID
uk_UA: Ідентифікатор питання

en: Question Theme has been sucessfully converted to LimeSurvey 4
uk_UA: Тема питань успішно перетворена на формат LimeSurvey 4

en: Question Type:
uk_UA: Тип запитання:

en: Question animation
uk_UA: Анімація питання

en: Question attribute
uk_UA: Атрибут питання

en: Question attributes
uk_UA: Атрибути питання

en: Question attributes:
uk_UA: Атрибути питання:

en: Question background color
uk_UA: Колір тла питання

en: Question by Question
uk_UA: Питання за Питанням

en: Question by question
uk_UA: Питання за питанням

en: Question by question mode not yet supported.
uk_UA: Режим питання за питанням ще не підтримується.

en: Question cannot be stored. Please check the answer options for duplicates or empty codes.
uk_UA: Питання не можна зберегти. Будь ласка, перевірте відповіді на наявність дублікатів або порожніх кодів.

en: Question cannot be stored. Please check the subquestion codes for duplicates or empty codes.
uk_UA: Питання не можна зберігати. Будь ласка, перевірте коди підпитань на наявність дублікатів чи порожніх кодів.

en: Question code
uk_UA: Код запитання

en: Question code %s was updated to %s.
uk_UA: Код питання %s був оновлений до %s.

en: Question code / ID
uk_UA: Код / ID питання

en: Question code:
uk_UA: Код запитання:

en: Question codes must be unique.
uk_UA: Коди питань мають бути унікальними.

en: Question codes must start with a letter and may only contain alphanumeric characters.
uk_UA: Коди підпитань повинні починатися з літери і можуть містити лише буквено-цифрові символи.

en: Question codes were successfully regenerated.
uk_UA: Коди запитань були успішно регенеровано.

en: Question could not be created with error on %s: %s
uk_UA: Неможливо створити питання через помилку на %s: %s

en: Question could not be created.
uk_UA: Питання неможливо створити.

en: Question could not be deleted. There are conditions for other questions that rely on this question. You cannot delete this question until those conditions are removed.
uk_UA: Питання не може бути видалене. Є умови для інших питань, які пов'язані з даним питанням. Ви не можете видалити це питання, поки не будуть видалені ці умови.

en: Question could not be saved
uk_UA: Питання не вдалося зберегти

en: Question could not be updated
uk_UA: Питання неможливо оновити

en: Question could not be updated with error on %s: %s
uk_UA: Неможливо оновити питання через помилку на %s: %s

en: Question could not be updated.
uk_UA: Неможливо оновити питання.

en: Question could not be updated. There are conditions for other questions that rely on the answers to this question and changing the type will cause problems. You must delete these conditions  before you can change the type of this question.
uk_UA: Питання неможливо оновити. Є умови для інших питань, які пов'язані з відповідями на це питання і зміна типу буде викликати проблеми. Ви повинні видалити ці умови, перш ніж Ви зможете змінити тип цього питання.

en: Question could not be updated. There are conditions for other questions that rely on the answers to this question and changing the type will cause problems. You must delete these conditions before you can change the type of this question.
uk_UA: Питання неможливо оновити. Є умови для інших питань, які пов'язані з відповідями на це питання і зміна типу буде викликати проблеми. Ви маєте видалити ці умови перед тим, як змінити тип цього питання.

en: Question creation failed - input was malformed or invalid
uk_UA: Не вдалося створити питання — введення було неправильним чи недійсним

en: Question explorer
uk_UA: Провідник питань

en: Question group
uk_UA: Група питань

en: Question group description
uk_UA: Опис групи питань

en: Question group editor
uk_UA: Редактор групи питань

en: Question group import is complete.
uk_UA: Імпорт групи питань завершено.

en: Question group name
uk_UA: Назва групи питань

en: Question group overview
uk_UA: Огляд групи питань

en: Question group successfully saved.
uk_UA: Група питань успішно збережена.

en: Question group successfully stored
uk_UA: Група питань успішно збережена

en: Question group:
uk_UA: Група питань:

en: Question groups
uk_UA: Групи питань

en: Question groups in this survey
uk_UA: Групи питань у цьому опитуванні

en: Question has been stored, but an error happened:
uk_UA: Питання збережено, але сталася помилка:

en: Question help
uk_UA: Допоміжне питання

en: Question id
uk_UA: Ідентифікатор питання

en: Question id (qid) : '%s' is already in use.
uk_UA: Ідентифікатор запитання (qid): '%s' вже використовується.

en: Question import is complete.
uk_UA: Імпорт питання закінчено.

en: Question imported successfully
uk_UA: Питання успішно імпортовано

en: Question in language %s could not be created with error on %s: %s
uk_UA: Питання у %s мові неможливо створити через помилку %s: %s

en: Question in language %s could not be created.
uk_UA: Питання на %s мові неможливо створити.

en: Question index
uk_UA: Індекс питання

en: Question is added to target (result is set to database default value).
uk_UA: Питання додається до цільової (результат встрановлений до бази даних за умовчанням)

en: Question is moved to another group (result is imported correctly).
uk_UA: Питання переміщується до іншої групи (результат імпортується правильно).

en: Question is removed from target (result is ignored).
uk_UA: Питання видалено з цільвої (результат ігнорується).

en: Question list
uk_UA: Список питань

en: Question not found
uk_UA: Питання не знайдено

en: Question quick actions
uk_UA: Швидкі дії з питанням

en: Question selector mode
uk_UA: Режим вибору питань

en: Question shadow
uk_UA: Тінь питання

en: Question successfully copied
uk_UA: Питання успішно скопійовано

en: Question successfully saved.
uk_UA: Питання успішно збережено.

en: Question successfully stored
uk_UA: Питання успішно збережено

en: Question template
uk_UA: Шаблон питання

en: Question text
uk_UA: Текст питання

en: Question theme
uk_UA: Тема питання

en: Question theme could not be converted to LimeSurvey 4 standard. Reason: No matching core theme with the name %s could be found
uk_UA: Тему питання не вдалося перетворити на стандарт LimeSurvey 4. Причина: жодної відповідної основної теми з назвою %s не вдалося знайти

en: Question theme:
uk_UA: Тема питання:

en: Question themes
uk_UA: Теми питань

en: Question themes:
uk_UA: Теми питань:

en: Question time
uk_UA: Час питання

en: Question title
uk_UA: Назва питання

en: Question type
uk_UA: Тип питання

en: Question type is being extended and cannot be uninstalled
uk_UA: Тип питання розширюється і його неможливо видалити

en: Question type is used in a Survey and cannot be uninstalled
uk_UA: Тип запитання використовується в опитуванні та його неможливо видалити

en: Question type selector:
uk_UA: Вибір типу питання:

en: Question type:
uk_UA: Тип питання:

en: Question update failed, input array malformed or invalid
uk_UA: Помилка оновлення запитання, вхідний масив неправильно сформований або недійсний

en: Question validation equation
uk_UA: Рівняння перевірки питання

en: Question validation tip
uk_UA: Підказка перевірки питання

en: Question was successfully added.
uk_UA: Питання було успішно додане.

en: Question was successfully deleted.
uk_UA: Питання було успішно видалено.

en: Question was successfully saved.
uk_UA: Питання було успішно збережено.

en: Question:
uk_UA: Питання:

en: Question:
uk_UA: Питання:

en: Questions
uk_UA: Питання

en: Questions in group:
uk_UA: Питання в групі:

en: Questions in this survey
uk_UA: Питання в цьому опитуванні

en: Questions with conditions to this group
uk_UA: Питання з умовами до цієї групи

en: Quick CSV report
uk_UA: Швидкий звіт CSV

en: Quick actions
uk_UA: Швидкі дії

en: Quick add
uk_UA: Швидко додати

en: Quick add...
uk_UA: Швидке додавання ...

en: Quick edit
uk_UA: Швидке редагування

en: Quick menu
uk_UA: Швидке меню

en: Quick statistics
uk_UA: Швидка статистика

en: Quick translation
uk_UA: Швидкий переклад

en: Quick-add answers
uk_UA: Швидке додавання відповідей

en: Quick-add conditions
uk_UA: Швидко додати умови

en: Quick-add subquestion or answer items
uk_UA: Швидке додавання підзапитань або варіантів відповідей

en: Quick-translation
uk_UA: Швидкий переклад

en: Quota action
uk_UA: Дія квоти

en: Quota could not be added!
uk_UA: Не вдалося додати квоту!

en: Quota members
uk_UA: Члени квоти

en: Quota message (%s)
uk_UA: Повідомлення квоти (%s)

en: Quota message:
uk_UA: Повідомлення квоти:

en: Quota name
uk_UA: Ім'я квоти

en: Quota name (%s)
uk_UA: Назва квоти (%s)

en: Quota out
uk_UA: Квота вийшла

en: Quota saved
uk_UA: Квоту збережено

en: Quota with ID %s was deleted
uk_UA: Квоту з ідентифікатором %s видалено

en: Quotas
uk_UA: Квоти

en: Quotas exceeded
uk_UA: Квоти перевищені

en: Quote meta characters
uk_UA: Поставити лапки для метасимволів

en: R (data file)
uk_UA: R (файл даних)

en: R (syntax file)
uk_UA: R (файл ситнаксису)

en: RANK
uk_UA: РАНГ

en: RPC interface enabled:
uk_UA: Інтерфейс RPC увімкнено:

en: Radio button animation
uk_UA: Анімація перемикача

en: Random Group
uk_UA: Випадкова група

en: Random order
uk_UA: Випадковий порядок

en: Random order:
uk_UA: Випадковий порядок:

en: Random password (suggestion):
uk_UA: Випадковий пароль (пропозиція):

en: Randomization group name
uk_UA: Назва групи рандомізації

en: Randomization group:
uk_UA: Група рандомізації:

en: Randomize on each page load
uk_UA: Випадково при кожному завантаженні сторінки

en: Rank %s
uk_UA: Ранг %s

en: Rank header
uk_UA: Заголовок рангу

en: Ranking
uk_UA: Рейтинг

en: Read
uk_UA: Читати

en: Really delete this survey menu entry?
uk_UA: Дійсно видалити цей запис меню опитування?

en: Really delete this survey menu?
uk_UA: Дійсно видалити це меню опитування?

en: Really restore the default survey menu entries?
uk_UA: Дійсно відновити записи меню опитування за замовчуванням?

en: Really restore the default survey menus?
uk_UA: Дійсно відновити меню опитування за замовчуванням?

en: Reason:
uk_UA: Причина:

en: Recalculates the storage used by all your files in the upload folders
uk_UA: Перераховує сховище, яке використовують усі ваші файли в папках для завантаження

en: Recommended
uk_UA: Рекомендовано

en: Record Deleted
uk_UA: Запис видалено

en: Records displayed:
uk_UA: Відображені записи:

en: Records imported
uk_UA: Записи імпортовані

en: Recover your password
uk_UA: Відновити пароль

en: Referrer URL
uk_UA: URL відправника

en: Referrer URL will be saved.
uk_UA: URL відправника буде збережено.

en: Regenerate question codes
uk_UA: Регенерувати коди питань

en: Registration
uk_UA: Регістрація

en: Registration attachments:
uk_UA: Вкладення регістрації:

en: Registration email
uk_UA: Реєстрація

en: Registration email body:
uk_UA: Тіло регістрації:

en: Registration email subject
uk_UA: Реєстрація теми email листа

en: Registration email subject:
uk_UA: Тема регістрації:

en: Regular expression
uk_UA: Регулярний вираз

en: Regular update
uk_UA: Звичайне оновлення

en: Relative width of checkbox wrapper element
uk_UA: Відносна ширина елемента обгортки прапорця

en: Relative width of the labels
uk_UA: Відносна ширина міток

en: Relative width of the text input wrapper element
uk_UA: Відносна ширина елемента обгортки введення тексту

en: Relevance
uk_UA: Актуальність

en: Relevance equation:
uk_UA: Рівняння актуальності:

en: Relevance:
uk_UA: Актуальність:

en: Reload URL
uk_UA: Перезавантажити URL

en: Reload captcha
uk_UA: Перезавантажити капчу

en: Reload image
uk_UA: Перезавантажити зображення

en: Reload your survey by clicking on the following link (or pasting it into your browser):
uk_UA: Перезавантажте Ваше опитування, натиснувши на наступне посилання (або скопіюйте його у свій браузер)

en: Reloading screen. Please wait.
uk_UA: Перезавантажуємо екран. Зачекайте, будь ласка.

en: Remaining
uk_UA: Залишилося

en: Remember the plus button
uk_UA: Запам’ятайте кнопку плюс

en: Reminder
uk_UA: Нагадування

en: Reminder %s skipped, already sent.
uk_UA: Нагадування %s пропущено, вже надіслано.

en: Reminder Email:
uk_UA: Нагадування:

en: Reminder attachments:
uk_UA: Вкладення нагадування:

en: Reminder count
uk_UA: Кількість нагадувань

en: Reminder count:
uk_UA: Кількість нагадувань:

en: Reminder email
uk_UA: Нагадування

en: Reminder email body:
uk_UA: Тіло нагадування:

en: Reminder email subject
uk_UA: Тема листа нагадування

en: Reminder email subject:
uk_UA: Тема листа-нагадування:

en: Reminder sent to:
uk_UA: Нагадування було відправлено до:

en: Reminder sent?
uk_UA: Нагадування надіслані?

en: Reminder status:
uk_UA: Статус нагадування:

en: Reminder to participate in a survey
uk_UA: Нагадування про участь в опитуванні

en: Reminder(s) sent
uk_UA: Нагадування відправлено(-і)

en: RemoteControl is available using %s for transport and exposes the following functionality:
uk_UA: RemoteControl доступна при використанні %s для транспорту і надає наступні функціональні можливості:

en: Remove
uk_UA: Видалити

en: Remove filters
uk_UA: Видалити фільтри

en: Remove from blacklist?
uk_UA: Видалити з чорного списку?

en: Remove link
uk_UA: Видалити посилання

en: Remove text or uncheck checkbox automatically
uk_UA: Видалити текст або зняти чекбокс (checkbox) автоматично

en: Rename
uk_UA: Перейменувати

en: Rename this theme to:
uk_UA: Перейменуйте цю тему на:

en: Renewed
uk_UA: Поновлено

en: Renumber scenarios
uk_UA: Перенумерувати сценарії

en: Renumber the new record.
uk_UA: Перенумерувати новий запис.

en: Reorder
uk_UA: Переупорядкувати

en: Repeat a string
uk_UA: Повторити рядок

en: Repeat headers
uk_UA: Повторити заголовки

en: Repeat headers every n-th subquestions (Set to 0 to deactivate).
uk_UA: Повторити заголовки кожного n-го підпитання (встановіть значення 0 для деактивації).

en: Repeat new password:
uk_UA: Повторити новий пароль:

en: Repeat password:
uk_UA: Повторити пароль:

en: Repeating headings in array questions every X subquestions:
uk_UA: Повторення заголовків у питаннях типу «Масив» кожні X підпитань:

en: Replace
uk_UA: Замінити

en: Replace all occurrences of the search string with the replacement string
uk_UA: Замінити всі випадки шуканого рядка рядком заміни

en: Replace answers in file in the existing record.
uk_UA: Замінити відповіді у файлі в існуючому записі.

en: Replace choice header (default: "%s")
uk_UA: Замінити заголовок вибору (за умовчанням: "%s")

en: Replace existing label set
uk_UA: Замінити існуючий набір міток

en: Replace label set?
uk_UA: Замінити набір міток?

en: Replace rank header (default: "%s")
uk_UA: Замінити заголовок рангу (за умовчанням: "%s")

en: Replace the existing record.
uk_UA: Замінити існуючий запис.

en: Replaces the label of the 'Other:' answer option with a custom text
uk_UA: Замінити мітку варіанту відповіді 'Інше:' на текст користувача

en: Report and skip the new record.
uk_UA: Повідомити та пропустити новий запис.

en: Report bugs
uk_UA: Повідомити про помилки

en: Require at least one digit
uk_UA: Потрібна хоча б одна цифра

en: Require at least one special character
uk_UA: Вимагати хоча б один спеціальний символ

en: Require at least one uppercase letter
uk_UA: Вимагати хоча б одну велику літеру

en: Required
uk_UA: Необхідно

en: Required PHP modules:
uk_UA: Необхідні модулі PHP:

en: Resend access code
uk_UA: Повторно вислати код доступу

en: Resend login data
uk_UA: Повторно надіслати дані для входу

en: Resend login data user
uk_UA: Повторно надіслати користувачу дані для входу

en: Reset
uk_UA: Скинути

en: Reset Themes
uk_UA: Скинути теми

en: Reset completed responses to the incomplete state
uk_UA: Скиньте завершені відповіді на незварешений стан

en: Reset conditions
uk_UA: Скинути умови

en: Reset conditions?
uk_UA: Скинути умови?

en: Reset load error for plugin %d
uk_UA: Скинути помилку завантаження для плагіна %d

en: Reset now
uk_UA: Скинути зараз

en: Reset response start ID?
uk_UA: Скинути початковий ідентифікатор відповіді?

en: Reset start/end date/time?
uk_UA: Скинути стартову/кінцеву дату/час?

en: Reset theme
uk_UA: Скинути тему

en: Reset this template
uk_UA: Скинути цей шаблон

en: Reset this theme
uk_UA: Скинути цю тему

en: Reset to default
uk_UA: Скинути до замовчування

en: Reset to default settings:
uk_UA: Скинути до налаштувань за замовчуванням:

en: Resolve all issues
uk_UA: Вирішити усі питання

en: Resources
uk_UA: Ресурси

en: Response
uk_UA: Відповідь

en: Response ID
uk_UA: ID відповіді

en: Response data (Attention: Doesn't include files uploaded in a file upload question. These have to be exported separately.)
uk_UA: Дані відповіді (Увага: не містять файлів, завантажених у файлі запитання. Їх потрібно експортувати окремо.)

en: Response data file (*.csv,*.vv,*.txt) (maximum size: %d MB):
uk_UA: Файл даних відповіді (*.csv, *.vv, *.txt) (максимальний розмір: %d MB):

en: Response filters
uk_UA: Фільтри відповідей

en: Response submission for survey {SURVEYNAME}
uk_UA: Подання відповіді для опитування {SURVEYNAME}

en: Response submission for survey {SURVEYNAME} with results
uk_UA: Подання відповіді для опитування {SURVEYNAME} з результатами

en: Response(s) deleted.
uk_UA: Відповіді видалено.

en: Responses
uk_UA: Відповіді

en: Responses & statistics
uk_UA: Відповіді та статистика

en: Responses and participants have been re-opened.
uk_UA: Відповіді та учасники були знову відкриті.

en: Responses and statistics
uk_UA: Відповіді та статистика

en: Responses containing
uk_UA: Відповіді, що містять

en: Responses to this survey are NOT anonymized.
uk_UA: Відповіді на це опитування НЕ є анонімними.

en: Responses to this survey are anonymized.
uk_UA: Відповіді на це опитування є анонімними.

en: Responses will be date stamped.
uk_UA: Відповіді будуть промарковані за датою.

en: Responses will have the IP address logged.
uk_UA: У відповідях буде записано IP-адресу.

en: Responses will have their referring URL logged.
uk_UA: Відповіді будуть мати їх відповідні URL входу.

en: Responses will not be date stamped.
uk_UA: Відповіді не будуть позначені датою.

en: Responses will not have the IP address anonymized.
uk_UA: Відповіді не матимуть анонімізовану IP-адресу.

en: Responses will not have the IP address logged.
uk_UA: Відповіді не будуть мати IP адресу входу.

en: Responses will not have their referring URL logged.
uk_UA: Відповіді не будуть мати їх відповідні URL входу.

en: Restore
uk_UA: Відновити

en: Restore options
uk_UA: Параметри відновлення

en: Restrict input to integer values
uk_UA: Обмежити ввід для цілочисельних значень

en: Result
uk_UA: Результат

en: Results
uk_UA: Результати

en: Results from LDAP Query.
uk_UA: Результати запиту LDAP.

en: Resume later
uk_UA: Продовжити пізніше

en: Return a formatted string
uk_UA: Повернути відформатований рядок

en: Return comma-separated list of values
uk_UA: Повернути список значень, розділені комами

en: Return current UNIX timestamp
uk_UA: Повертати поточний штамп дати/часу UNIX

en: Return part of a string
uk_UA: Повернути частину рядка

en: Return to admin home
uk_UA: Повернутися до домашньої сторінки адміністратора

en: Return to label set administration
uk_UA: Повернутися до адміністрації набору міток

en: Return to main view
uk_UA: Повернутися до головного виду

en: Return to plugin list
uk_UA: Повернутися до списку плагінів

en: Return to plugin manager
uk_UA: Повернутися до менеджера плагінів

en: Return to survey
uk_UA: Повернутися до опитування

en: Return to survey administration
uk_UA: Повернутися до керування опитуванням

en: Return to survey list
uk_UA: Повернутися до списку опитувань

en: Return to theme list
uk_UA: Повернутися до списку тем

en: Returns true if all non-empty responses are unique
uk_UA: Повертати істину, якщо усі непорожні відповіді є унікальними

en: Returns true(1) if it is a valid date in gregorian calendar
uk_UA: Вертає true(1) (правду), якщо дата за григоріанським календарем вірна

en: Reverse a string
uk_UA: Перевернути рядок

en: Reverse answer order
uk_UA: Зворотний порядок відповідей

en: Right to left
uk_UA: Справа наліво

en: Role successfully saved
uk_UA: Роль успішно збережена

en: Role updated
uk_UA: Роль оновлена

en: Role was successfully imported.
uk_UA: Роль була успішно імпортована.

en: Roles successfully deleted
uk_UA: Ролі успішно видалено

en: Romanian
uk_UA: Румунська

en: Round fractions down
uk_UA: Округлити дроби (down)

en: Round fractions up
uk_UA: Округлити дроби (up)

en: Rounds a number to an optional precision
uk_UA: Округлення числа до додаткової точності

en: Rows
uk_UA: Рядки

en: Rows & columns
uk_UA: Рядки та стовпці

en: Russian
uk_UA: Російська

en: SMTP debug mode:
uk_UA: Режим налагодження SMTP:

en: SMTP debug output:
uk_UA: Вихід SMTP debug

en: SMTP encryption:
uk_UA: Шифрування SMTP:

en: SMTP host:
uk_UA: SMTP-хост:

en: SMTP password:
uk_UA: Пароль SMTP:

en: SMTP username:
uk_UA: Ім'я користувача SMTP:

en: SPSS export scale type
uk_UA: тип шкали експорту SPSS

en: SPSS version:
uk_UA: Версія SPSS:

en: SQL CODE THAT FAILED
uk_UA: SQL CODE НЕ ВДАВСЯ

en: SQL command failed: %s
uk_UA: SQL команда не вдалась: %s

en: SSL not enforced
uk_UA: SSL не застосовується

en: Same
uk_UA: Те ж саме

en: Same height for all answer options
uk_UA: Однакова висота для усіх варіантів відповідей

en: Same height for lists
uk_UA: Однакова висота для списків

en: Same origin
uk_UA: Те саме походження

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Save & activate survey
uk_UA: Зберегти та активувати опитування

en: Save IP address:
uk_UA: Зберегти IP-адресу:

en: Save IP address?
uk_UA: Зберегти IP адресу?

en: Save Now
uk_UA: Зберегти зараз

en: Save and add a new question
uk_UA: Зберегти і додати нове питання

en: Save and add group
uk_UA: Зберегти та додати групу

en: Save and add question
uk_UA: Зберегти і додати питання

en: Save and close
uk_UA: Зберегти і закрити

en: Save and close now and let's edit the answer options.
uk_UA: Збережіть і закрийте зараз і редагуйте варіанти відповідей.

en: Save and new
uk_UA: Зберегти і додати нове

en: Save and new group
uk_UA: Зберегти і додати нову групу

en: Save as PDF
uk_UA: Зберегти як PDF

en: Save as default values
uk_UA: Зберегти як значення за замовчуванням

en: Save as label set
uk_UA: Зберегти як набір міток

en: Save as label set:
uk_UA: Зберегти як набір міток:

en: Save both of them on the R working directory (use getwd() and setwd() on the R command window to get and set it)
uk_UA: Зберегти обидва у робочому каталозі R (використовуйте getwd() and setwd() у командному вікні R, щоб отримати та встановити)

en: Save changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Save city
uk_UA: Збереги місто

en: Save country
uk_UA: Зберегти країну

en: Save for further completion by survey user
uk_UA: Зберегти для подальшого завершення користувачем опитування

en: Save postal code
uk_UA: Зберегти поштовий індекс

en: Save question group
uk_UA: Зберегти групу питань

en: Save referrer URL:
uk_UA: Зберегти URL-адресу реферала:

en: Save referrer URL?
uk_UA: Зберегти надісланий URL?

en: Save settings
uk_UA: Зберегти налаштування

en: Save state
uk_UA: Збереги область

en: Save this, then create another:
uk_UA: Зберегти це, а потім створити інше:

en: Save timings:
uk_UA: Зберегти хронометраж:

en: Save timings?
uk_UA: Зберегти таймінги?

en: Save your unfinished survey
uk_UA: Збережіть Ваше незакінчене опитування

en: Saved
uk_UA: Збережено

en: Saved Survey Details
uk_UA: Деталі збереженого опитування

en: Saved name:
uk_UA: Збережене ім’я

en: Saved response deleted.
uk_UA: Збережена відповідь видалена.

en: Saved response not found
uk_UA: Збережена відповідь не знайдена

en: Saved responses
uk_UA: Збережені відповіді

en: Saved successfully
uk_UA: Збережено успішно

en: Saving responses is disabled if survey is not activated.
uk_UA: Збереження відповідей вимкнено, якщо опитування не активовано.

en: Say hello
uk_UA: Привітатися

en: Scale
uk_UA: Шкала

en: Scale 1
uk_UA: Шкала 1

en: Scale 2
uk_UA: Шкала 2

en: Scan files
uk_UA: Сканувати файли

en: Scan files for available plugins
uk_UA: Скануйте файли на наявність плагінів

en: Scenario
uk_UA: Сценарій

en: Scope
uk_UA: Сфера

en: Scope:
uk_UA: Обсяг:

en: Screen:
uk_UA: Екран:

en: Script
uk_UA: Сценарій

en: Search
uk_UA: Шукати

en: Search by group name:
uk_UA: Пошук за назвою групи:

en: Search for something...
uk_UA: Шукати …

en: Search:
uk_UA: Пошук:

en: Second
uk_UA: Секунда

en: Second choice
uk_UA: Другий вибір

en: Section
uk_UA: Розділ

en: Security
uk_UA: Безпека

en: Security question:
uk_UA: Питання для безпеки:

en: Security update
uk_UA: Оновлення безпеки

en: Security update!
uk_UA: Оновлення безпеки!

en: Security updates available
uk_UA: Доступні оновлення безпеки

en: See all Tutorial
uk_UA: Переглянути всі підручники

en: Select
uk_UA: Вибрати

en: Select ZIP file:
uk_UA: Обрати ZIP файл:

en: Select additional languages
uk_UA: Вибрати додаткові мови

en: Select all
uk_UA: Обрати все

en: Select columns
uk_UA: Вибрати стовпці

en: Select columns:
uk_UA: Вибрані стовпці:

en: Select decade
uk_UA: Вибрати десятиліття

en: Select delimiter
uk_UA: Вибрати роздільник

en: Select file
uk_UA: Виберіть файл

en: Select font:
uk_UA: Вибрати шрифт:

en: Select label set
uk_UA: Вибрати набір міток

en: Select label set file (*.lsl):
uk_UA: Вибрати файл налаштувань міток (*.lsl):

en: Select language to add
uk_UA: Виберіть мову для додавання

en: Select language...
uk_UA: Обрати мову…

en: Select languages
uk_UA: Вибрати мови

en: Select month
uk_UA: Вибрати місяць

en: Select none
uk_UA: Не вибирати

en: Select plugin ZIP file:
uk_UA: Вибрати ZIP-файл плагіну:

en: Select question
uk_UA: Обрати питання

en: Select question file (*.lsq):
uk_UA: Вибрати файл запитання (*.lsq):

en: Select question group file (*.lsg):
uk_UA: Вибрати файл групи питань (*.lsg):

en: Select question type
uk_UA: Вибрати тип запитання

en: Select role to apply to users
uk_UA: Вибрати роль, яку потрібно застосувати до користувачів

en: Select role(s):
uk_UA: Вибрати роль (лі):

en: Select role-XML file
uk_UA: Виберіть XML-файл ролі

en: Select survey structure file (*.lss, *.txt) or survey archive (*.lsa) (maximum file size: %01.2f MB)
uk_UA: Виберати файл структури опитування (*.lss, *.txt) або архів опитування (*.lsa) (максимальний розмір файлу: %01.2f MB)

en: Select survey to copy:
uk_UA: Виберіть опитування, щоб скопіювати:

en: Select template ZIP file:
uk_UA: Вибрати шаблон ZIP архіву:

en: Select the LDAP query you want to run:
uk_UA: Виберіть запит LDAP, який Ви бажаєте запустити:

en: Select the type of chart to be displayed
uk_UA: Виберіть тип діаграми для відображення

en: Select theme ZIP file:
uk_UA: Вибрати ZIP-файл теми:

en: Select this
uk_UA: Вибрати

en: Select time
uk_UA: Вибрати час

en: Select user group to add users to
uk_UA: Виберіть групу користувачів, до якої потрібно додати користувачів

en: Select variation:
uk_UA: Вибрати варіант:

en: Select year
uk_UA: Вибрати рік

en: Select your theme:
uk_UA: Виберіть тему:

en: Select...
uk_UA: Вибір ...

en: Selected
uk_UA: Вибрано

en: Selected answers
uk_UA: Вибрані відповіді

en: Selected attribute(s)...
uk_UA: Вибрані атрибути…

en: Selected menu entry/entries...
uk_UA: Вибрані записи меню…

en: Selected menu(s)...
uk_UA: Вибрані меню…

en: Selected participant(s)...
uk_UA: Вибрані учасники…

en: Selected question(s)...
uk_UA: Вибрані питання…

en: Selected quota(s)...
uk_UA: Вибрані квоти…

en: Selected response(s)...
uk_UA: Вибрані відповіді…

en: Selected role(s)...
uk_UA: Вибрані ролі…

en: Selected survey(s)...
uk_UA: Вибране опитування…

en: Selected theme(s)...
uk_UA: Вибрані теми…

en: Selected users(s)...
uk_UA: Вибрані користувачі…

en: Selected!
uk_UA: Вибрано!

en: Selected:
uk_UA: Вибрано:

en: Selection
uk_UA: Вибір

en: Seleted
uk_UA: Вибрано

en: Semicolon
uk_UA: Крапка з комою

en: Send
uk_UA: Надіслати

en: Send Invitations
uk_UA: Надіслати запрошення

en: Send Reminders
uk_UA: Надіслати нагадування

en: Send basic admin notification email to:
uk_UA: Надіслати базове повідомлення адміністратора до:

en: Send confirmation emails:
uk_UA: Надіслати підтвердження електронною поштою:

en: Send detailed admin notification email to:
uk_UA: Надіслати детальне повідомлення адміністратора до:

en: Send email invitation
uk_UA: Надіслати запрошення

en: Send email invitations
uk_UA: Вислати запрошення по email

en: Send email reminder
uk_UA: Надіслати нагадування

en: Send invitation email to participant ID(s):
uk_UA: Надіслати електронний лист із запрошеннями на ідентифікатори учасників:

en: Send invitations
uk_UA: Надіслати запрошення

en: Send me a copy:
uk_UA: Надіслати мені копію:

en: Send reminder to participant ID(s):
uk_UA: Надіслати нагадування на ідентифікатори учасників:

en: Send reminders
uk_UA: Надіслати нагадування

en: Sending emails to users(sucess/errors):
uk_UA: Надсилання електронних листів користувачам (успіх/помилки):

en: Sending invitations...
uk_UA: Відправка запрошень ...

en: Sending reminders...
uk_UA: Надсилання нагадувань ...

en: Sending successful
uk_UA: Надсилання успішне

en: Sep
uk_UA: Вересень

en: Separator used:
uk_UA: Сепаратор використовується:

en: September
uk_UA: Вересень

en: Serbian (Cyrillic)
uk_UA: Сербська (Кирилиця)

en: Serbian (Latin)
uk_UA: Сербська (Латиниця)

en: Server error!
uk_UA: Помилка серверу!

en: Server name & port:
uk_UA: Ім'я сервера та порт:

en: Server time:
uk_UA: Час сервера:

en: Server type:
uk_UA: Тип сервера:

en: Session lifetime for surveys (seconds):
uk_UA: Тривалість сеансу для опитування (секунди):

en: Session writable
uk_UA: Сесія допускає запис

en: Set "Mandatory" state
uk_UA: Встановити стан «Обов'язковий»

en: Set "Mandatory" state. Use "Soft" option to allow question to be skipped.
uk_UA: Встановити стан «Обов'язково». Використовуйте опцію «Soft», щоб дозволити пропуск запитання.

en: Set "Other" state
uk_UA: Встановити стан «Інше»

en: Set CSS class
uk_UA: Встановити клас CSS

en: Set Survey Rights
uk_UA: Встановити права опитування

en: Set a specific SPSS export scale type for this question
uk_UA: Встановіть конкретний тип шкали експорту SPSS для даного питання

en: Set access code length to:
uk_UA: Встановити довжину коду доступу:

en: Set additional options for survey participants
uk_UA: Встановити додаткові параметри для учасників опитування

en: Set below if your questions are shown one at a time, group by group or all on one page.
uk_UA: Встановіть нижче, якщо ваші питання відображаються по одному, група за групою або всі на одній сторінці.

en: Set conditions
uk_UA: Встановити умови

en: Set equation value
uk_UA: Встановити значення рівняння

en: Set expiry date
uk_UA: Встановити термін закінчення

en: Set global permissions for this user
uk_UA: Встановити загальні дозволи для цього користувача

en: Set name:
uk_UA: Ім'я набору:

en: Set password now?
uk_UA: Встановити пароль зараз?

en: Set question group
uk_UA: Встановити групу питань

en: Set question group and position
uk_UA: Встановити групу питань та позицію

en: Set question group for those question
uk_UA: Встановити групу запитань для цього питання

en: Set statistics options
uk_UA: Встановити параметри статистики

en: Set survey permissions
uk_UA: Встановити дозволи опитування

en: Set survey theme
uk_UA: Встановити тему опитування

en: Set template permissions for this user
uk_UA: Встановати дозволи шаблонів для цього користувача

en: Set the orientation.
uk_UA: Встановити орієнтацію.

en: Set the percentage width of the (sub-)question column (1-100)
uk_UA: Встановіть ширину колонки (під)запитання у відсотках (1-100)

en: Set the percentage width of the answers column (1-100)
uk_UA: Встановити процентну ширину стовпця відповідей (1—100)

en: Set the size to the input or textarea, the input will be displayed with approximately this size in width.
uk_UA: Встановіть розмір вводу або текстової області, ввід буде відображатися приблизно з цим розміром в ширину.

en: Set this to the IP/net location of your database server. In most cases "localhost" will work. You can force Unix socket with complete socket path.
uk_UA: Встановіть це до IP/net місцезнаходження Вашого сервера бази даних. У більшості випадків буде працювати "localhost". You can force Unix socket with complete socket path.

en: Set user permissions
uk_UA: Встановити дозволи користувачів

en: Set your question type.
uk_UA: Встановіть тип запитання.

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Settings & Plugins
uk_UA: Налаштування та Плагіни

en: Settings for plugin %s
uk_UA: Налаштування для плагіна %s

en: Settings for this survey group
uk_UA: Налаштування для цієї групи опитування

en: Share
uk_UA: Поділитись

en: Share QR-code:
uk_UA: Поділитися QR-кодом:

en: Share on Facebook:
uk_UA: Поділитися у Facebook:

en: Share on Twitter:
uk_UA: Поділитися в Twitter:

en: Share panel
uk_UA: Поділитись панеллю

en: Share participant(s)
uk_UA: Поділитися учасниками

en: Share survey
uk_UA: Поділитися опитуванням

en: Share this link
uk_UA: Поділіться цим посиланням

en: Share this participant
uk_UA: Поділитися цим учасником

en: Share with all users
uk_UA: Поділитися з усіма користувачами

en: Share your survey
uk_UA: Поділитися своїм опитуванням

en: Shared by
uk_UA: Поділився

en: Sharing panel:
uk_UA: Панель обміну:

en: Shift-JIS Japanese
uk_UA: Shift-JIS Японська

en: Short names
uk_UA: Короткі імена

en: Should this attribute be visible on the panel?
uk_UA: Чи повинен цей атрибут відображуватися на панелі?

en: Should we proceed with the delete?
uk_UA: Продовжити видалення?

en: Show
uk_UA: Показати

en: Show "There are X questions in this survey":
uk_UA: Показати «У цьому опитуванні X питань»:

en: Show PHPInfo
uk_UA: Показати PHPInfo

en: Show Policy
uk_UA: Показати політику

en: Show a HTML list with elements
uk_UA: Показати HTML-список з елементами

en: Show a map in the statistics?
uk_UA: Показати карту у статистиці?

en: Show advanced settings
uk_UA: Показати розширені налаштування

en: Show an alert if answers exceeds the number of max answers
uk_UA: Показувати застереження у разі якщо кількість відповідей перевищує число максимальних відповідей

en: Show both
uk_UA: Показувати обидва

en: Show comment
uk_UA: Показати коментар

en: Show conditions for this question
uk_UA: Показати умови до цього питання

en: Show during registration?
uk_UA: Показувати протягом реєстрації?

en: Show grand total
uk_UA: Показати підсумок

en: Show grand total for either columns or rows
uk_UA: Показати підсумок для кожного стовпчика або рядка

en: Show group description only
uk_UA: Показувати лише опис групи

en: Show group name only
uk_UA: Показувати лише ім'я групи

en: Show in public statistics
uk_UA: Показати у загальнодоступній статистиці

en: Show in public statistics:
uk_UA: Показати в публічній статистиці:

en: Show javascript alert
uk_UA: Показувати застереження javascript

en: Show last visited survey and question:
uk_UA: Показати останні відвідані опитування та питання:

en: Show last..
uk_UA: Показ останніх ..

en: Show less
uk_UA: Показати менше

en: Show more
uk_UA: Показати більше

en: Show next..
uk_UA: Показ наступних ..

en: Show next...
uk_UA: Показати наступне ...

en: Show on-screen keyboard:
uk_UA: Показати екранну клавіатуру:

en: Show policy
uk_UA: Показати політику

en: Show popups
uk_UA: Показати спливаючі вікна

en: Show previous..
uk_UA: Показати попереднє ...

en: Show previous...
uk_UA: Показ попереднього ...

en: Show progress bar:
uk_UA: Показати панель прогресу:

en: Show question code only
uk_UA: Показувати лише код питання

en: Show question index / allow jumping:
uk_UA: Показати індекс питань / дозволити стрибки:

en: Show question number only
uk_UA: Показувати лише номер питання

en: Show script field:
uk_UA: Показати поле сценарію:

en: Show search box on survey list:
uk_UA: Показати вікно пошуку у списку опитування:

en: Show start...
uk_UA: Показ початку ...

en: Show statistics of this question in the public statistics page
uk_UA: Показати статистику цього питання у загальнодоступній статистиці

en: Show survey list:
uk_UA: Показати список опитування:

en: Show survey logic file
uk_UA: Показати файл логіки опитування

en: Show survey title in export PDFs:
uk_UA: Показати назву опитування в експортних PDF-файлах:

en: Show text responses inline:
uk_UA: Показати текстові відповіді inline:

en: Show title
uk_UA: Показувати заголовок

en: Show totals for
uk_UA: Показати підсумок для

en: Show totals for either rows, columns or both rows and columns
uk_UA: Показати підсумок для кожного рядка, стовпчика або і для кожного рядка, і для стовпчика

en: Show welcome screen:
uk_UA: Показати екран привітання:

en: Side-menu behaviour:
uk_UA: Поведінка бічного меню:

en: Sidemenu
uk_UA: Бічне меню

en: Simple
uk_UA: Простий

en: Simple bind LDAP configuration doesn't allow LDAP user creation
uk_UA: Проста пов'язана конфігурація LDAP не дозволяє створити користувача LDAP

en: Simple mode
uk_UA: Простий режим

en: Simple options
uk_UA: Прості параметри

en: Simple plugins
uk_UA: Прості плагіни

en: Simple selector
uk_UA: Простий селектор

en: Simple template editor
uk_UA: Простий редактор шаблонів

en: Sine
uk_UA: Синус

en: Single checkbox
uk_UA: Одиночний чекбокс

en: Single choice questions
uk_UA: Питання з однією відповідю

en: Single response: ID %s
uk_UA: Одинична відповідь: ID %s

en: Sinhala
uk_UA: Сингальська

en: Site name
uk_UA: Назва сайту

en: Site name:
uk_UA: Назва сайту:

en: Size
uk_UA: Розмір

en: Skipped files:
uk_UA: Пропущені файли:

en: Skipped participant entry:
uk_UA: Пропущений запис учасника:

en: Slider
uk_UA: Слайдер

en: Slider accuracy
uk_UA: Точність слайдера

en: Slider initial value
uk_UA: Початкове значення слайдера

en: Slider initial value set at start
uk_UA: Початкове значення повзунка, встановлене на початку

en: Slider left/right text separator
uk_UA: Слайдер вліво/вправо роздільника тексту

en: Slider maximum value
uk_UA: Слайдер максимального значення

en: Slider minimum value
uk_UA: Слайдер мінімального значення

en: Slider starts at the middle position
uk_UA: Слайдер починається з середини

en: Slider with emoticon
uk_UA: Повзунок зі смайликом

en: Slovak
uk_UA: Словацька

en: Slovenian
uk_UA: Словенська

en: Small screens
uk_UA: Маленькі екрани

en: Soft lock
uk_UA: М'яке блокування

en: Somali
uk_UA: сомалійська

en: Some URL description
uk_UA: Опис URL

en: Some automatic fixes were already applied.
uk_UA: Деякі автоматичні виправлення вже застосовані.

en: Some description text
uk_UA: Текст опису

en: Some directories are not writable. Please change the folder permissions for /tmp and /upload/themes in order to enable this option.
uk_UA: Деякі каталоги не підлягають запису. Будь ласка, змініть дозволи на папки для /tmp та /upload/themes, щоб увімкнути цей параметр.

en: Some emails were not sent because the server did not accept the email(s) or some other error occured.
uk_UA: Деякі електронні листи не були надіслані, оскільки сервер не прийняв електронну пошту або виникла інша помилка.

en: Some example answer option
uk_UA: Приклад варіанту відповіді

en: Some example subquestion
uk_UA: Приклад підпитання

en: Some piece-of-cake steps to create your very own first survey:
uk_UA: Декілька простих кроків, щоб створити своє валсне перше опитування:

en: Some text in this answer
uk_UA: Впишіть щось у цю відповідь

en: Something went wrong!
uk_UA: Щось пішло не так!

en: Something went wrong! Are the survey menus properly restored?
uk_UA: Щось пішло не так! Чи належним чином відновлено меню опитування?

en: Sorry there are no supported question types in this survey.
uk_UA: На жаль ці типи запитань не підтримуються у цьому опитуванні.

en: Sorry your responses have exceeded a quota on this survey.
uk_UA: Вибачте, Ваші відповіді перевищили квоту на цьому опитуванні.

en: Sorry, but the LDAP module is missing in your PHP configuration.
uk_UA: Вибачте, але модуль LDAP втрачениц у Ваших налаштуваннях PHP.

en: Sorry, but this question has no responses yet so a graph cannot be shown.
uk_UA: Вибачте, але це питання ще не має відповідей, тому графік не може бути показано.

en: Sorry, but this question has too many answer options to be shown properly in a graph.
uk_UA: Вибачте, але це питання має занадто багато альтернатив для коректного відображення на графіку.

en: Sorry, file type %s (extension : %s) is not allowed!
uk_UA: На жаль, тип файлу %s (розширення: %s) заборонено!

en: Sorry, no more files can be uploaded!
uk_UA: Вибачте, неможливо більше завантажити файли!

en: Sorry, only %s extensions are allowed!
uk_UA: Вибачте, лише %s рознирення дозволені!

en: Sorry, only %s files can be uploaded for this question!
uk_UA: Вибачте, лише %s файлів можна завантажити для цього питання!

en: Sorry, the name you entered for the label set is already in the database. Please select a different name.
uk_UA: Вибачте, ім'я, яке Ви ввели для набору міток, вже існує у базу даних. Будь ласка, оберіть інше.

en: Sorry, the request failed!
uk_UA: Вибачте, запит не вдався!

en: Sorry, the uploaded file (%s) is larger than the allowed filesize of %s KB.
uk_UA: Вибачте, завантажений файл (%s) є більшим, ніж дозволений розмір, що дорівнює %s KB.

en: Sorry, there are no files for this response.
uk_UA: Вибачте, немає файлів для цієї відповіді.

en: Sorry, there was an error uploading your file, error code : %s.
uk_UA: На жаль, виникла помилка при завантаженні файлу, код помилки: %s.

en: Sorry, there was an error uploading your file.
uk_UA: На жаль, під час завантаження вашого файлу сталася помилка.

en: Sorry, this file extension (%s) is not allowed!
uk_UA: Вибачте, розширення файлу (%s) не дозволено!

en: Sorry, this file is too large. Only files up to %01.2f MB are allowed.
uk_UA: На жаль, цей файл занадто великий. Дозволені лише файли розміром до %01.2f МБ.

en: Sorry, this file is too large. Only files upto %s KB are allowed.
uk_UA: Вибачте, цей файл занадто великий. Дозволяються файли до %s KB.

en: Sorry, this file type is not allowed. Please contact your administrator for a list of allowed filetypes.
uk_UA: На жаль, цей тип файлу заборонено. Зверніться до свого адміністратора, щоб отримати список дозволених файлів.

en: Sorry, this file was not found.
uk_UA: Вибачте, цей файл не знайдений.

en: Sorry, unable to check extension of this file type %s.
uk_UA: На жаль, не вдалося перевірити розширення цього типу файлу %s.

en: Sort answers alphabetically
uk_UA: Відсортувати відповіді в алфавітному порядку

en: Sort order
uk_UA: Порядок сортування

en: Sort the answer options alphabetically
uk_UA: Відсортувати варіанти відповідей в алфавітному порядку

en: Source table
uk_UA: Вихідна таблиця

en: Sourcecode
uk_UA: Вихідний код

en: Sourcecode editor
uk_UA: Редактор вихідного коду

en: Spanish
uk_UA: Іспанська

en: Spanish (Argentina)
uk_UA: Іспанська (Аргентина)

en: Spanish (Argentina) (Informal)
uk_UA: Іспанська (Аргентина) (неформальна)

en: Spanish (Chile)
uk_UA: Іспанська (Чілі)

en: Spanish (Colombia)
uk_UA: іспанська (Колумбія)

en: Spanish (Mexico)
uk_UA: Іспанська (Мексика)

en: Specify a custom date/time format (the <i>d/dd m/mm yy/yyyy H/HH M/MM</i> formats and "-./: " characters are allowed for day/month/year/hour/minutes without or with leading zero respectively. Defaults to survey's date format
uk_UA: Вкажіть власний формат дати/часу (<i>д/дд м/мм рр/рррр Г/ГГ Х/ХХ</i> формати та символи "-./: " можуть бути використані для позначення дня/місяця/року/годин/хвилин без або з нулем попереду відповідно. За замовчуванням формат дати опитування

en: Square
uk_UA: Квадрат

en: Square root
uk_UA: Квадратний корінь

en: Standard deviation
uk_UA: Стандартне відхилення

en: Standard fields
uk_UA: Стандартні поля

en: Standard participant fields
uk_UA: Стандартні поля учасників

en: Stars
uk_UA: Зірки

en: Start HTML editor in a popup window
uk_UA: Почати HTML редактор у спливаючому вікні

en: Start bounce processing
uk_UA: Розпочати обробку баунсу (bounce)

en: Start database upgrade
uk_UA: Розпочати оновлення бази даних

en: Start date/time:
uk_UA: Стартова дата / час:

en: Start installation
uk_UA: Розпочати установку

en: Start language
uk_UA: Початкова мова

en: Start language:
uk_UA: Початкова мова:

en: Start survey
uk_UA: Почати опитування

en: Start the tour
uk_UA: Розпочати тур

en: Start: %s
uk_UA: Початок: %s

en: Started but not yet completed
uk_UA: Розпочатий, але ще не закінчений

en: Starting from:
uk_UA: Почати з:

en: Starting in 2.05, variable names should only contain letters and numbers; and may not start with a number. This variable name is deprecated.
uk_UA: Починаючи з 2.05, імена змінних повинні містити тільки букви і цифри; і не може починатися з цифри. Це ім'я змінної є застарілим.

en: Statistics
uk_UA: Статистика

en: Statistics URL
uk_UA: URL статистики

en: Statistics survey %s
uk_UA: Статистика опитування %s

en: Status
uk_UA: Статус

en: Status:
uk_UA: Статус:

en: Stay safe and up to date
uk_UA: Будьте в безпеці та в курсі

en: Step 1:
uk_UA: Крок 1:

en: Step 2:
uk_UA: Крок 2:

en: Step value
uk_UA: Включити значення

en: Stop this survey
uk_UA: Зупинити це опитування

en: Store the answers to this question encrypted
uk_UA: Зберігайте відповіді на це питання в зашифрованому вигляді

en: Store the city?
uk_UA: Зберегти місто?

en: Store the country?
uk_UA: Зберегти країну?

en: Store the postal code?
uk_UA: Зберегти поштовий індекс?

en: Store the state?
uk_UA: Збереги область?

en: Straight
uk_UA: Прямо

en: Strip HTML and PHP tags from a string
uk_UA: Зняти HTML та PHP теги з рядка

en: Strip whitespace (or other characters) from the beginning and end of a string
uk_UA: Видалити пробіли (або інші символи) з початку і кінця рядка

en: Strip whitespace (or other characters) from the beginning of a string
uk_UA: Видаляти пробіли (або інші символи) з початку рядка

en: Strip whitespace (or other characters) from the end of a string
uk_UA: Видалити пробіли (або інші символи) з кінця рядка

en: Strongly agree
uk_UA: Абсолютно погоджуюсь

en: Strongly disagree
uk_UA: Категорично не погоджуюсь

en: Structure
uk_UA: Структура

en: Style:
uk_UA: Стиль:

en: Subject
uk_UA: Тема

en: Subject:
uk_UA: Тема:

en: Submission date
uk_UA: Дата подачі

en: Submit
uk_UA: Надіслати

en: Submit Your Survey.
uk_UA: Надіслати своє опитування.

en: Submit your answers
uk_UA: Надіслати свої відповіді

en: Submit your survey.
uk_UA: Надіслати своє опитування.

en: Submitted
uk_UA: Додано

en: Subquestion
uk_UA: Підзапитання

en: Subquestion ID
uk_UA: Ідентифікатор підпитання

en: Subquestion codes may only contain alphanumeric characters.
uk_UA: Коди підпитань можуть містити лише буквено-цифрові символи.

en: Subquestion codes must be unique.
uk_UA: Коди підпитань мають бути унікальними.

en: Subquestion:
uk_UA: Підпитання:

en: Subquestions
uk_UA: Підпитання

en: Subquestions %s could not be updated.
uk_UA: Підпитання %s неможливо оновити.

en: Subquestions were successfully saved.
uk_UA: Підпитання були успішно збережені.

en: Success
uk_UA: Виконано

en: Success!
uk_UA: Виконано!

en: Successful login
uk_UA: Успішний вхід

en: Successfully created CPDB entries
uk_UA: Записи CPDB успішно створені

en: Successfully created participant entries
uk_UA: Записи учасників успішно створені

en: Successfully deleted user group.
uk_UA: Групу користувачів успішно видалено.

en: Successfully saved privacy policy text
uk_UA: Текст політики конфіденційності успішно збережено

en: Sum
uk_UA: Сума

en: Sum the values of answered questions in the list which pass the critiera (arg op value)
uk_UA: Підсумувати значення питань з відповідями у списку, які проходять по критерію (arg op value)

en: Summary
uk_UA: Звіт

en: Summary for %s
uk_UA: Підсумок для %s

en: Support this project - Donate to
uk_UA: Підтримайте цей проект - Зробіть пожертвування

en: Support this project - Donate to %s!
uk_UA: Підтримуйте цей проект — пожертвуйте %s!

en: Survey
uk_UA: Опитування

en: Survey %s
uk_UA: Опитування %s

en: Survey Has Been Deactivated
uk_UA: Опитування деактивовано

en: Survey ID
uk_UA: ID опитування

en: Survey ID (SID)
uk_UA: Ідентифікатор опитування (SID)

en: Survey ID:
uk_UA: Ідентифікатор опитування:

en: Survey activation
uk_UA: Активація опитування

en: Survey activation error
uk_UA: Помилка активації опитування

en: Survey administrator %s (%s)
uk_UA: Адміністратор опитування %s (%s)

en: Survey archive (*.lsa)
uk_UA: Архів опитування (*.lsa)

en: Survey archive (.lsa)
uk_UA: Архів опитування (.lsa)

en: Survey archive - only available for active surveys
uk_UA: Архів опитування — доступний лише для активних опитувань

en: Survey cannot be activated yet.
uk_UA: Опитування поки що не може бути активовано.

en: Survey cannot be activated. Either you have no permission or there are no questions.
uk_UA: Опитування неможливо активувати. Або Ви не маєте дозволу, або відсутні питання.

en: Survey content
uk_UA: Зміст опитування

en: Survey copy summary
uk_UA: Звіт про копіювання опитування

en: Survey could not be created because it did not have a title
uk_UA: Неможливо створити опитування, так як воно не має заголовка

en: Survey could not be updated
uk_UA: Опитування неможливо оновити

en: Survey could not be updated, please fix the following error:
uk_UA: Не вдалося оновити опитування, виправте наступну помилку:

en: Survey created
uk_UA: Опитування створено

en: Survey data policy
uk_UA: Політика даних опитування

en: Survey data policy checkbox label:
uk_UA: Прапорець мітки політики даних опитування:

en: Survey data policy error message:
uk_UA: Повідомлення про помилку щодо політики даних опитування:

en: Survey data policy error:
uk_UA: Помилка політики даних опитування:

en: Survey data policy label:
uk_UA: Мітка політики даних опитування:

en: Survey data policy message:
uk_UA: Повідомлення щодо політики даних опитування:

en: Survey data policy notice:
uk_UA: Повідомлення про політику даних опитування:

en: Survey data policy:
uk_UA: Політика даних опитування:

en: Survey deleted.
uk_UA: Опитування видалене.

en: Survey deletion
uk_UA: Видалення опитування

en: Survey description
uk_UA: Опис опитування

en: Survey display mode is set to %s:
uk_UA: Режим відображення опитування встановлений на %s:

en: Survey does not pass consistency check
uk_UA: Опитування не проходить перевірку цілісності

en: Survey expiration date
uk_UA: Дата закінчення терміну опитування

en: Survey files deleted.
uk_UA: Файли опитування видалено.

en: Survey format
uk_UA: Формат опитування

en: Survey general settings
uk_UA: Загальні налаштування опитування

en: Survey group
uk_UA: Група опитування

en: Survey group:
uk_UA: Група опитування:

en: Survey groups
uk_UA: Групи опитування

en: Survey groups:
uk_UA: Групи опитування:

en: Survey has been activated. Results table has been successfully created.
uk_UA: Опитування було активоване. Таблиця результатів була успішно створена.

en: Survey id
uk_UA: Ідентифікатор опитування

en: Survey language could not be created.
uk_UA: Неможливо створити мову опитування.

en: Survey list
uk_UA: Список опитувань

en: Survey logic file
uk_UA: Логіка файлу опитування

en: Survey logic view
uk_UA: Перегляд логіки опитування

en: Survey menu
uk_UA: Меню опитування

en: Survey menu entry ID
uk_UA: Ідентифікатор запису меню опитування

en: Survey menus
uk_UA: Меню опитування

en: Survey name
uk_UA: Назва опитування

en: Survey name (ID)
uk_UA: Назва опитування (ID)

en: Survey name (ID):
uk_UA: Назва опитування (ID):

en: Survey not found
uk_UA: Опитування не знайдено

en: Survey options for theme %s
uk_UA: Параметри опитування для теми %s

en: Survey overview
uk_UA: Огляд опитування

en: Survey owner:
uk_UA: Власник опитування:

en: Survey participant attributes
uk_UA: Атрибути учасника опитування

en: Survey participant attributes to create
uk_UA: Атрибути учасника опитування для створення

en: Survey participant data (if available)
uk_UA: Дані учасника опитування (якщо вони доступні)

en: Survey participant export options
uk_UA: Параметри експорту учасників опитування

en: Survey participant settings
uk_UA: Налаштування учасника опитування

en: Survey participant summary
uk_UA: Підсумок учасників опитування

en: Survey participants
uk_UA: Учасники опитування

en: Survey participants have not been initialised for this survey.
uk_UA: Учасники опитування не були ініційовані для цього опитування.

en: Survey permissions
uk_UA: Дозволи опитування

en: Survey permissions for all users in this group were successfully updated.
uk_UA: Дозволи опитування для всіх користувачів у цій групі були успішно оновлені.

en: Survey permissions were successfully updated.
uk_UA: Дозволи опитування були успішно оновлені.

en: Survey quick actions
uk_UA: Швидкі дії з опитуванням

en: Survey quota
uk_UA: Квота опитування

en: Survey quotas
uk_UA: Квоти опитування

en: Survey registration confirmation
uk_UA: Підтвердження реєстрації в опитуванні

en: Survey response
uk_UA: Відповідь опитування

en: Survey response %d
uk_UA: Відповіді опитування %d

en: Survey responses
uk_UA: Відповіді опитування

en: Survey security
uk_UA: Безпека опитування

en: Survey settings
uk_UA: Налаштування опитування

en: Survey settings for group:
uk_UA: Налаштування опитування для групи:

en: Survey settings were successfully saved.
uk_UA: Налаштування опитування були успішно збережені.

en: Survey status:
uk_UA: Статус опитування:

en: Survey storage
uk_UA: Сховище опитування

en: Survey structure
uk_UA: Структура опитування

en: Survey structure (*.lss)
uk_UA: Структура опитування (*.lss)

en: Survey structure (.lss)
uk_UA: Структура опитування (.lss)

en: Survey structure import summary
uk_UA: Зведена інформація про імпорт структури опитування

en: Survey summary
uk_UA: Підсумок опитування

en: Survey template
uk_UA: Шаблон опитування

en: Survey text elements
uk_UA: Текстовий елемент опитування

en: Survey texts were saved successfully.
uk_UA: Тексти опитування були успішно збережені.

en: Survey theme
uk_UA: Тема опитування

en: Survey theme options
uk_UA: Параметри теми опитування

en: Survey theme:
uk_UA: Тема опитування:

en: Survey themes
uk_UA: Теми опитування

en: Survey title
uk_UA: Назва опитування

en: Survey title and description
uk_UA: Заголовок та опис опитування

en: Survey?
uk_UA: Опитування?

en: Surveys
uk_UA: Опитування

en: Surveys in this group
uk_UA: Опитування в цій групі

en: Surveys in this group:
uk_UA: Опитування в цій групі:

en: Swahili
uk_UA: Суахілі

en: Swedish
uk_UA: Шведська

en: Switch to closed-access mode
uk_UA: Перейдіть у режим закритого доступу

en: System information
uk_UA: Інформація про систему

en: System overview
uk_UA: Огляд системи

en: TIS620 Thai
uk_UA: TIS620 Тайська

en: Table column usage
uk_UA: Використання табличних колонок (Table column usage)

en: Table prefix
uk_UA: Префікс таблиці

en: Table prefix:
uk_UA: Префікс таблиці:

en: Table size usage
uk_UA: Використання табличного розміру (Table size usage)

en: Tagalog
uk_UA: тагальська

en: Tajik
uk_UA: таджицька

en: Take ownership
uk_UA: Стати власником

en: Tamil
uk_UA: Тамільська

en: Tangent
uk_UA: Тангенс

en: Target database version:
uk_UA: Версія цільової бази даних:

en: Target question
uk_UA: Цільове питання

en: Telugu
uk_UA: телугу

en: Template
uk_UA: Шаблон

en: Template '%s' could not be found.
uk_UA: Шаблон '%s' не вдалося знайти.

en: Template '%s' does already exist.
uk_UA: Шаблон '%s' вже існує.

en: Template '%s' was successfully deleted.
uk_UA: Шаблон '%s' був успішно видалений.

en: Template Sample
uk_UA: Зразок шаблону

en: Template editor mode
uk_UA: Режим редактора шаблонів

en: Template editor mode:
uk_UA: Режим редактора шаблонів:

en: Template editor:
uk_UA: Редактор шаблонів:

en: Template id
uk_UA: Ідентифікатор шаблону

en: Template name
uk_UA: Назва шаблону

en: Template permissions
uk_UA: Дозволи шаблону

en: Template permissions were updated successfully.
uk_UA: Дозволи шаблонів були успішно оновлені.

en: Templates
uk_UA: Шаблони

en: Temporary folder cannot be determined.
uk_UA: Тимчасову папку неможливо визначити.

en: Temporary folder does not exist.
uk_UA: Тимчасової папки не існує.

en: Terminate survey
uk_UA: Перервати опитування

en: Test if your server has SSL enabled by clicking on this link.
uk_UA: Протестуйте, чи Ваш сервер має SSL, натиснувши на це посилання.

en: Test navigation
uk_UA: Протестувати навігацію

en: Text [Help] (Tip)
uk_UA: Текст [Help] (Підказка)

en: Text box
uk_UA: Текст

en: Text display
uk_UA: Відображення тексту

en: Text elements
uk_UA: Текстові елементи

en: Text elements:
uk_UA: Текстові елементи:

en: Text input box size
uk_UA: Розмір поля введення тексту

en: Text input box width
uk_UA: Ширина поля для введення тексту

en: Text inputs
uk_UA: Вхідний текст

en: Text needs to be lowercase.
uk_UA: Текст повинен бути у нижньому регістрі.

en: Text needs to be uppercase.
uk_UA: Текст повинен бути у верхньому регістрі.

en: Text questions
uk_UA: Текстові питання

en: Text shown on each subquestion row between both scales in dropdown mode
uk_UA: Текст, що відображається у кожному рядку підпитання між обох шкал у випадаючому режимі

en: Thai
uk_UA: Тайська

en: Thank you for completing this survey.
uk_UA: Дякуємо за участь в опитуванні.

en: Thank you for registering to participate in this survey.
uk_UA: Дякуємо за реєстрацію у цьому опитуванні.

en: Thank you for registering. You will receive an email shortly.
uk_UA: Дякуємо за реєстрацію. Незабаром ви отримаєте електронний лист.

en: Thank you for saving your survey in progress.  The following details can be used to return to this survey and continue where you left off.  Please keep this e-mail for your reference - we cannot retrieve the password for you.
uk_UA: Дякуємо за те, що зберегли опитування у процесі. Наступні деталі можна використати, щоб повернутися до опитування та продовжити з того місця, де Ви зупинилися. Будь ласка, зберігайте цей лист для власного користування – ми не можемо відновлювати Ваш пароль.

en: Thank you for taking the tour!
uk_UA: Дякуємо, що взяли тур!

en: Thank you!
uk_UA: Дякуємо!

en: Thanks for taking this survey!
uk_UA: Дякуємо, що взяли участь у цьому опитуванні!

en: The 'time limit warning' will stay visible for this many seconds (will not turn off if this setting is left blank)
uk_UA: "Попередження про часове обмеження" буде видно стільки-то секунд (не зникне, якщо буде залишене незаповненим)

en: The 2nd 'time limit warning' will stay visible for this many seconds (will not turn off if this setting is left blank)
uk_UA: Друге "Попередження про часове обмеження" буде видно стільки-то секунд (не зникне, якщо буде залишене незаповненим)

en: The 2nd message to display as a 'time limit warning' (a default warning will display if this is left blank)
uk_UA: 2-ге повідомлення буде відображатися як «попередження про закінчення часу» (попередження за замовчуванням буде відображатися, якщо це залишається порожнім)

en: The CAPTCHA settings won't have any effect because you don't have the required GD library activated in your PHP configuration.
uk_UA: Налаштування CAPTCHA не матимуть жодного ефекту, оскільки у вашій конфігурації PHP не активована потрібна бібліотека GD.

en: The LimeSurvey ComfortUpdate is an easy procedure to quickly update to the latest version of LimeSurvey.
uk_UA: The LimeSurvey ComfortUpdate - це проста процедура швидкого оновлення LimeSurvey до останньої версії.

en: The Question theme "%s" could not be installed
uk_UA: Тему питань "%s" не вдалося встановити

en: The Question theme "%s" has been sucessfully installed
uk_UA: Тема питань "%s" успішно встановлена

en: The ZIP file contains wrong paths
uk_UA: ZIP-файл містить неправильні шляхи

en: The ZIP library is not activated in your PHP configuration thus importing ZIP files is currently disabled.
uk_UA: Бібліотека ZIP не активована у вашій конфігурації PHP, тому імпорт ZIP-файлів наразі відключений.

en: The above error occurred when the Web server was processing your request.
uk_UA: Вищевказана помилка сталася, коли вебсервер обробляв ваш запит.

en: The access code field is always checked for duplicates.
uk_UA: Поле коду доступу завжди перевіряється на наявність дублікатів.

en: The actual question text
uk_UA: Фактичний текст питання

en: The address you have entered is already registered. An email has been sent to this address with a link that gives you access to the survey.
uk_UA: Адреса, яку Ви ввели, вже зареєстрована. Повідомлення було відправлено за цією адресою з посиланням, що дає Вам доступ до опитування.

en: The answer options will be distributed across the number of columns set here
uk_UA: Варіанти відповідей повинні бути розподілені по числу стовпчиків, встановлених тут

en: The answer options will be shown for each subquestion.
uk_UA: Варіанти відповідей будуть показані для кожного підпитання.

en: The answer to the security question is incorrect.
uk_UA: Неправильна відповідь на запитання безпеки

en: The answer(s) must meet these array_filter criteria:
uk_UA: Відповідь(-і) має(-ють) відповідати цим array_filter критеріям:

en: The answer(s) must meet these validation criteria:
uk_UA: Відповіді повинні відповідати цим критеріям перевірки:

en: The array question is a type that creates a matrix for the participant.
uk_UA: Питання-масив — це тип, який створює матрицю для учасника.

en: The availability of options is related to the type of question you previously chose.
uk_UA: Наявність варіантів пов'язана з типом питання, який ви вибрали раніше.

en: The basic functions
uk_UA: Основні функції

en: The closed access mode needs a participant list, which you may create by clicking on the menu entry 'Participants'.
uk_UA: У режимі закритого доступу потрібен список учасників, який ви можете створити, натиснувши на пункт меню «Учасники».

en: The condition could not be updated! It did not include the question and/or answer upon which the condition was based. Please ensure you have selected a question and an answer.
uk_UA: Не вдалося оновити умову! Вона не включала питання та/або відповідь, на яких ґрунтувалася умова. Будь ласка, переконайтесь, що ви вибрали питання та відповідь.

en: The data could not be saved because the response does not exist in the database.
uk_UA: Дані не вдалося зберегти, оскільки відповідь не існує в базі даних.

en: The database engine type must be set for MySQL
uk_UA: Тип двигуна бази даних повинен бути встановлений на MySQL

en: The database exists and contains LimeSurvey tables.
uk_UA: База даних існує і містить таблиці LimeSurvey.

en: The database has been updated from version %s to version %s.
uk_UA: База даних була оновлена з версії %s до версії %s.

en: The database you specified does already exist.
uk_UA: Вказана база даних вже існує.

en: The database you specified does not exist:
uk_UA: Вказана база даних відсутня:

en: The destination file name is not the same as the source file name
uk_UA: Назва файлу призначення не збігається з ім'ям вихідного файлу

en: The email address is not valid.
uk_UA: Електронна адреса є недійсною.

en: The email address you have entered is already registered and the survey has been completed.
uk_UA: Адреса електронної пошти, яку Ви ввели, вже зареєстрована та опитування було завершено.

en: The email you used is not valid. Please try again.
uk_UA: Електронна адреса, яку Ви використовуєте, є недійсною. Будь ласка, спробуйте ще.

en: The end message
uk_UA: Кінцеве повідомлення

en: The entry was assigned the following record id:
uk_UA: Вхід був призначений наступному запису ID:

en: The existing label set has assessment values assigned.
uk_UA: Існуючий набір міток має присвоєні значення оцінки.

en: The existing label set has different/more languages.
uk_UA: Існуючий набір міток має різні/більше мов.

en: The file %s was deleted.
uk_UA: Файл %s було видалено.

en: The file could not be deleted
uk_UA: Файл не вдалося видалити

en: The file does not exist
uk_UA: Файл не існує

en: The folder %s doesn't exist and can't be created.
uk_UA: Папка %s не існує і не може бути створена.

en: The following LimeSurvey updates are available:
uk_UA: Наступні оновлення LimeSurvey доступні:

en: The following additional fields were found in your CSV file.
uk_UA: Наступні додаткові поля були знайдені у Вашому CSV файлі.

en: The following answers should be deleted:
uk_UA: Наступні відповіді мають бути видалені:

en: The following assessments should be deleted:
uk_UA: Наступні оцінки мають бути видалені:

en: The following conditions should be deleted:
uk_UA: Наступні умови мають бути видалені:

en: The following files will be modified or deleted but were already modified by someone else.
uk_UA: Наступні файли будуть змінені або видалені, але вони вже були кимось змінені.

en: The following files would be added by the update but already exist. This is unusual and may result from an earlier update attempt.
uk_UA: Наступні файли будуть додані оновленням, але вони вже існують. Це незвично і може бути результатом попередньої спроби оновлення.

en: The following groups should be deleted:
uk_UA: Наступні групи мають бути видалені:

en: The following old survey participants tables could be restored:
uk_UA: Можна відновити такі старі таблиці учасників опитування:

en: The following old survey response tables exist and may be deleted if no longer required:
uk_UA: Наступні старі таблиці відповідей до опитувань існують та можуть бути видалені, якщо вони більше не потрібні:

en: The following old survey tables should be deleted because they contain no records or their parent survey no longer exists:
uk_UA: Наступні старі таблиці опитувань мають бути видалені, так як їм не відповідає жоден запис або бальше не існує "батьківського" опитування:

en: The following plugin will be installed. Please click "Install" to install the plugin, or "Abort" to abort. Aborting will remove the files from the file system.
uk_UA: Наступний плагін буде встановлений. Будь ласка, клацніть «Встановити», щоб встановити плагін або «Перервати», щоб скасувати. Переривання видалить файли з файлової системи.

en: The following plugin will be updated. Please click "Update" to update the plugin, or "Abort" to abort.
uk_UA: Наступний плагін буде оновлено. Клацніть «Оновити», щоб оновити плагін, або «Перервати», щоб скасувати.

en: The following problems have been found:
uk_UA: Дані проблеми знайдені:

en: The following questions should be deleted:
uk_UA: Наступні питання мають бути видалені:

en: The following steps will be done by this update:
uk_UA: Наступні кроки будуть виконуватися цим оновленням:

en: The following survey language settings should be deleted:
uk_UA: Наступні налаштування мови опитування мають бути видалені:

en: The following surveys are available:
uk_UA: Дані опитування є доступними:

en: The following surveys have an errorneous question group order. Please go to each survey respectively, check the group order and save it.
uk_UA: Наступні опитування мають помилковий порядок групи питань. Будь ласка, перейдіть до кожного опитування відповідно, перевірте порядок груп та збережіть його.

en: The following surveys have an errorneous question order. Please go to each question and group respectively, check the question order and save it.
uk_UA: Наступні опитування мають помилковий порядок питань. Будь ласка, перейдіть до кожного питання та групи відповідно, перевірте порядок питань та збережіть його.

en: The following surveys should be deleted:
uk_UA: Наступні опитування мають бути видалені:

en: The following user group assignments should be deleted:
uk_UA: Наступні завдання групи користувачів слід видалити:

en: The fonts file %s was not found in <limesurvey root folder>/fonts directory. Please, see the txt file for your language in fonts directory to generate the charts.
uk_UA: Мовний файл %s не був знайдений у <limesurvey root folder>/каталозі шрифтів. Будь ласка, знайдіть текстовий файл для Вашої мови у каталозі шрифтів, щоб згенерувати діаграми.

en: The handle is displayed at the middle of the slider except if Slider initial value is set (this will not set the initial value).
uk_UA: Ручка відображається на середині слайдера, крім випадків, якщо встановлене початкове значення Слайдера (це не встановить початкове значення).

en: The imap PHP library is not installed or not activated. Please contact your system administrator.
uk_UA: PHP-бібліотеку IMAP не встановлено. Будь ласка, зверніться до вашого системного адміністратора.

en: The languages of the imported group file must at least include the base language of this survey.
uk_UA: Мови імпортованого файлу груп мають включати щонайменше базову мову цього опитування.

en: The languages of the imported question file must at least include the base language of this survey.
uk_UA: Мови імпортованого файлу питань мають включати щонайменше базову мову цього опитування.

en: The latest available version is %s.
uk_UA: Остання доступна версія — %s.

en: The logarithm of number to base, if given, or the natural logarithm.
uk_UA: Логарифм за вказаною основою (якщо вказано) або натуральний логарифм.

en: The maximum number of files has been uploaded. You may return back to survey.
uk_UA: Максимальна кількість фалів була завантажена. Ви можете повернутися до опитування.

en: The message to display as a 'time limit warning' (a default warning will display if this is left blank)
uk_UA: Повідомлення для відображення як "попередження про часове обмеження" (буде відображено попередження за умовчанням, якщо поле буде залишене незаповненим)

en: The message to display when the time limit has expired (a default message will display if this setting is left blank)
uk_UA: Повідомлення про те, коли стікає часове обмеження  (буде відображено повідомлення за умовчанням, якщо дане поле буде незаповнене)

en: The minimum number of files has not been uploaded.
uk_UA: Мінімальна кількість файлів не була завантажена.

en: The most important question-related options are displayed here.
uk_UA: Тут відображаються найважливіші параметри питань.

en: The most important settings of your survey can be reached from this sidebar: the survey settings menu and the survey structure menu. You may resize it to fit your screen to easily navigate through the available options. If the size of the sidebar is too small, the options get collapsed and the quick-menu is displayed. If you wish to work from the quick-menu, either click on the arrow button or drag it to the left.
uk_UA: Найважливіші параметри опитування можна отримати з цієї бічної панелі: меню налаштувань опитування та меню структури опитування. Ви можете змінити його розмір, щоб він відповідав вашому екрану, щоб легко переходити доступними параметрами. Якщо розмір бічної панелі занадто малий, параметри згортаються і відображається швидке меню. Якщо ви бажаєте працювати зі швидкого меню, натисніть кнопку зі стрілкою або перетягніть її вліво.

en: The name must be unique for all menu entries throughout the software.
uk_UA: Ім'я повинно бути унікальним для всіх записів меню в усьому програмному забезпеченні.

en: The new password can not be empty.
uk_UA: Новий пароль не може бути порожнім.

en: The new question group/question order was successfully saved.
uk_UA: Нова група питань/новий порядок питань була успішно збережена.

en: The participant cannot upload a single file larger than this size. Server configuration allow a maximum file size of %s KB.
uk_UA: Учасник не може завантажити файл, більший за цей розмір. Конфігурація сервера дозволяє максимальний розмір файлу %s KB.

en: The password does not reach the minimum length of %s characters
uk_UA: Пароль не досягає мінімальної довжини в %s символів

en: The password does require at least one digit
uk_UA: Для пароля потрібна принаймні одна цифра

en: The password does require at least one special character
uk_UA: Для пароля потрібен хоча б один спеціальний символ

en: The password does require at least one uppercase character
uk_UA: Для пароля потрібна принаймні одна велика літера

en: The password will be generated and sent by email.
uk_UA: Пароль буде сформовано та надіслано електронною поштою.

en: The password you have chosen at the optional settings step.
uk_UA: Пароль, який Ви обрали на додатковому етапі налаштування.

en: The permissions of this superadmin cannot be updated!
uk_UA: Не можна оновити дозволи цього суперадміна!

en: The plugin could not be installed or updated:
uk_UA: Не вдалося встановити або оновити плагін:

en: The plugin is not compatible with your version of LimeSurvey.
uk_UA: Плагін не сумісний з вашою версією LimeSurvey.

en: The plugin settings were saved.
uk_UA: Налаштування плагіна були збережені.

en: The plugin was not found.
uk_UA: Плагін не знайдено.

en: The plugin was successfully installed. You need to activate it before you can use it.
uk_UA: Плагін успішно встановлено. Потрібно активувати його, перш ніж використовувати.

en: The plugin was successfully updated. You might need to deactivate it and activate it again to apply changes.
uk_UA: Плагін успішно оновлено. Можливо, вам доведеться деактивувати його та знову активувати, щоб застосувати зміни.

en: The question bar
uk_UA: Панель питання

en: The question code is mandatory.
uk_UA: Код питання є обов'язковим.

en: The question could not be added. You must enter at least a question code.
uk_UA: Питання неможливо додати. Ви мусите ввести хоча б код питання.

en: The question could not be added. You must enter at least enter a question code.
uk_UA: Питання неможливо додати. Ви маєте ввести хоча б код питання.

en: The question could not be imported for the following reasons:
uk_UA: Питання не можна імпортувати з наступних причин:

en: The question group was deleted.
uk_UA: Група питань була видалена.

en: The record of your survey responses does not contain any identifying information about you, unless a specific survey question explicitly asked for it.
uk_UA: Запис Ваших відповідей опитування не містить ідентифікаційну інформацію про Вас, хіба що це явно не зазначалося у конкретному питання опитування.

en: The records have been saved successfully!
uk_UA: Записи були успішно збережені!

en: The redundancy check looks for tables leftover after deactivating a survey. You can delete these if you no longer require them.
uk_UA: Перевірка надлишку шукає таблиці, що залишилися, після деактивації опитування. Ви можете видалити їх, якщо вони більше не потрібні.

en: The related survey is missing.
uk_UA: Пов'язане опитування відсутнє.

en: The request could not be understood by the server due to malformed syntax.
uk_UA: Сервер не міг зрозуміти запит через неправильний синтаксис.

en: The requested URL was not found on this server.
uk_UA: Запрошена URL-адреса на цьому сервері не знайдена.

en: The requested files do not exist on the server.
uk_UA: Файли запиту не існують на сервері.

en: The required directory for saving the uploaded files couldn't be created. Please check file premissions on the /upload/surveys directory.
uk_UA: Потрібний каталог для збереження завантажених файлів не може бути створений. Будь ласка, перевірте права доступу до файлів у каталозі the /upload/surveys (завантажені опитування)

en: The response record %s was updated.
uk_UA: Запис відповіді %s оновлено.

en: The response timings table has been renamed to:
uk_UA: Таблиця таймінгів відповідей була перейменована на:

en: The responses table has been renamed to:
uk_UA: Таблиця відповідей була перейменована на:

en: The responses to this survey are no longer available using LimeSurvey.
uk_UA: Відповіді на це опитування більше не доступні при використані LimeSurvey.

en: The selected attribute was invalid.
uk_UA: Обраний атрибут є недійсним.

en: The server tried to call an unknown view!
uk_UA: Сервер намагався викликати невідомий вигляд!

en: The settings tab with the survey menu
uk_UA: Вкладка налаштувань з меню опитування

en: The sidebar
uk_UA: Бічна панель

en: The size of the randomly generated password (min. 8)
uk_UA: Розмір випадково створеного пароля (мін. 8)

en: The sum must be at least %s
uk_UA: Сума має бути щонайменше %s

en: The sum must be at most %s
uk_UA: Максимальна сума не може перевищувати %s.

en: The sum must be between %s and %s
uk_UA: Сума має бути між %s та %s

en: The sum must equal %s
uk_UA: Сума має дорівнювати %s

en: The sum must equal %s.
uk_UA: Сума має дорівнювати %s.

en: The sum of the multiple numeric inputs must be greater than this value
uk_UA: Сума декількох числових вводів повинно бути більше, ніж це значення

en: The superadmin role cannot be changed.
uk_UA: Роль суперадміна не може бути змінена.

en: The survey cannot be activated until these problems have been resolved.
uk_UA: Опитування не може бути активовано до тих пір, доки ці проблеми не будуть вирішені.

en: The survey description
uk_UA: Опис опитування

en: The survey group '%s' was deleted.
uk_UA: Групу опитування '%s' видалено.

en: The survey in which you are trying to participate does not seem to exist.
uk_UA: Опитування, в якому ви намагаєтесь взяти участь, схоже, не існує.

en: The survey participant was successfully updated.
uk_UA: Учасника опитування було успішно оновлено.

en: The survey response table could not be created.
uk_UA: Не вдалося створити таблицю відповідей опитування.

en: The survey structure
uk_UA: Структура опитування

en: The survey title
uk_UA: Назва опитування

en: The survey was successfully expired by setting an expiration date in the survey settings.
uk_UA: Опитування було успішно закінчене, встановивши дату закінчення у налаштуваннях опитування.

en: The survey you selected does not exist
uk_UA: Обране опитування не існує

en: The template upload directory doesn't exist or is not writable.
uk_UA: Каталог завантаження шаблонів не існує або не підлягає запису.

en: The text inserted here will be displayed on the welcome screen, which is the first thing that your respondents will see when they access your survey..
uk_UA: Текст, вставлений тут, відображатиметься на вітальному екрані. Це перше, що побачать ваші респонденти, коли вони отримають доступ до вашого опитування.

en: The text message that displays in the countdown timer during the countdown
uk_UA: Повідомлення яке відображається в таймері зворотнього відліку під час відліку

en: The theme '%s' has been reset.
uk_UA: Тему '%s' було скинуто.

en: The theme upload directory doesn't exist or is not writable.
uk_UA: Каталог завантаження тем не існує або не підлягає запису.

en: The three top boxes are the most basic functions of LimeSurvey.
uk_UA: Три верхні панелі — це основні функції LimeSurvey.

en: The title of the question group is visible to your survey participants (this setting can be changed later and it cannot be empty). Question groups are important because they allow the survey administrators to logically group the questions. By default, each question group (including its questions) is shown on its own page (this setting can be changed later).
uk_UA: Заголовок групи питань бачать учасники опитування (це налаштування можна змінити пізніше, і воно не може бути порожнім). Групи питань важливі, оскільки вони дозволяють адміністраторам опитування логічно групувати питання. За замовчуванням кожна група питань (включаючи її питання) відображається на власній сторінці (це налаштування можна змінити пізніше).

en: The title of your question
uk_UA: Назва вашого питання

en: The top bar
uk_UA: Верхня панель

en: The type of your database management system
uk_UA: Тип Вашої системи управління базою даних

en: The update is now complete!
uk_UA: Оновлення завершено!

en: The update server is currently busy. This usually happens when the update files for a new version are being prepared.
uk_UA: Сервер оновлення завантажений на даний момент. Це зазвичай відбувається, коли готуються оновлені файли для нової версії.

en: The user name cannot be changed.
uk_UA: Ім'я користувача неможливо змінити.

en: The username already exists.
uk_UA: Дане ім'я вже використовується.

en: The value of this variable can not be changed
uk_UA: Значення цієї змінною неможливо змінити

en: The welcome message
uk_UA: Вітальне повідомлення

en: Theme
uk_UA: Тема

en: Theme %s does not exist.
uk_UA: Тема %s не існує.

en: Theme '%s' does not exist.
uk_UA: Тема '%s' не існує.

en: Theme '%s' has been uninstalled because it's not compatible with this LimeSurvey version.
uk_UA: Тема '%s' була видалена, оскільки вона не сумісна з цією версією LimeSurvey.

en: Theme '%s' was successfully deleted.
uk_UA: Тема '%s' була успішно видалена.

en: Theme editor
uk_UA: Редактор тем

en: Theme editor:
uk_UA: Редактор теми:

en: Theme name
uk_UA: Назва теми

en: Theme options
uk_UA: Параметри теми

en: Theme options differences
uk_UA: Відмінності налаштувань теми

en: Theme options saved.
uk_UA: Параметри теми збережено.

en: Theme:
uk_UA: Тема:

en: Themes
uk_UA: Теми

en: Themes options for this survey group
uk_UA: Параметри тем для цієї групи опитування

en: Themes storage
uk_UA: Зберігання тем

en: Themes:
uk_UA: Теми:

en: There are %s orphaned default value entries which can be deleted.
uk_UA: Існує %s залишених записів за умовчанням за квотою, які можуть бути видалені.

en: There are %s orphaned question attributes.
uk_UA: Існує %s залишених атрибутів питань.

en: There are %s orphaned quota entries which can be deleted.
uk_UA: Існує %s залишених записів за квотою, які можуть бути видалені.

en: There are %s orphaned quota language settings which can be deleted.
uk_UA: Існує %s залишених налаштувань мови за квотою, які можуть бути видалені.

en: There are %s orphaned quota members which can be deleted.
uk_UA: Існує %s залишених членів за квотою, які можуть бути видалені.

en: There are %s questions in this survey.
uk_UA: У цьому опитуванні є %s питань.

en: There are empty question groups in this survey - please create at least one question within a question group.
uk_UA: Є порожні групи питань у цьому опитуванні - будь ласка, створіть, принаймні, одне питання в межах групи питання.

en: There are no existing conditions in this survey.
uk_UA: Немає існуючих умов для цього опитування.

en: There are no groups available.
uk_UA: Немає доступних груп.

en: There are no label sets which match the survey default language
uk_UA: Немає набору міток, який підходив би для мови за умовчанням опитування

en: There are no more questions. Please press the <Submit> button to finish this survey.
uk_UA: Запитань більше немає. Будь ласка, натисніть на кнопку <Відправити> (<Submit>), щоб закінчити це опитування.

en: There are no participants to be exported.
uk_UA: Немає учасників для експорту.

en: There are no questions in this group.
uk_UA: У цій групі немає питань.

en: There are no questions in this survey
uk_UA: У цьому опитуванні немає питань.

en: There are no questions in this survey.
uk_UA: У цьому опитуванні немає питань.

en: There are no simple options in this survey theme.
uk_UA: У цій темі опитування немає простих параметрів.

en: There are no unmapped attributes
uk_UA: Немає невідображених атрибутів

en: There are security updates available for %s (type: %s).
uk_UA: Доступні оновлення безпеки для %s (тип: %s).

en: There are two ways to stop a survey. Please read carefully about the two options below and choose the right one for you.
uk_UA: Існує два варіанти, щоб припинити анкету. Будь ласка, уважно прочитайте про обидва варіанти, зазанчені нижче, та оберіть той, який підходить Вам найбільше.

en: There are updates available for %s (type: %s).
uk_UA: Доступні оновлення для %s (тип: %s).

en: There are {EMAILCOUNT} emails still to be sent.
uk_UA: {EMAILCOUNT} листів ще не надіслано.

en: There are {NUMBEROFQUESTIONS} questions in this survey.
uk_UA: У цьому опитуванні {NUMBEROFQUESTIONS} питань.

en: There has to be at least one language.
uk_UA: Тут має бути принаймні одна мова.

en: There is 1 question in this survey
uk_UA: У цьому опитуванні 1 питання

en: There is 1 question in this survey.
uk_UA: У цьому опитуванні є 1 питання.

en: There is already an entry with that exact access code in the table.
                         The same access code cannot be used in multiple entries.
uk_UA: У таблиці вже є запис із таким точним кодом доступу.
     Один і той же код доступу не може бути використаний у кількох записах.

en: There is no matching survey.
uk_UA: Немає відповідного опитування.

en: There is no matching user %s in group %s.
uk_UA: Відповідного користувача %s немає в групі %s.

en: There is {n} user attribute field in this survey participants table.|There are {n} user attribute fields in this survey participants table.
uk_UA: У таблиці учасників опитування є {n} поле атрибутів користувача. | У таблиці учасників опитування є {n} полів атрибутів користувача.

en: There was a problem deleting the template '%s'. Please check your directory/file permissions.
uk_UA: Виникла проблема при видаленні шаблону '%s'. Будь ласка, перевірте Ваші дозволи каталогу/файлу.

en: There was a problem downloading the update file. Please try to restart the update process.
uk_UA: Виникла проблема при завантаженні файлу оновлення. Будь ласка, спробуйте перезапустити процес оновлення.

en: There was a problem updating the user permissions.
uk_UA: Виникла проблема оновлення дозволів користувача.

en: There was an error using the Google API.
uk_UA: Виникла помилка при користуванні Google API.

en: There was an error when saving your personal settings.
uk_UA: Під час збереження особистих налаштувань сталася помилка.

en: There were errors when trying to populate the database:
uk_UA: Виникли помилки при спробі заповнити базу даних:

en: There were no eligible emails to send. This will be because none satisfied the criteria of:
uk_UA: Не було ніяких відповідних листів для відправки. Це може бути тому, що не був задоволений критерій:

en: These files will be backed up and then replaced by the update procedure.
uk_UA: Будуть зроблені резервні копії цих файлів, а потім ці файли будут замінені процедурою оновлення.

en: These settings cannot be changed once the survey is online.
uk_UA: Ці налаштування неможливо змінити, коли опитування онлайн.

en: They represent an easy way to get back to any previous setting, and provide a general overview of where you are.
uk_UA: Вони представляють простий спосіб повернутися до будь-яких попередніх налаштувань та надають загальний огляд того, де ви знаходитесь.

en: They were found to be duplicate using a combination of firstname, lastname and email fields
uk_UA: Були знайдені дублікати, використовуючи комбінацію полів з іменем, прізвищем та електронною адресою

en: They were found to be duplicate using the participant id field
uk_UA: Були знайдені дублікати, використовуючи поле з ID учасника

en: Third choice
uk_UA: Третій вибір

en: This ZIP archive contains no valid Resources files. Import failed.
uk_UA: Цей ZIP архів не містить дійсні ресурси файлів. Не вдалося імпортувати.

en: This ZIP archive contains no valid template files. Import failed.
uk_UA: Цей архів ZIP не містить дійсні файли шаблонів. Не вдалось імпортувати.

en: This action need confirmation.
uk_UA: Дія вимагає підтвердження.

en: This action need to be confirmed.
uk_UA: Цю дію потрібно підтвердити.

en: This archive contains a PDF file of the survey, the queXML file of the survey and a queXF banding XML file which can be used with queXF: http://quexf.sourceforge.net/ for processing scanned surveys.
uk_UA: Цей архів містить PDF файл опитування, queXML файл і queXF banding XML файл, що може бути застосованим з queXF: http://quexf.sourceforge.net/  для обробки відсканованих опитувань.

en: This attribute is automatically mapped
uk_UA: Цей атрибут відображається автоматично

en: This bar will change as you move through the functionalities. The current bar corresponds to the "overview" tab. It contains the most important LimeSurvey functionalities such as preview and activate survey.
uk_UA: Ця панель буде змінюватися в міру переміщення функціональними можливостями. Поточний рядок відповідає вкладці «Огляд». Він містить найважливіші функції LimeSurvey, такі як попередній перегляд та активація опитування.

en: This code is already used - duplicate codes are not allowed.
uk_UA: Цей код уже використовується — повторювані коди заборонені.

en: This code is also the name of the variable that will be exported to SPSS or Excel.
uk_UA: Цей код також є ім'ям змінної, яка буде експортуватися в SPSS або Excel.

en: This code is normally not shown to your participants, still it is necessary and has to be unique for the survey.
uk_UA: Цей код зазвичай не показується учасникам, він все одно є необхідним і має бути унікальним для опитування.

en: This description is also visible to your participants.
uk_UA: Цей опис також видно вашим учасникам.

en: This email address cannot be used because it was opted out of this survey.
uk_UA: Ця адреса електронної пошти не може бути використана, тому що була відмова від даного опитування.

en: This email address is already registered but the email adress was bounced.
uk_UA: Ця адреса електронної пошти вже зареєстрована, але адреса була відкинута (bounced).

en: This export is intended to create a complete backup of an active survey for archival purposes.
uk_UA: Цей експорт призначений для створення повної резервної копії активного опитування для архівних цілей.

en: This export will dump all the groups, questions, answers and conditions for your survey into a .LSS file (which is basically an XML file). This dump file can be used with the 'Import survey' feature when creating a new survey.
uk_UA: Цей експорт вивантажує всі групи, запитання, відповіді та умови для вашого опитування у файл .LSS (який по суті є файлом XML). Цей дамп-файл можна використовувати з функцією «Імпорт опитування» під час створення нового опитування.

en: This expression uses a possibly invalid comparison. Are you sure you didn't mean to do a numerical comparison? See manual for more information.
uk_UA: Можливо, цей вираз використовує неправильне порівняння. Ви впевнені, що не мали наміру порівняти число? Додаткову інформацію див. у Посібнику.

en: This feature is designed to make it easy to use Excel to author and edit surveys.
uk_UA: Ця функція покликана полегшити використання Excel для створення та редагування опитувань.

en: This feature is only available for MySQL databases. Your database type is %s.
uk_UA: Ця функція доступна лише для баз даних MySQL. Тип вашої бази даних %s.

en: This field is encrypted and can only be searched by exact match. Please enter the exact value you are looking for.
uk_UA: Це поле зашифроване і його можна шукати лише за допомогою точної відповідності. Введіть точне значення, яке ви шукаєте.

en: This file is not a supported image - please only upload JPG,PNG,GIF or SVG type images.
uk_UA: Цей файл не підтримує зображення — будь ласка, завантажуйте лише зображення формату JPG, PNG, GIF або SVG.

en: This file is not a valid ZIP file archive. Import failed.
uk_UA: Цей файл є недійсним ZIP архівом. Не вдалося імпортувати.

en: This file is not a valid ZIP file archive. Import failed.
uk_UA: Цей файл не є дійсним файлом ZIP-архіву. Не вдалося імпортувати.

en: This file type is not allowed to be uploaded.
uk_UA: Не дозволяється завантажувати цей тип файлу.

en: This filename is not allowed to be uploaded.
uk_UA: Це ім'я файлу не може бути завантажений.

en: This function cannot be executed because demo mode is active.
uk_UA: Цю функцію неможливо виконати, оскільки активний демонстраційний режим.

en: This group contains no questions.  You must add questions to this group before you can preview it
uk_UA: Ця група не містить питань. Ви повинні додати питання до цієї групи, перш ніж ви зможете переглянути його

en: This group description is fairly vacuous, but quite important.
uk_UA: Цей опис групи є досить порожнім, але дуже важливим.

en: This group does not contain any question(s).
uk_UA: Ця група не містить ніякого(-их) питання(-нь).

en: This group has an error
uk_UA: У цій групі є помилка

en: This group is empty
uk_UA: Ця група порожня

en: This group is unanswered
uk_UA: Для цієї групи немає відповідей

en: This group, by itself, does not contain any syntax errors.
uk_UA: Ця група, само по собі, не містить синтаксичних помилок.

en: This invitation has already been used.
uk_UA: Запрошення вже застосовувалося.

en: This invitation has no uses left.
uk_UA: У цьому запрошенні не залишилось жодного використання.

en: This invitation is not valid anymore.
uk_UA: Це запрошення є недійсним.

en: This invitation is not valid yet.
uk_UA: Це запрошення ще не є дійсним.

en: This is a hint text that will be shown to the participant describing the question validation equation.
uk_UA: Це підказка, яка буде показана учаснику, що описує рівняння перевірки питання.

en: This is a question help text.
uk_UA: Це текст довідки питання.

en: This is a sample question text. The user was asked to enter a date.
uk_UA: Це ще один приклад формулювання питання. Користувачу було запропоновано ввести дату.

en: This is a sample question text. The user was asked to pick an entry.
uk_UA: Це приклад тексту питання. Користувачу було запропоновано вибрати запис (увійти).

en: This is a sample survey description. It could be quite long.
uk_UA: Це тестовий опис опитування. Воно може бути досить довгим.

en: This is an anonymized survey. Participant attributes can only be used in non-anonymised surveys.
uk_UA: Це анонімне опитування. Атрибути учасника можуть використовуватися лише в неанонімних опитуваннях.

en: This is an automated email to notify you that your login credentials for '%s' have been reset.
uk_UA: Це автоматизований електронний лист, щоб повідомити, що ваші реєстраційні дані для '%s' були скинуті.

en: This is an error message example
uk_UA: Це приклад повідомлення про помилку

en: This is an update to an unstable version
uk_UA: Це оновлення до нестабільної версії

en: This is another sample question text - asking for number.
uk_UA: Це ще один приклад тексту питання - вкажіть число.

en: This is not a .csv file.
uk_UA: Це не .csv файл

en: This is not a .xml file.
uk_UA: Це не файл .xml

en: This is not a valid LimeSurvey survey structure XML file.
uk_UA: Це не достовірна структура LimeSurvey опитування XML файлу.

en: This is not a valid email address. Please provide a valid email address or leave it empty.
uk_UA: Це недійсна адреса електронної пошти. Будь ласка, вкажіть дійсну електронну адресу або залиште її порожньою.

en: This is not a valid participant data XML file.
uk_UA: Це недійсний XML-файл даних про учасника.

en: This is not a valid response data XML file.
uk_UA: Це не достовірні дані відповідей XML файлу.

en: This is not a valid timings data XML file.
uk_UA: Це не достовірні дані таймінгів XML файлу.

en: This is one last sample question text - asking for some free text.
uk_UA: Це один із останніх зразків тексту питання - напишіть будь-який текст.

en: This is some help text for this question.
uk_UA: Це допоміжний текст до цього питання

en: This is some helpful text.
uk_UA: Це корисний текст.

en: This is the LimeSurvey admin interface. Start to build your survey from here.
uk_UA: Це адміністраторський інтерфейс LimeSurvey. Почніть будувати своє опитування звідси.

en: This is the content of the menu link - leave blank to use the title.
uk_UA: Це зміст посилання на меню — залиште порожнім, щоб використовувати заголовок.

en: This is the question bar.
uk_UA: Це панель питань.

en: This is the sidebar.
uk_UA: Це бічна панель.

en: This is the structure view of your survey. Here you can see all your groups and questions.
uk_UA: Це структура вашого опитування. Тут ви можете побачити всі ваші групи та питання.

en: This is the survey end message.
uk_UA: Це кінцеве повідомлення опитування.

en: This is the title of your survey.
uk_UA: Це назва вашого опитування.

en: This is the top bar.
uk_UA: Це верхня панель.

en: This list cannot accept survey participant attributes.
uk_UA: Цей список не може приймати атрибути учасника опитування.

en: This message is shown at the end of your survey to every participant. It's a great way to say thank you or give some links or hints where to go next.
uk_UA: Це повідомлення відображається в кінці опитування кожному учаснику. Це відмінний спосіб висловити подяку або дати кілька посилань чи підказок щодо наступних дій.

en: This message is shown directly below the survey description on the welcome page. You may leave this blank for now but it is a good way to introduce your participants to the survey.
uk_UA: Це повідомлення відображається безпосередньо під описом опитування на вітальній сторінці. Ви можете залишити його пустим на даний момент, але це хороший спосіб ознайомити своїх учасників з опитуванням.

en: This name has already been used for this survey. You must use a unique save name.
uk_UA: Дане ім’я вже використовується у цьому опитуванні. Ви повинні мати унікальне ім'я.

en: This name is reserved for standard template.
uk_UA: Це ім'я збережено для стандартного шаблону.

en: This name will appear in the survey list overview and in the administration header.
uk_UA: Це ім'я з'явиться у списку опитувань та на головній адміністрації.

en: This participant is not active in any survey
uk_UA: Цей учасник не активний в жодному опитуванні

en: This plugin has no settings.
uk_UA: Цей плагін не має налаштувань.

en: This process will delete this survey, and all related groups, questions answers and conditions.
uk_UA: Цей процес видалить це опитування і всі пов'язані групи, питання відповіді і умови.

en: This question does not have a question 'type' set.
uk_UA: Це питання не має установки 'тип' питання.

en: This question has a condition set, however the condition is based on a question that appears after it.
uk_UA: Це питання має набір умов, однак умова заснована на питанні, яке з'являється після неї.

en: This question has at least {n} warning.|This question has at least {n} warnings.
uk_UA: Це питання має принаймні {n} попередження. | Це питання має принаймні {n} попереджень.

en: This question has missing answer options.
uk_UA: У цьому запитанні відсутні варіанти відповідей.

en: This question is always shown.
uk_UA: Це питання завжди показується.

en: This question is mandatory
uk_UA: Це питання є обов'язковим

en: This question only accept 30 digits including 10 decimals.
uk_UA: Це питання приймає лише 30 цифр, включаючи 10 десяткових дробів.

en: This question requires a second answer set but none is set.
uk_UA: Це питання вимагає другий набір відповідей, але жоден не встановлено.

en: This question requires answers, but none are set.
uk_UA: Це питання потребує відповідей, але жодна не встановлена.

en: This question type can't be selected.
uk_UA: Цей тип питання неможливо вибрати.

en: This question's SGQA code
uk_UA: SGQA код питання

en: This question's group ID number
uk_UA: ID групи питань

en: This question's question ID number
uk_UA: ID питання

en: This question's survey ID number
uk_UA: ID опитування

en: This question, by itself, does not contain any syntax errors.
uk_UA: Це питання, само по собі, не містить синтаксичних помилок.

en: This response ID is invalid.
uk_UA: Цей ID відповіді — некоректний

en: This response was already submitted.
uk_UA: Ця відповідь вже надіслана.

en: This setting cannot be changed because demo mode is active.
uk_UA: Це налаштування неможливо змінити, оскільки демонстраційний режим активний.

en: This superadmin cannot be deleted.
uk_UA: Цей суперадмін не може бути видалений.

en: This survey allows public registration. A survey participants table must also be created.
uk_UA: Це опитування дозволяє публічну реєстрацію. Також слід створити таблицю учасників опитування.

en: This survey cannot be tested or completed for the following reason(s):
uk_UA: Це опитування не може бути протестоване або завершене з такої(-их) причини (причин):

en: This survey does not contain any question groups.
uk_UA: Це опитування не містить жодних груп питань.

en: This survey has not been activated. There are no results to browse.
uk_UA: Це опитування не було активовано. Немає результатів для відображення.

en: This survey is active and a responses table exists. If you delete this survey, these responses (and files) will be deleted. We recommend that you export the responses before deleting this survey.
uk_UA: Це дослідження є активним і таблиця відповідей існує. Якщо Ви видалите це опитування, ці відповіді (і файли) будуть видалені. Ми рекомендуємо Вам експортувати відповіді перед видаленням цього опитування.

en: This survey is active but expired.
uk_UA: це опитування є активним, але воно закінчене.

en: This survey is active but has a start date.
uk_UA: Це опитування є активним, але воно має стартову дату.

en: This survey is already active.
uk_UA: Це опитування вже активне.

en: This survey is anonymous.
uk_UA: Це опитування є анонімним.

en: This survey is currently active.
uk_UA: Це опитування є активним на даний момент.

en: This survey is currently not active. You will not be able to save your responses.
uk_UA: На даний момент це опитування неактивне. Ви не можете зберегти відповіді.

en: This survey is not active - no responses are available.
uk_UA: Це опитування не є активним - відповіді недоступні.

en: This survey is not active. You must activate the survey before attempting to import a VVexport file.
uk_UA: Це опитування неактивне. Ви маєте активувати опитування перед тим, як імпортувати файл VVexport.

en: This survey is not yet activated and so your participants won't be able to fill out the survey.
uk_UA: Це опитування ще не активне, тому ваші учасники не зможуть заповнити анкету.

en: This survey is not yet active. Your response cannot be saved
uk_UA: Це опитування ще неактивне. Ви не можете зберегти відповіді

en: This survey is not yet started.
uk_UA: Це опитування ще не розпочалось.

en: This survey is now active, and responses can be recorded.
uk_UA: Це опитування в даний час є активним і відповіді можуть бути записані.

en: This survey setting has not been imported: %s => %s
uk_UA: Цей параметр опитування не був імпортований: %s => %s

en: This surveys uses anonymized responses, so you can't update your response.
uk_UA: Це опитування використовує анонімні відповіді, так що ви не можете оновити свою відповідь.

en: This theme is out of date.
uk_UA: Ця тема застаріла.

en: This theme type (%s) is not allowed.
uk_UA: Цей тип теми ( %s) заборонений.

en: This tour will help you to easily get a basic understanding of LimeSurvey.
uk_UA: Цей тур допоможе вам легко отримати базове розуміння LimeSurvey.

en: This type of question allows you to add multiple subquestions and a set of answers.
uk_UA: Цей тип питань дозволяє додавати декілька підпитань і набір відповідей.

en: This update will not change the database. No database backup is required.
uk_UA: Це оновлення не змінить базу даних. Не потрібно резервного копіювання бази даних.

en: This variable name has already been used.
uk_UA: Це ім'я змінної вже використовується.

en: This will be the password of admin user.
uk_UA: Це буде пароль користувача адміна.

en: This will be the userid by which admin of board will login.
uk_UA: Це буде ID користувача, за допомогою якого адмін зможе увійти до системи.

en: This will be your default language.
uk_UA: Це буде Ваша мова за умовчанням.

en: This will directly add a question to the current question group.
uk_UA: Це безпосередньо додасть питання до поточної групи питань.

en: This will download a .zip file containing the survey in all languages.
uk_UA: Після цього завантажиться .zip файл, що містить опитування на всіх мовах.

en: This will export a printable version of your survey.
uk_UA: Це експортує версію для друку вашего опитування.

en: This will export the survey archive (.lsa) for all selected active surveys. They will be provided in a single ZIP archive.
uk_UA: Це експортує архів опитування (.lsa) для всіх вибраних активних опитувань. Вони будуть надані в єдиному ZIP-архіві.

en: This will export the survey structure (.lss) for all selected active surveys. They will be provided in a single ZIP archive.
uk_UA: Це експортує структуру опитування (.lss) для всіх вибраних активних опитувань. Вони будуть надані в єдиному ZIP-архіві.

en: This will open the survey as a printable page in new window.
uk_UA: Це відкриє опитування як сторінку для друку у новому вікні.

en: This will open the survey in %s as a printable page in new window.
uk_UA: Це відкриє опитування в %s як сторінку для друку у новому вікні.

en: This will reload the configuration file of this theme.
uk_UA: Це перезавантажить файл конфігурації цієї теми.

en: This will replace the existing text. Continue?
uk_UA: Це замінить існуючий текст. Продовжити?

en: This will reset all the specific configurations of this theme.
uk_UA: Це скине всі конкретні конфігурації цієї теми.

en: This will update the survey group for all selected surveys.
uk_UA: Це дозволить оновити групу опитування для всіх вибраних опитувань.

en: This will update the survey theme for all selected active surveys.
uk_UA: Це дозволить оновити тему опитування для всіх вибраних активних опитувань.

en: Those files/directories are not writable:
uk_UA: Ці файли/каталоги не підлягають запису:

en: Three
uk_UA: Три

en: Tigrinya
uk_UA: тигринья

en: Time difference (in hours):
uk_UA: Різниця в часі (в годинах):

en: Time limit
uk_UA: Часове обмеження

en: Time limit action
uk_UA: Дія часового ліміту

en: Time limit countdown message
uk_UA: Повідомлення таймера зворотнього відліку

en: Time limit disable next
uk_UA: Позбавити часового обмеження наступне

en: Time limit disable prev
uk_UA: Позбавити часового обмеження попереднє

en: Time limit expiry message
uk_UA: Повідомлення про закінчення часового обмеження

en: Time limit expiry message display time
uk_UA: Повідомлення про закінчення часового обмеження відображення часу

en: Time limit message CSS style
uk_UA: Повідомлення про часове обмеження Стиль CSS

en: Time limit timer CSS style
uk_UA: Стиль CSS для таймеру часового ліміту

en: Time remaining
uk_UA: Залишилося часу

en: Time statistics
uk_UA: Статистика часу

en: Timer
uk_UA: Таймер

en: Timing statistics
uk_UA: Статистика хронометражу

en: Timings (if activated)
uk_UA: Хронометраж (якщо активовано)

en: Timings table could not be created.
uk_UA: Неможливо створити таблицю таймінгів.

en: Timings will be saved.
uk_UA: Таймінги будуть збережені.

en: Timings will not be saved.
uk_UA: Таймінги не будуть збережені.

en: Tip:
uk_UA: Підказка:

en: Title
uk_UA: Назва

en: Title of subquestion %s was updated to %s.
uk_UA: Заголовок підпитання %s був оновлений до %s.

en: Title:
uk_UA: Заголовок:

en: To be able to upload images or other content you have to save your survey once first.
uk_UA: Щоб мати змогу завантажувати зображення чи інший контент Ви маєте спочатку  зберегти Ваше опитування.

en: To continue please first accept our survey data policy.
uk_UA: Щоб продовжити, спочатку прийміть нашу політику даних опитування.

en: To find out more about queXML check out this page:
uk_UA: Щоб дізнатися більше про queXML, перегляньте цю сторінку:

en: To fully use it, you have to add subquestions as well as answer options.
uk_UA: Щоб повною мірою ним скористатися, вам потрібно додати підпитання, а також варіанти відповідей.

en: To get to know more about queXML check this page:
uk_UA: Щоб дізнатися більше про queXML, перегляньте цю сторінку:

en: To participate in this restricted survey, you need a valid access code.
uk_UA: Для участі в цьому обмеженому опитуванні потрібен дійсний код доступу.

en: To receive a new password by email you have to enter your user name and original email address.
uk_UA: Щоб отримати новий пароль по електронній пошті, Ви повинні ввести ім'я користувача та дійсну адресу електронної пошти.

en: To remain anonymous please use a pseudonym as your username, also an email address is not required.
uk_UA: Щоб залишатися анонімним, будь ласка, використовуйте псевдонім, як ім'я користувача, адреса електронної пошти також не потрібна.

en: To reorder questions/questiongroups just drag the question/group with your mouse to the desired position.
uk_UA: Щоб змінити порядок питань/груп питань, просто перетягніть питання/групу за допомогою миші в потрібну позицію.

en: Toggle advanced options
uk_UA: Увімкнути розширені параметри

en: Too low
uk_UA: Замало

en: Too many labels, can't generate chart
uk_UA: Забагато міток, не можна згенерувати діаграму

en: Tools
uk_UA: Інструменти

en: Top
uk_UA: Верх

en: Top bar
uk_UA: Верхня панель

en: Total
uk_UA: Всього

en: Total Errors
uk_UA: Всього помилок

en: Total Imported files
uk_UA: Всього імпортованих файлів

en: Total attributes in the central table
uk_UA: Всього символів у центральній таблиці

en: Total errors
uk_UA: Всього помилок

en: Total imported files
uk_UA: Всього імпортованих файлів

en: Total invitations sent
uk_UA: Усі запрошення були надіслані

en: Total number of files
uk_UA: Загальна кількість файлів

en: Total numbers of sent reminders
uk_UA: Загальна кількість відправлених нагадувань

en: Total opted out
uk_UA: Усі відмовилися

en: Total participants in central table
uk_UA: Всього учасників у центральній таблиці

en: Total records
uk_UA: Всього записів

en: Total records in survey
uk_UA: Всього записів в опитуванні

en: Total records in survey:
uk_UA: Всього записів в опитуванні:

en: Total responses
uk_UA: Усі відповіді

en: Total screened out
uk_UA: Всього відсіяно

en: Total size of files
uk_UA: Загальний розмір файлів

en: Total storage
uk_UA: Загальний обсяг пам’яті

en: Total surveys completed
uk_UA: Усі опитування завершені

en: Total time
uk_UA: Загальний час

en: Total with no unique access code
uk_UA: Усього без унікального коду доступу

en: Total with no unique participant access code
uk_UA: Всього з відсутнім унікальним кодом доступу учасника

en: Total:
uk_UA: Всього:

en: Transfer the surveys of this user to:
uk_UA: Доставити опитування цього користувача до:

en: Translate survey
uk_UA: Перекласти опитування

en: Translate to
uk_UA: Перекласти на

en: Triangle
uk_UA: Трикутник

en: Tried to pop value off of empty stack
uk_UA: Була спроба видалити значення з пустої ячейки (Tried to pop value off of empty stack)

en: Try again
uk_UA: Спробуйте знову

en: Try again! Connection with database failed.
uk_UA: Спробуйте ще раз! Помилка підключення до бази даних.

en: Try again! Creation of database failed.
uk_UA: Спробуйте ще раз! Не вдалося створити базу даних.

en: Try to import even if question codes don't match
uk_UA: Спробуйте імпортувати, навіть якщо коди питання не відповідають

en: Try to submit again
uk_UA: Спробуйте відправити знову

en: Try with a bigger access code length.
uk_UA: Спробуйте з більшою довжиною коду доступу.

en: Turkish
uk_UA: Турецька

en: Tutorial Entry Id
uk_UA: Ідентифікатор запису підручника

en: Tutorial entries
uk_UA: Записи підручника

en: Tutorials
uk_UA: Підручники

en: Tweet it
uk_UA: Твітнути

en: Two
uk_UA: Два

en: Type
uk_UA: Тип

en: Type in the 'name' you used to save the survey, and the password.
uk_UA: Введіть «ім’я», яке Ви використали для збереження опитування, та пароль.

en: Type in the new name to extend %s
uk_UA: Введіть нову назву, щоб продовжити %s

en: Type:
uk_UA: Тип:

en: UJIS for Windows Japanese
uk_UA: UJIS for Windows Японська

en: URL (%s)
uk_UA: URL-адреса (%s)

en: URL description (%s)
uk_UA: Опис URL-адреси (%s)

en: URL description (link text)
uk_UA: Опис URL-адреси (текст посилання)

en: URL description:
uk_UA: Опис URL:

en: URL for a respondent to opt-in to this survey
uk_UA: URL для респондента, щоб прийняти участь у цьому опитуванні

en: URL for a respondent to opt-out of this survey
uk_UA: URL для респондента, щоб відмовитися від участі у цьому опитуванні

en: URL must be set if autoload URL is turned on!
uk_UA: URL-адресу потрібно встановити, якщо ввімкнено автозавантаження URL!

en: URL of the survey
uk_UA: URL опитування

en: Ukrainian
uk_UA: Українська

en: Un-quotes a quoted string
uk_UA: Зняти лапки рядка з лапками

en: Unable to backup your database for unknown reason.
uk_UA: Неможливо створити резервну копію вашої бази даних з невідомої причини.

en: Unable to create directory `%s`.
uk_UA: Неможливо створити каталог `%s`.

en: Unable to create survey participants table
uk_UA: Неможливо створити таблицю учасників опитування

en: Unable to delete answer %s, code %s
uk_UA: Неможливо видалити відповідь %s, код %s

en: Unable to delete assessment %s
uk_UA: Неможливо видалити оцінку %s

en: Unable to delete condition %s
uk_UA: Неможливо видалити умову %s

en: Unable to delete label set %s.
uk_UA: Неможливо видалити набір міток %s.

en: Unable to delete question %s
uk_UA: Неможливо видалити питання %s

en: Unable to delete question attributes for question %s
uk_UA: Неможливо видалити атрибути питання для питання %s

en: Unable to delete question group %s
uk_UA: Неможливо видалити групу питань %s

en: Unable to delete saved response.
uk_UA: Неможливо видалити збережену відповідь.

en: Unable to delete survey %s
uk_UA: Неможливо видалити опитування %s

en: Unable to delete survey languagesettings %s
uk_UA: Неможливо видалити параметри мови опитування %s

en: Unable to evaluate binary operator - fewer than 2 entries on stack
uk_UA: Неможливо оцінити бінарний оператор - менше, ніж 2 записи у ячейці (on stack)

en: Unable to evaluate unary operator - no entries on stack
uk_UA: Неможливо оцінити унарний оператор - немає запису у ячейці (on stack)

en: Unable to import survey.
uk_UA: Неможливо імпортувати опитування.

en: Unable to insert record into survey table
uk_UA: Неможливо вставити запис у таблицю опитування

en: Unable to send email about your saved survey (Error: %s).
uk_UA: Неможливо надіслати електронний лист про збережене опитування (помилка: %s).

en: Unable to use %s in anonymized survey.
uk_UA: Неможливо використовувати %s в анонімному опитуванні.

en: Unbalanced equation - values left on stack
uk_UA: Незбалансоване рівняння - значення залишені у ячейці (on stack)

en: Uncertain
uk_UA: Невизначений

en: Unchanged
uk_UA: Без змін

en: Undefined function
uk_UA: Невизначена функція

en: Undefined variable
uk_UA: Невизначена змінна

en: Uninstall
uk_UA: Видалити

en: Uninstall plugin
uk_UA: Видалити плагін

en: Uninstall themes
uk_UA: Видалити теми

en: Uninstall this theme
uk_UA: Видалити цю тему

en: Uninstalled
uk_UA: Видалено

en: Unknown action or no permission.
uk_UA: Невідома дія чи відсутність дозволу.

en: Unknown error
uk_UA: Невідома помилка

en: Unknown error while reading the file, no survey created.
uk_UA: Невідома помилка під час читання файлу, опитування не створено.

en: Unknown error!
uk_UA: Невідома помилка!

en: Unknown error.
uk_UA: Невідома помилка.

en: Unknown file extension
uk_UA: Невідоме розширення файлу

en: Unknown session
uk_UA: Невідомий сеанс

en: Unknown update key!
uk_UA: Невідомий ключ оновлення!

en: Unknown user. You have to select a user.
uk_UA: Невідомий користувач. Ви повинні вибрати користувача.

en: Unknown view!
uk_UA: Невідомий вигляд!

en: Unkown
uk_UA: Невідомо

en: Unlimited
uk_UA: Необмежено

en: Unlimited administration permissions
uk_UA: Необмежені адміністраційні дозволи

en: Unlock question organizer
uk_UA: Відкріпити організатор питань

en: Unmapped participant attributes
uk_UA: Невідображені атрибути учасника

en: Unsupported syntax
uk_UA: Синтаксис, що не підтримується

en: Until:
uk_UA: До:

en: Unzip error!
uk_UA: Помилка розархівування!

en: Unzipped file is too big.
uk_UA: Розпакований файл занадто великий.

en: Up to date!
uk_UA: Ваша версія актуальна!

en: Update
uk_UA: Оновити

en: Update complete!
uk_UA: Оновлення завершено!

en: Update condition
uk_UA: Умова оновлення

en: Update participant entry
uk_UA: Оновити запис учасника

en: Update permission role %s
uk_UA: Оновити роль дозволу %s

en: Update permission roles %s
uk_UA: Оновити ролі дозволів %s

en: Update scenario
uk_UA: Оновити сценарій

en: Update server busy
uk_UA: Сервер оновлення завантажений

en: Update survey group:
uk_UA: Оновити групу опитування:

en: Update type
uk_UA: Тип оновлення

en: Update user group
uk_UA: Оновити групу користувача

en: Updated
uk_UA: Оновлено

en: Updates available
uk_UA: Доступні оновлення

en: Upload
uk_UA: Завантажити

en: Upload a file
uk_UA: Завантажити файл:

en: Upload a file (maximum size: %d MB):
uk_UA: Завантажте файл (максимальний розмір: %d МБ):

en: Upload an image (maximum size: %d MB):
uk_UA: Завантажити зображення (максимальний розмір: %d МБ):

en: Upload file not found. Check your permissions and path (%s) for the upload directory
uk_UA: Завантажений файл не знайдений. Перевірте Ваші дозволи та шлях (%s) для каталогу завантаження

en: Upload file|Upload files
uk_UA: Завантажити файл | Завантажити файли

en: Upload summary
uk_UA: Завантажити звіт

en: Upload template file
uk_UA: Завантажити файл шаблону

en: Upload theme file
uk_UA: Завантажити файл теми

en: Upload your files
uk_UA: Завантажте Ваші файли

en: Uploaded CSV file successfully
uk_UA: CSV файл успішно завантажено

en: Uploaded label set file needs to have an .lsl extension.
uk_UA: Завантажений файл набору міток повинен мати розширення .lsl.

en: Uploaded resources management
uk_UA: Управління завантаженими ресурсами

en: Uploading
uk_UA: Завантаження

en: Uploading LDAP Query
uk_UA: Завантаження запиту LDAP

en: Uppercase only
uk_UA: Лише верхній регістр (великі літери)

en: Uppercase the first character of each word in a string
uk_UA: Кожне слово у рядку із заголовних літер

en: Urdu
uk_UA: Урду

en: Usage of + with numeric value, see manual about usage of sum.
uk_UA: Використання «+» з числовим значенням, див. Посібник щодо використання суми.

en: Use CAPTCHA for registration:
uk_UA: Використовувати CAPTCHA для реєстрації:

en: Use CAPTCHA for save and load:
uk_UA: Використовувати CAPTCHA для збереження та завантаження:

en: Use CAPTCHA for survey access:
uk_UA: Використовуйте CAPTCHA для доступу до опитування:

en: Use HTML format for participant emails:
uk_UA: Використати HTML-формат для електронних листів учасників:

en: Use LDAP authentication
uk_UA: Використовуйте аутентифікацію LDAP

en: Use a customized question theme for this question
uk_UA: Використовуйте індивідуальну тему для цього питання

en: Use accessible dropdown boxes instead of calendar popup
uk_UA: Використовуйте доступні випадаючі списки замість календаря у спливаючому вікні

en: Use checkbox layout
uk_UA: Використовувати схему Прапорець (Checkbox layout)

en: Use dropdown presentation
uk_UA: Використовувати випадаючі списки

en: Use global settings
uk_UA: Використовувати загальні налаштування

en: Use internal database authentication
uk_UA: Використовуйте аутентифікацію внутрішньої бази даних

en: Use mapping service
uk_UA: Використовуйте картографічний сервіс

en: Use same default value across languages:
uk_UA: Використовувати ті ж значення за умовчанням на різних мовах:

en: Use settings below
uk_UA: Використовувати налаштування нижче

en: Use slider layout
uk_UA: Використовувати макет слайдера

en: Use web server authentication
uk_UA: Використовуйте аутентифікацію веб-сервера

en: Used/free space for file uploads
uk_UA: Використане/вільне місце для файлових завантажень

en: User
uk_UA: Користувач

en: User '%s' was successfully deleted.
uk_UA: Користувач '%s' був успішно видалений.

en: User ID
uk_UA: ID користувача

en: User Theme
uk_UA: Тема користувача

en: User added.
uk_UA: Користувач доданий.

en: User control
uk_UA: Контроль користувачів

en: User could not be added.
uk_UA: Користувача не вдалося додати.

en: User data
uk_UA: Дані користувача

en: User details
uk_UA: Інформація про користувача

en: User group
uk_UA: Група користувача

en: User group ID
uk_UA: Ідентифікатор групи користувачів

en: User group added.
uk_UA: Група користувача додана.

en: User group list
uk_UA: Список груп користувачів

en: User group successfully added!
uk_UA: Група користувачів успішно додана!

en: User group successfully saved!
uk_UA: Група користувачів успішно збережена!

en: User groups
uk_UA: Групи користувача

en: User id
uk_UA: Ідентифікатор користувача

en: User is already a member of the group.
uk_UA: Користувач вже є членом групи.

en: User management panel
uk_UA: Панель управління користувачем

en: User name
uk_UA: Ім'я користувача

en: User name:
uk_UA: Ім'я користувача:

en: User registration at '%s'
uk_UA: Реєстрація користувача на '%s'

en: User removed.
uk_UA: Користувача виделано.

en: User role
uk_UA: Роль користувача

en: User successfully created
uk_UA: Користувача успішно створено

en: User successfully deleted.
uk_UA: Користувача успішно видалено.

en: User successfully updated
uk_UA: Користувача успішно оновлено

en: User theme
uk_UA: Тема користувача

en: User?
uk_UA: Користувач?

en: Usergroup updated
uk_UA: Група користувачів оновлена

en: Usergroups
uk_UA: Групи користувачів

en: Username
uk_UA: Ім'я користувача

en: Username : %s - Email : %s.
uk_UA: Ім'я користувача: %s - Електронна пошта : %s.

en: Username already exists.
uk_UA: Ім'я користувача вже існує.

en: Username not found in LDAP server
uk_UA: Ім'я користувача не знайдене у сервері LDAP

en: Username:
uk_UA: Ім'я користувача:

en: Username: %s
uk_UA: Ім'я користувача: %s

en: Username: %s - Email: %s
uk_UA: Ім'я користувача: %s - Електронна пошта: %s

en: Users
uk_UA: Користувачі

en: Users imported successfully.
uk_UA: Користувачі успішно імпортовані.

en: Uses left
uk_UA: Залишилось використань

en: Uses left:
uk_UA: Використовує зліва:

en: Using type coercion may break your data; use with care or not at all if possible.
uk_UA: Використання типу примусу може порушити Ваші дані; використовуйте з обережністю або взагалі не використовуйте, якщо це можливо.

en: Usually this is caused by having too many (sub-)questions in your survey. Please try removing questions from your survey.
uk_UA: Зазвичай це спричинено тим, що у вашому опитуванні є занадто багато (під)питань. Будь ласка, спробуйте видалити питання зі свого опитування.

en: Uyghur
uk_UA: уйгурська

en: Valencian
uk_UA: валенсійська

en: Valid from
uk_UA: Дійсний з

en: Valid until
uk_UA: Дійсний до

en: Valid until:
uk_UA: Діє до:

en: Valid username but not authorized by group restriction
uk_UA: Дійсне ім’я користувача, але не дозволено груповим обмеженням

en: Validate expression in email : %s
uk_UA: Перевірка виразу в електронній пошті: %s

en: Validate quota
uk_UA: Перевірити квоту

en: Validation of quota %s
uk_UA: Перевірка квот %s

en: Validation:
uk_UA: Перевірка:

en: Value
uk_UA: Значення

en: Value range allows missing
uk_UA: Діапазон значень дозволяє пропущення

en: Values:
uk_UA: Значення:

en: Variable not found: %s
uk_UA: Змінна не знайдена: %s

en: Verify username and try again
uk_UA: Перевірте ім'я користувача та спробуйте ще раз

en: Version
uk_UA: Версія

en: Version:
uk_UA: Версія:

en: Vertical
uk_UA: Вертикальна

en: Vietnamese
uk_UA: В'єтнамська

en: View Saved but not submitted Responses
uk_UA: Показати збережені, але не представлені відповіді

en: View labels
uk_UA: Переглянути мітки

en: View policy
uk_UA: Переглянути політику

en: View response
uk_UA: Показати відповідь

en: View response ID %d
uk_UA: Показати ID відповіді %d

en: View response URL
uk_UA: Показати URL відповіді

en: View response as queXML PDF
uk_UA: Переглянути відповідь як queXML PDF

en: View response details
uk_UA: Показати деталі відповіді

en: View response details as queXML PDF
uk_UA: Переглянути деталі відповідей як queXML PDF

en: View statistics
uk_UA: Показати статистику

en: View the statistics for this survey.
uk_UA: Перегляньте статистику по цьому опитуванню.

en: View this record
uk_UA: Показати цей запис

en: View users
uk_UA: Переглянути користувачів

en: View without the filter.
uk_UA: Перегляд без фільтра.

en: View/read
uk_UA: Показати/прочитати

en: Viewing file '%s'
uk_UA: Перегляд файлу '%s'

en: Viewing response (ID %s)
uk_UA: Перегляд відповіді (ID %s)

en: Visibility
uk_UA: Видимість

en: Visible
uk_UA: Видно

en: Visible:
uk_UA: Видно:

en: Visit our website!
uk_UA: Відвідайте наш сайт!

en: WYSIWYG editor
uk_UA: Редактор WYSIWYG

en: Warn and move on
uk_UA: Попередіть та рухайтесь далі

en: Warning
uk_UA: Попередження

en: Warning!
uk_UA: Увага!

en: Warning! Admin bounce email was not saved because it was not valid.
uk_UA: Увага! Баунс (bounce) адміна не був збережений, оскільки він був недійсним.

en: Warning! Administrator email address was not saved because it was not valid.
uk_UA: Попередження! Адресу електронної пошти адміністратора не збережено, оскільки вона була недійсною.

en: Warning! Using InnoDB instead of MyISAM will reduce the possible maximum number of questions in your surveys. Please read more about MyISAM vs InnoDB table column limitations in our manual before selecting InnoDB.
uk_UA: Увага! Використання InnoDB замість MyISAM зменшить можливу максимальну кількість питань у ваших опитуваннях. Будь ласка, прочитайте докладніше про порвівняння обмеження стовпців MyISAM та InnoDB в нашому посібнику, перш ніж вибирати InnoDB.

en: Warning: Before turning on HTTPS,%s check if this link works.%s
uk_UA: Попередження: перш ніж увімкнути HTTPS, %s перевірте, чи працює це посилання. %s

en: Warning: Deleted participants entries cannot be recovered.
uk_UA: Попередження: Видалені записи учасників неможливо відновити.

en: Warning: Only install plugins from sources you trust!
uk_UA: Попередження. Встановлюйте плагіни лише з джерел, яким ви довіряєте!

en: Warning: Please enforce SSL encrpytion in Global settings/Security after SSL is properly configured for your webserver.
uk_UA: Попередження: Будь ласка, застосуйте SSL-шифрування в меню «Глобальні налаштування / Безпека» після того, як SSL буде правильно налаштовано для вашого вебсервера.

en: Warning: Please read this carefully before proceeding!
uk_UA: Попередження: Будь ласка, прочитайте це уважно, перш ніж продовжувати!

en: Warning: Quotes all content that starts with an equal sign to prevent CSV injections
uk_UA: Попередження: цитує весь вміст, який починається знаком рівності, щоб запобігти ін'єкції CSV

en: Warning: The following files/directories need to be updated but their permissions are set to read-only.
uk_UA: Увага: наступні файли / каталоги потрібно оновити, але їх дозволи встановлені тільки для читання.

en: Warning: There are some differences between current theme options and original theme options!
uk_UA: Попередження: Існують деякі відмінності між поточними параметрами теми та оригінальними параметрами теми!

en: Warning: You are still using the default password ('password'). Please change your password and re-login again.
uk_UA: Попередження: Ви все ще використовуєте пароль за умовчанням ('password'). Будь ласка, змініть Ваш пароль та увійдіть знову.

en: Warning: original survey theme doesn't exist!
uk_UA: Попередження: оригінальна тема опитування не існує!

en: Warnings
uk_UA: Попередження

en: We are sorry but the survey is expired and no longer available.
uk_UA: Просимо вибачення, але термін дії опитування минув і опитування більше недоступне.

en: We are sorry but there was a system error and your file was not saved. An email has been dispatched to notify the survey administrator.
uk_UA: Вибачте, але сталася системна помилка, і Ваш файл не зберігся. Було сформовано та відправлено імейл адміністратору опитування.

en: We are sorry but this information is only available to superadministrators.
uk_UA: Нам шкода, але ця інформація доступна лише для адміністраторів.

en: We are sorry but you are not allowed to enter this survey.
uk_UA: Вибачте, але ви не можете увійти у це опитування.

en: We are sorry but you can't proceed without first agreeing to our survey data policy.
uk_UA: Нам шкода, але ви не можете продовжити, не погодившись із нашою політикою щодо даних опитування.

en: We are sorry but you don't have permissions to do this.
uk_UA: Вибачте, але Ви не можете це зробити.

en: We are sorry but your session has expired.
uk_UA: Вибачте, але Ваша сесія закінчилася.

en: We can not guarantee optimum operation. It would be preferable to no longer use it or to make it compatible with the version %s of the LimeSurvey API.
uk_UA: Ми не можемо гарантувати оптимальної роботи. Бажано більше не використовувати його або зробити його сумісним з версією %s API LimeSurvey.

en: We could not zip your database!
uk_UA: Не вдалося архівувати вашу базу даних!

en: We couldn't reach the server or the server didn't provide any answer. Please try again in few minutes.
uk_UA: Ми не змогли дістатися до сервера або сервер не дав жодної відповіді. Будь ласка, повторіть спробу через кілька хвилин.

en: We recommend that before you delete this survey you export the entire survey from the main administration screen.
uk_UA: Ми рекомендуємо, перш ніж Ви видалите це опитування, експортувати все опитування з головного екрана адміністрування.

en: We recommend that before you proceed, you export the entire survey from the main administration screen.
uk_UA: Ми рекомендуємо, перш ніж продовжити, експортувати повністю опитування з головного екрана адміністрування.

en: We will be creating a question group and a question in this tutorial. There is need to automatically create them.
uk_UA: У цьому підручнику ми створимо групу запитань та запитання. Необхідно автоматично їх створити.

en: We will soon add the functionality to create your own tutorials and download them from our store.
uk_UA: Незабаром ми додамо функціонал для створення власних підручників та їхнього завантаження з нашого магазину.

en: We would like to help you with a quick tour of the most essential functions and features.
uk_UA: Ми хотіли б допомогти вам у швидкому огляді найважливіших функцій та особливостей.

en: Web page:
uk_UA: Вебсторінка:

en: Web server authentication method is not allowed for this user
uk_UA: Метод перевірки автентичності веб-серверу не дозволяється для цього користувача

en: Web server info
uk_UA: Інформація про вебсервер

en: Web server name
uk_UA: Ім'я вебсервера

en: Web server software
uk_UA: Програмне забезпечення вебсервера

en: Welcome
uk_UA: Вітаємо

en: Welcome %s!
uk_UA: Ласкаво просимо %s!

en: Welcome and end text
uk_UA: Привітальне та кінцеве повідомлення

en: Welcome message:
uk_UA: Привітальне повідомлення:

en: Welcome to %s!
uk_UA: Вітаємо у %s!

en: Welcome to LimeSurvey!
uk_UA: Ласкаво просимо до LimeSurvey!

en: Welcome to the Assessment
uk_UA: Ласкаво просимо до оцінювання

en: Welcome to the LimeSurvey installation wizard. This wizard will guide you through the installation, database setup and initial configuration of LimeSurvey.
uk_UA: Вас вітає майтер установки LimeSurvey. Цей майстер проведе вас через процес установки, настройки бази даних і початкових налаштувань Limesurvey.

en: Welcome to the theme editor of LimeSurvey. To get an overview of new functionality and possibilities, please visit the %s LimeSurvey manual %s. For further questions and information, feel free to post your questions on the %s LimeSurvey forums %s.
uk_UA: Ласкаво просимо до редактора тем LimeSurvey. Щоб отримати огляд нових функціональних можливостей, будь ласка, відвідайте %s посібник LimeSurvey %s. Для подальших запитань та інформації сміливо публікуйте свої запитання на форумах %s LimeSurvey %s.

en: Welcome to this sample survey
uk_UA: Ласкаво просимо до тестового опитування

en: Welcome:
uk_UA: Привітання:

en: Welsh
uk_UA: Уельська

en: When an imported record matches an existing record ID:
uk_UA: Коли імпортований запис відповідає існуючому запису ID:

en: When using slider initial value set this value at survey start.
uk_UA: При використанні початкового значення слайдера встановіть це значення на початку опитування.

en: While the survey is activated, you can't add or remove a group or question.
uk_UA: Поки опитування активовано, ви не можете додавати або видаляти групу чи питання.

en: Windows Arabic (Windows-1256)
uk_UA: Windows Арабська (Windows-1256)

en: Windows Baltic (Windows-1257)
uk_UA: Windows Балтійська (Windows-1257)

en: Windows Central European (Windows-1250)
uk_UA: Windows Центральноєвропейська (Windows-1250)

en: Windows Cyrillic (Windows-1251)
uk_UA: Windows Кирилиця (Windows-1251)

en: Windows-31J - SJIS for Windows Japanese (cp932)
uk_UA: Windows-31J - SJIS for Windows Японська (cp932)

en: With real vv file : questions code are in second line
uk_UA: У реальному режимі файл VV: коди питань у другому рядку

en: Without ambiguous characters
uk_UA: Без неоднозначних символів

en: Write error!
uk_UA: Помилка запису!

en: Wrong decryption key! Decryption key has changed since this data were last saved, so data can't be decrypted. Please consult our manual at %s.
uk_UA: Неправильний ключ розшифровки! Ключ розшифровки змінився з моменту останнього збереження даних, тому дані не можна розшифрувати. Будь ласка, зверніться до нашого посібника на %s.

en: Wrong definition! Please make sure that your JSON arrays contains the fields '%s', '%s', '%s', '%s', and '%s'
uk_UA: Неправильне визначення! Будь ласка, переконайтеся, що ваш масив JSON містить поля '%s', '%s', '%s', '%s', and '%s'

en: X-Scale
uk_UA: Вісь X

en: X-Scale (columns)
uk_UA: Вісь X (стовпці)

en: XML themes
uk_UA: Теми XML

en: Y-Scale
uk_UA: Вісь Y

en: Y-Scale (lines)
uk_UA: Вісь Y (рядки)

en: Year
uk_UA: Рік

en: Yes
uk_UA: Так

en: Yes - Delete Them!
uk_UA: Так - Видаліть їх!

en: Yes, delete
uk_UA: Так, видалити

en: Yes, restore default
uk_UA: Так, відновити за замовчуванням

en: Yes/No
uk_UA: Так/Ні

en: You are about to delete all conditions on this survey's questions
uk_UA: Ви збираєтеся видалити всі умови з питань цього опитування

en: You are about to delete this survey
uk_UA: Ви збираєтеся видалити це опитування

en: You are about to replace an existing label set with the current answer options.
uk_UA: Ви збираєтеся замінити існуючий набір міток з поточними варіантами відповідей.

en: You are already a participant of this survey.
uk_UA: Ви вже є учасником цього опитування.

en: You are editing an entry of the main menu!
uk_UA: Ви редагуєте запис головного меню!

en: You are editing the main menu!
uk_UA: Ви редагуєте головне меню!

en: You are not a participant in this survey.
uk_UA: Ви не є членом цього опитування.

en: You are not a participant of this survey.
uk_UA: Ви не є учасником цього опитування.

en: You are not allowed to edit your own user permissions.
uk_UA: Ви не можете редагувати свої власні дозволи користувача.

en: You are not allowed to print answers.
uk_UA: Вам заборонено друкувати відповіді.

en: You are not authorized to delete label sets.
uk_UA: Ви не маєте права видаляти набори міток.

en: You are not authorized to delete questions.
uk_UA: Вам не дозволено видаляти питання.

en: You are registered but an error happened when trying to send the email - please contact the survey administrator.
uk_UA: Ви зареєстровані, але сталася помилка при спробі відправити лист - будь ласка зв'яжіться з адміністратором опитування.

en: You are using Microsoft Internet Explorer.
uk_UA: Ви використовуєте Microsoft Internet Explorer.

en: You can add any regular expression based validation in here
uk_UA: Тут ви можете додати будь-яку перевірку на основі регулярних виразів

en: You can add some additional help text to your question. If you decide not to offer any additional question hints, then no help text will be displayed to your respondents.
uk_UA: Ви можете додати кілька додаткових текстів довідки до свого питання. Якщо ви вирішите не пропонувати жодних додаткових підказок, текст довідки не буде показаний вашим респондентам.

en: You can add your custom themes in upload/admintheme
uk_UA: Ви можете додати свої власні теми в upload/admintheme

en: You can create as many surveys as you like.
uk_UA: Ви можете створити скільки завгодно опитувань.

en: You can get a free trial update key from %syour account on the limesurvey.org website%s.
uk_UA: Ви можете отримати безкоштовний пробний ключ оновлення з  %sвашого облікового запису на вебсайті limesurvey.org%s.

en: You can import all old responses that are compatible with your current survey. Compatibility is determined by comparing column types and names, the ID field is always ignored.
uk_UA: Ви можете імпортувати усі старі відповіді, які сумісні з Вашого поточного опитування. Сумісність визначається шляхом порівняння типів стовпців та імен, поле ID завжди ігнорується.

en: You can leave these settings blank and change them later
uk_UA: Ви можете залишити ці налаштування порожніми і змінити їх пізніше

en: You can leave this blank, and automatically generate access codes using 'Generate access codes'
uk_UA: Ви можете залишити це поле порожнім і автоматично генерувати коди доступу за допомогою «Створити коди доступу»

en: You can load a survey that you have previously saved from this screen.
uk_UA: Можете завантажити опитування, яке Ви попередньо зберегли, з цього екрану

en: You can not add a group if survey is active.
uk_UA: Ви не можете додати групу, якщо опитування активне.

en: You can not add or remove the group owner from the group.
uk_UA: Ви не можете додати або видалити власника групи з групи.

en: You can not delete this question group because the survey is currently active.
uk_UA: Ви не можете видалити цю групу питань, оскільки опитування наразі активне.

en: You can not import groups because the survey is currently active.
uk_UA: Не можна імпортувати групи, оскільки опитування наразі активне.

en: You can not import questions because the survey is currently active.
uk_UA: Не можна імпортувати запитання, оскільки опитування наразі активне.

en: You can now %sadd a question%s in this group.
uk_UA: Тепер ви можете %s додати питання %s в цю групу.

en: You can now continue updating your LimeSurvey Installation.
uk_UA: Тепер ви можете продовжити оновлення установки LimeSurvey.

en: You can upload %s under %s KB each.
uk_UA: Ви можете завантажити %s до %s KB кожний.

en: You can use Expression manager, but this must be a number before showing the page else set to 0. If minimum value is not set, this value is used.
uk_UA: Ви можете використовувати Менеджер умов, але це повинно бути число перед показом сторінки, або поставте 0. Якщо мінімальне значення не встановлено, використовуєтья це значення.

en: You can use Expression manager, but this must be a number before showing the page else set to 1.
uk_UA: Ви можете використовувати Менеджер умов, але це повинно бути число перед показом сторінки, або поставте 1.

en: You can use Expression manager, but this must be a number before showing the page else set to 100. If maximum value is not set, this value is used.
uk_UA: Ви можете використовувати Менеджер умов, але це повинно бути число перед показом сторінки, або поставте 100. Якщо максимальне значення не встановлено, використовуєтья це значення.

en: You can use now the following credentials to log into the site:
uk_UA: Тепер Ви можете використовувати дані облікові дані для входу на сайт:

en: You can use operators in the search filters (eg: >, <, >=, <=, = )
uk_UA: Ви можете використовувати операторів у фільтрах пошуку (наприклад: >, <, >=, <=, =)

en: You can't add questions while the survey is active.
uk_UA: Ви не можете додавати питання, коли опитування активне.

en: You can't change password if demo mode is active.
uk_UA: Ви не можете змінити пароль, якщо активований демонстраційний режим.

en: You can't copy a question if the survey is active.
uk_UA: Ви не можете скопіювати питання, якщо опитування активне.

en: You can't delete a group because one or more groups depend on it as parent!
uk_UA: Ви не можете видалити групу, оскільки одна або кілька груп залежать від неї як батьківської групи!

en: You can't delete a group if it's not empty!
uk_UA: Ви не можете видалити групу, якщо вона не порожня!

en: You can't delete a question if the survey is active.
uk_UA: Ви не можете видалити питання, якщо опитування активне.

en: You can't delete template '%s' because one or more templates inherit from it.
uk_UA: Ви не можете видалити шаблон '%s', тому що один або більше шаблонів успадковуються від нього.

en: You can't import the theme '%s' because '%s'  is not installed.
uk_UA: Ви не можете імпортувати тему '%s', оскільки '%s' не встановлена.

en: You can't insert a new question when the survey is active.
uk_UA: Ви не можете вставити нове запитання, коли опитування активне.

en: You can't remove the default language.
uk_UA: Ви не можете видалити мову за замовчуванням.

en: You can't reorder in an active survey
uk_UA: Ви не можете змінити порядок в активному опитуванні

en: You can't uninstall template '%s' because some templates inherit from it.
uk_UA: Ви не можете видалити шаблон '%s', оскільки деякі шаблони успадковуються від нього.

en: You can't update question code for an active survey.
uk_UA: Ви не можете оновити код питання для активного опитування.

en: You cannot delete the last answer option.
uk_UA: Ви не можете видалити останній варіант відповіді.

en: You cannot delete yourself or a protected user.
uk_UA: Ви не можете видалити себе або захищеного користувача.

en: You cannot proceed until you enter some text for one or more questions.
uk_UA: Ви не можете продовжувати, поки ви не введете текст для одного або декількох питань.

en: You cannot uninstall the default template.
uk_UA: Ви не можете видалити шаблон за замовчуванням.

en: You cannot upload themes because you do not have the required ZIP library installed in PHP.
uk_UA: Ви не можете завантажити теми, оскільки у вас не встановлена потрібна ZIP-бібліотека в PHP.

en: You did not answer to the security question.
uk_UA: Ви не відповіли на запитання безпеки.

en: You didn't save your changes!
uk_UA: Ви не зберегли свої зміни!

en: You do not have permission for this action.
uk_UA: У вас немає дозволу на цю дію.

en: You do not have permission to access this page.
uk_UA: Ви не маєте дозволу на доступ до цієї сторінки.

en: You do not have permission to send emails to all users.
uk_UA: Ви не маєте дозволу надсилати електронні листи всім користувачам.

en: You do not have the Freetype Library installed. Showing charts requires the Freetype library to function properly.
uk_UA: Ви не встановили Freetype Library. Показ графіків вимагає встановити Freetype Library для належного функціонування.

en: You do not have the GD Library installed. Showing charts requires the GD library to function properly.
uk_UA: Ви не встановили GD Library. Показ графіків вимагає встановити GD Library для належного функціонування.

en: You do not have the permission to access this page.
uk_UA: Ви не маєте дозволу на доступ до цієї сторінки.

en: You do not have the required ZIP library installed in PHP.
uk_UA: У вас не встановлена необхідна ZIP-бібліотека в PHP.

en: You do not need to add a description to your question group, but sometimes it makes sense to add a little extra information for your participants.
uk_UA: Вам не потрібно додавати опис до своєї групи запитань, але іноді має сенс додати трохи додаткової інформації для ваших учасників.

en: You don't have permission to edit a usergroup
uk_UA: Ви не маєте дозволу редагувати групу користувачів

en: You don't have permission to this folder
uk_UA: Ви не маєте дозволу на цю папку

en: You don't have sufficient permissions to upload images in this survey
uk_UA: Ви не маєте достатнього дозволу для завантаження зображень у цьому опитуванні

en: You don't have the right to restore the settings to default
uk_UA: Ви не маєте права відновити налаштування за замовчуванням

en: You don't need an update key.
uk_UA: Вам не потрібен ключ оновлення.

en: You got {TOTAL} points out of 3 possible points.
uk_UA: Ви отримали {TOTAL} балів з 3 можливих балів.

en: You have already been removed from the central participants list for this site
uk_UA: Ви вже були вилучені зі списку центральноих учасників для цього сайту

en: You have already been removed from this survey.
uk_UA: Ви вже були видалені з цього опитування.

en: You have already completed this survey.
uk_UA: Ви вже заповнювали це опитування.

en: You have an error inside your local installation of LimeSurvey. See:
uk_UA: Виникла помилка в локальній установці LimeSurvey. Переглянути:

en: You have been already removed from this survey.
uk_UA: Вас вже видалено з цього опитування.

en: You have been removed from the central participants list for this site
uk_UA: Вас було усунено з цетрального списку учасників для цього сайту

en: You have been successfully added back to this survey.
uk_UA: Вас знову додано до цього опитування.

en: You have been successfully removed from this survey.
uk_UA: Ви були успішно видалені з цього опитування.

en: You have exceeded the number of maximum login attempts. Please wait %d minutes before trying again.
uk_UA: Ви перевищили максимальну кількість спроб входу до системи. Будь ласка, зачекайте %d хвилин перед наступною.

en: You have no access to the role management!
uk_UA: Ви не маєте доступу до управління ролями!

en: You have not selected a question
uk_UA: Ви не вибрали питання

en: You have not selected a survey
uk_UA: Ви не вибрали опитування

en: You have to pair it with one attribute of the survey participants table
uk_UA: Ви повинні з’єднати його з одним атрибутом таблиці учасників опитування

en: You have to pair this field with an existing attribute.
uk_UA: Ви повинні з'єднати це поле з існуючим атрибутом.

en: You have to put in at least a title for the survey to be saved.
uk_UA: Ви повинні ввести принаймні назву для збереження опитування.

en: You have to select a file.
uk_UA: Ви маєте обрати файл.

en: You have to select at least one label set.
uk_UA: Ви маєте обрати хоча б один набір міток

en: You may not use slashes or ampersands in your name or password.
uk_UA: Ви не можете використовувати косі риси або амперсанд («&») у своєму імені чи паролі.

en: You may play around with more settings, but let's save and start adding questions to your survey now. Just click on 'Save'.
uk_UA: Ви можете пограти з додатковими налаштуваннями, але збережімо налаштування і почнемо додавати питання до свого опитування зараз. Просто натисніть «Зберегти».

en: You may register for this survey but you have to wait for the %s before starting the survey.
uk_UA: Ви можете зареєструватися для цього опитування, але Ви повинні зачекати %s перед початком опитування.

en: You may register for this survey but you have to wait for the {{sStartDate}} before starting the survey.
uk_UA: Ви можете зареєструватися для цього опитування, але вам доведеться почекати {{sStartDate}} перед тим, як розпочати опитування.

en: You may register for this survey if you wish to take part.
uk_UA: Ви можете зареєструватися на це опитування, якщо бажаєте брати в ньому участь.

en: You may save empty subquestions, but that would be pointless.
uk_UA: Ви можете зберегти порожні підпитання, але це буде безглуздо.

en: You must be logged in to access to this page.
uk_UA: Ви повинні увійти, щоб отримати доступ до цієї сторінки.

en: You must be registered to complete this survey
uk_UA: Ви маєте зареєструватись, щоб пройти опитування

en: You must enter a valid email. Please try again.
uk_UA: Ви повинні ввести дійсну адресу електронної пошти. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: You must first create a question group.
uk_UA: Спочатку потрібно створити групу питань.

en: You must set according write permissions on these filese before you can proceed. If you are unsure what to do please contact your system administrator for advice.
uk_UA: Перед тим, як продовжити, Ви маєте встановити права запису для цих файлів. Якщо Ви не знаєте що робити, прохання звернутись до системного адміністратора.

en: You must supply a name for this saved session.
uk_UA: Ви маєте надати ім'я для цієї збереженої сесії.

en: You must supply a password for this saved session.
uk_UA: Ви маєте надати пароль для цієї збереженої сесії.

en: You need to add answer options to this question
uk_UA: Ви маєте додати варіанти відповідей до цього питання

en: You need to add question groups
uk_UA: Ви повинні додати групи питань

en: You need to add questions
uk_UA: Ви повинні додати питання

en: You need to add subquestions to this question
uk_UA: Ви маєте додати підпитання до цього питання

en: You need to enable large_file_prefix setting in your database configuration in order to use InnoDB engine for LimeSurvey!
uk_UA: Вам потрібно включити налаштування large_file_prefix у конфігурації бази даних, щоб використовувати двигун InnoDB для LimeSurvey!

en: You need to upload %s more files for this question.
    Are you sure you want to exit?
uk_UA: Ви маєте завантажити ще %s файлів для цього питання.
    Ви впевнені, що бажаєте вийти?

en: You should add some subquestions for your question here.
uk_UA: Тут вам слід додати деякі питання для вашого питання.

en: You should export your responses before deactivating.
uk_UA: Експортуйте результати відповідей перед деактивацією.

en: You should have a great time doing this
uk_UA: Вам необхідно багато часу, щоб зробити це

en: You should note the name(s) of the table(s) in case you need to access this information later.
uk_UA: Ви повинні звернути увагу на ім'я (імена) таблиці(-ь) у разі, якщо Вам буде потрібен доступ до цієї інформації пізніше.

en: You should only activate a survey when you are absolutely certain that your survey setup is finished and will not need changing.
uk_UA: Ви повинні тільки активувати опитування, коли Ви абсолютно впевнені, що Ваші налаштування опитування закінчено і не буде необхідності їх змінювати.

en: You will be redirected in about 5 secs. If not, click <a href="%s">here</a>.
uk_UA: Вас буде перенаправлено приблизно за 5 сек. Якщо цього не сталось, натисніть <a href="%s">тут</a>.

en: You will not be able to update because your previous LimeSurvey version is too old.
uk_UA: Ви не зможете оновити, оскільки ваша попередня версія LimeSurvey занадто стара.

en: You'll be redirected to the database update or (if your database is already up to date) to the administration login in 5 seconds. If not, please click %shere%s.
uk_UA: Ви будете переспрямовані на оновлення бази даних або (якщо ваша база даних уже оновлена) на логін адміністрації за 5 секунд. Якщо ні, натисніть %sтут%s.

en: You've been logged out due to inactivity. Please log in again.
uk_UA: Ви вийшли з системи через бездіяльність. Будь ласка, увійдіть ще раз.

en: Your Choices
uk_UA: Ваші варіанти

en: Your LimeSurvey installation is checked if the update can be run successfully.
uk_UA: Ваша установка LimeSurvey перевіряється, чи оновлення може успішно працювати.

en: Your Privacy policy text is shown here.
uk_UA: Тут ви знайдете текст вашої політики конфіденційності.

en: Your Ranking
uk_UA: Ваш рейтинг

en: Your answer
uk_UA: Ваша відповідь

en: Your answer must be %s
uk_UA: Ваша відповідь має бути %s

en: Your answer must be at least %s
uk_UA: Ваша відповідь має бути принаймні %s

en: Your answer must be at most %s
uk_UA: Ваша відповідь має бути не більше ніж %s

en: Your answer must be between %s and %s
uk_UA: Ваша відповідь має бути між %s та %s

en: Your answer to the security question was not correct - please try again.
uk_UA: Ваша відповідь на питання безпеки не була правильною. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Your assessment
uk_UA: Ваша оцінка

en: Your browser reports that it was used previously to answer this survey. We are resetting the session so that you can start from the beginning.
uk_UA: Ваш браузер повідомляє, що він був використаний раніше, щоб взяти участь у цьому опитуванні. Ми скидаємо сесію, так що ви можете почати з самого початку.

en: Your browser screen size is too small to use the administration properly. The minimum size required is 1280*1024 px.
uk_UA: Розмір екрана вашого браузера занадто малий, щоб правильно використовувати адміністрацію. Мінімальний необхідний розмір — 1280×1024 пікселів.

en: Your choices
uk_UA: Ваш вибір

en: Your data should be imported now, the data.frame is named "data", the variable.labels are attributes of data ("attributes(data)$variable.labels"), like for foreign:read.spss.
uk_UA: Ваші дані мають бути імпортовані зараз, the data.frame is named "data", the variable.labels are attributes of data ("attributes(data)$variable.labels"), like for foreign:read.spss.

en: Your database configuration needs to have innodb_file_format and innodb_file_format_max set to use the Barracuda format in order to use InnoDB engine for LimeSurvey!
uk_UA: Ваша конфігурація бази даних повинна мати innodb_file_format та innodb_file_format_max налаштованими на формат Barracuda, щоб використовувати двигун InnoDB для LimeSurvey!

en: Your database is too big to be saved!
uk_UA: Ваша база даних занадто велика, щоб зберегти її!

en: Your database server password.
uk_UA: Пароль Вашого сервера бази даних.

en: Your database server user name. In most cases "root" will work.
uk_UA: Ім'я користувача Вашого сервера бази даних. У більшості випадків "root" працюватиме.

en: Your database type is not MySQL!
uk_UA: Тип вашої бази даних не MySQL!

en: Your file could not be copied
uk_UA: Не вдалося скопіювати файл

en: Your file could not be moved
uk_UA: Не вдалося перемістити файл

en: Your have to answer the security question - please try again.
uk_UA: Ви повинні відповісти на питання безпеки — будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Your key is unknown by the update server.
uk_UA: Ваш ключ не відомий серверу оновлень.

en: Your login credentials have been reset
uk_UA: Ваші дані для входу були скинуті

en: Your new password was not saved because it matches the old password.
uk_UA: Ваш новий пароль не збережено, оскільки він відповідає старому паролю.

en: Your new password was not saved because the old password was wrong.
uk_UA: Ваш новий пароль не збережено, оскільки старий пароль був неправильним.

en: Your new password was not saved because the passwords did not match.
uk_UA: Ваш новий пароль не збережено, оскільки паролі не збігалися.

en: Your new survey was created.
uk_UA: Ваше нове опитування було створено.

en: Your new survey was created. We also created a first question group and an example question for you.
uk_UA: Ваше нове опитування було створено. Ми також створили для вас першу групу питань та приклад питання.

en: Your participants will see this title in the browser's title bar and on the welcome screen.
uk_UA: Ваші учасники побачать цю назву в заголовку рядка браузера та на вітальному екрані.

en: Your password:
uk_UA: Ваш пароль:

en: Your passwords do not match.
uk_UA: Ваші паролі не збігаються.

en: Your personal settings were successfully saved.
uk_UA: Ваші особисті налаштування були успішно збережені.

en: Your preferred language will be used through out the installation process.
uk_UA: Бажана мова буде використовуватися у процесі установки.

en: Your ranking
uk_UA: Ваш рейтинг

en: Your response table will be renamed to:
uk_UA: Ваша таблиця відповідей буде перейменована на:

en: Your responses have not been lost and have been emailed to the survey administrator and will be entered into our database at a later point.
uk_UA: Ваші відповіді були втрачені і були надіслані по електронній пошті адміністратору опитування і будуть введені в нашу базу даних на більш пізньому етапі.

en: Your responses were not saved. Please contact the survey administrator.
uk_UA: Ваші відповіді не збережено. Зверніться до адміністратора опитування.

en: Your responses were successfully saved.
uk_UA: Ваші відповіді були успішно збережені.

en: Your survey responses have been recorded.
uk_UA: Відповіді вашого опитування були записані.

en: Your survey responses have been saved successfully.  You will be sent a confirmation e-mail. Please make sure to save your password, since we will not be able to retrieve it for you.
uk_UA: Ваші відповіді на опитування успішно збережені. Вам буде відправлено підтвердження електронною поштою. Будь ласка, переконайтеся, що Ви зберегли пароль, так як ми не зможемо отримати його для Вас.

en: Your survey was successfully saved.
uk_UA: Ваше опитування збережено.

en: Your survey will be saved using that name and password, and can be completed later by logging in with the same name and password.
uk_UA: Ваше опитування буде збережено, використовуючи дані ім’я та пароль, і може бути завершене пізніше при логуванні під тими ж іменем та паролем.

en: Your system configuration:
uk_UA: Конфігурація вашої системи:

en: Your time to answer this question has expired
uk_UA: Ваш час, щоб відповісти на це питання вже закінчився

en: Your time to answer this question has nearly expired. You have {TIME} remaining.
uk_UA: Ваш час, щоб відповісти на це питання вже майже закінчився. У Вас залишилося {час}.

en: Your update key has exceeded the maximum number updates!
uk_UA: Ваш ключ оновлення перевищив максимальну кількість оновлень!

en: Your update key has expired!
uk_UA: Термін дії вашого ключа оновлення закінчився!

en: Your update key is invalid and was removed.
uk_UA: Ваш ключ оновлення є недійсним і був вилучений.

en: Your update key:
uk_UA: Ваш ключ оновлення:

en: Your user data for accessing %s
uk_UA: Ваші дані користувача для доступу %s

en: Your username:
uk_UA: Ваше ім'я користувача:

en: Your version is up to date!
uk_UA: Ваша версія актуальна!

en: Zip error!
uk_UA: Помилка ZIP!

en: Zip file not found!
uk_UA: Файл ZIP не знайдено!

en: Zoom level
uk_UA: Рівень масштабування

en: Zulu
uk_UA: Зулуська

en: addslashes
uk_UA: додати слеші

en: and
uk_UA: і

en: at question
uk_UA: у питанні

en: checked
uk_UA: перевірено

en: completed
uk_UA: завершено

en: d-m-yyyy
uk_UA: д-м-рррр

en: d.m.yyyy
uk_UA: д.м.рррр

en: d/m/yyyy
uk_UA: д/м/рррр

en: dd-mm-yyyy
uk_UA: дд-мм-рррр

en: dd.mm.yyyy
uk_UA: дд.мм.рррр

en: dd/mm/yyyy
uk_UA: дд/мм/рррр

en: default
uk_UA: за замовчуванням

en: deleted
uk_UA: видалено

en: detail
uk_UA: докладно

en: digit:       source("filename", encoding = "UTF-8")        on the R command window, replace filename with the actual filename
uk_UA: digit:       source("filename", encoding = "UTF-8")        у командному вікні R, замінити ім'я файлу з фактичним ім'ям

en: directory
uk_UA: довідник

en: equals
uk_UA: дорівнює

en: having a valid email address
uk_UA: має дійсну електронну адресу

en: having an access code
uk_UA: має код доступу

en: having at least one use left
uk_UA: лишилося принаймні одне використання

en: hours
uk_UA: годин

en: if:
uk_UA: якщо:

en: inherited
uk_UA: успадковано

en: inherited value:
uk_UA: успадковане значення:

en: is
uk_UA: є

en: is NOT
uk_UA: НЕ є

en: is greater than
uk_UA: є більшим ніж

en: is greater than or equal to
uk_UA: дорівнює або більше ніж

en: is less than
uk_UA: є меншим ніж

en: is less than or equal to
uk_UA: дорівнює або менше ніж

en: is lesser than
uk_UA: менше

en: is like
uk_UA: дорівнює

en: is matched (regexp)
uk_UA: задовольняє виразу (regexp)

en: is not like
uk_UA: не дорівнює

en: language of participant
uk_UA: мова учасника

en: minitab method
uk_UA: Метод Minitab (статистика)

en: mins
uk_UA: хвилин

en: mm-dd-yyyy
uk_UA: мм-дд-рррр

en: mm.dd.yyyy
uk_UA: мм.дд.рррр

en: mm/dd/yyyy
uk_UA: мм/дд/рррр

en: not checked
uk_UA: не перевірено

en: not having already completed the survey
uk_UA: опитування ще не завершене

en: not having been sent an invitation already
uk_UA: запрошення ще не було відправлено

en: only apply to certain question types
uk_UA: застосовувати лише до певних типів питань

en: or
uk_UA: або

en: page
uk_UA: сторінка

en: queXML PDF export
uk_UA: Експорт queXML PDF

en: queXML format (*.xml)
uk_UA: Формат queXML (*.xml)

en: queXML is an XML description of a questionnaire.
uk_UA: queXML — це XML-опис опитувальника.

en: quota language settings
uk_UA: налаштування мови квоти

en: quota members
uk_UA: квота членів

en: responses
uk_UA: відповіді

en: seconds
uk_UA: секунд

en: selected
uk_UA: вибрані

en: stable
uk_UA: стабільна

en: table
uk_UA: таблиця

en: timings
uk_UA: таймінги

en: unknown
uk_UA: невідомо

en: unstable
uk_UA: нестабільна

en: valid
uk_UA: дійсний

en: visit http://us2.php.net/manual/en/ref.image.php for more information
uk_UA: відвідайте http://us2.php.net/manual/en/ref.image.php для більшої інформації

en: you cannot delete yourself.
uk_UA: Ви не можете видалити себе.

en: yyyy-mm-dd
uk_UA: рррр-мм-дд

en: yyyy.mm.dd
uk_UA: рррр.мм.дд

en: yyyy/mm/dd
uk_UA: рррр/мм/дд

en: {n} access code has been created.|{n} access codes have been created.
uk_UA: Створено {n} код доступу. | Створено {n} кодів доступу.

en: {n} question contains warnings that need to be verified.|{n} questions contain warnings that need to be verified.
uk_UA: {n} питання містить попередження, які потрібно перевірити. | {n} питань містять попередження, які потрібно перевірити.
